Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tatoo


Vampiria

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o tatuaż a badania typu tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny,
Ja mam tatooo na wewnętrznej stronie ręki między łokciem a nadgarstkiem.Co do krwi to nie można przez rok po zrobieniu tatoo być dawcą!!A co do tomografii to słyszałam że nie można jej wykonywać w miejscu w którym jest tatoo bo właśnie może się zlać w całość przez te opiłki,ale jak to jest do końca to nie wiem!Wiem jedno że to FAJNA SPRAWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krwi to nie można przez rok po zrobieniu tatoo być dawcą!!A co do tomografii to słyszałam że nie można jej wykonywać w miejscu w którym jest tatoo bo właśnie może się zlać w całość przez te opiłki,ale jak to jest do końca to nie wiem!
Co do krwi to tak, bo niby możesz się zarazić jakimiś WZW albo innymi sprawami, a jest zawsze to nieszczęsne okienko w którym nic się nie wykryje.Co do badań i zlania się , z tego co ja wiem to jeżeli nie robi się tatoo tuszem z długopisu, tylko fachowym to ten fachowy to jest raczej jakaś roślinna mieszanka niż opiłki metalu ;), gdyby tusze te były z opiłkami to teoretycznie rezonans powinien wtedy bardzo boleć, natomiast rentgen i tomograf po prostu pokazałby plamę zamiast przejść przez ciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatoo w widocznym miejscu dodaje pewnosci siebie i animuszu?
jenny jakie pytania to zależy kto z jakich pobudek robi sobie tattoo i tyle:|ja mam na w pol widocznym miejscu jak mam garnitur i koszule elegancko w rpacy to nie dac jak mam juz sweterek albo podkoszulek to widac specjalnie zostalo to tak obmyslone aby w naszym zacofanym kraju zaden pracodawca sie do mnie przypieprzal ani klient nie patrzyl na mnie krzywo. Poprostu nie lubie byc oceniany po wygladzie. next tattoo bedzie na barku wiec i tez go nie bedzie widac gdy nie bede chcial:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jenny jakie pytania to zależy kto z jakich pobudek robi sobie tattoo i tyle:|ja mam na w pol widocznym miejscu jak mam garnitur i koszule elegancko w rpacy to nie dac jak mam juz sweterek albo podkoszulek to widac specjalnie zostalo to tak obmyslone aby w naszym zacofanym kraju zaden pracodawca sie do mnie przypieprzal ani klient nie patrzyl na mnie krzywo. Poprostu nie lubie byc oceniany po wygladzie. next tattoo bedzie na barku wiec i tez go nie bedzie widac gdy nie bede chcial:]
Bo w naszym kraju na tych co mają tatuaże "niektórzy " patrzą krzywo dlatego tylko ,że kiedyś ludzi z tatuażami segregowano tylko pod kodeks prawa Ja od młodzieńczych lat jestem zafascynowana tatuażami - a jeszcze jak są arcydziełami to już całkiem A widziałam już wiele naprawdę przecudnych arcydzieł - i to nie tylko naszych polskich fachowców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.