Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tatoo


Vampiria

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Sauron dlugie terminy teraz gdzies na wrzesien ale maja chlopcy talent i fach w reku:] sam tam robilem i jestem zadowolny doradzaja i nie leca na kase chociaz nagrod maja mnostwo:] ja mam kod kreskowy na szyi z tylu:] mozesz przyjsc do nich z czymkolwiek a on siadzie przy Tobie i moze to zmienic z olowkiem w reku robiac z tego arcydzielo:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ... sens jest taki ze idzie urozmaicic swoje szare zycie nawet tatuazem. niektorzy sa bedziej dowartosciowani przez jakis ladny wzorek na rece , nodze czy tez plecach ... ja sam mam skrzydla na calych plecach i znaki chinskie na rece .. . jedno jest pewne zeby sie dobrzez zastanowic i nie robic czegos na sile ) bo to nie naklejka z gumy turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki by stać się trochę bardziej oryginalnym człowiekiem. Założę się że potem Ci co tutaj tatuaży nie popierają i tak podziwiają je na laskach ;). Zresztą jeśli chodzi o kobiety to tatuaże gustownie dobrane i w odpowiednich miejscach są max pociągające. Ostatnio widziałem laskę która miała bardzo duży tatuaż w postaci pnącza kolorowych kwiatów ciągnących się od biodra przez żebra i kończące się na łopatce. Zajebiście to wyglądało.Osobiście sam bym sobie zrobił ale jeszcze nie mam 100% pewności gdzie i jaki więc narazie czekam na olśnienie.Słyszałem, że osoby z tatuażem mają utrudnione badania np tomografią komputerową. Ktoś się spotkał z takim zdaniem? PS. MODLISZKA a zdradzisz co chcesz sobie zrobić i gdzie ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz przyjsc do nich z czymkolwiek a on siadzie przy Tobie i moze to zmienic z olowkiem w reku robiac z tego arcydzielo:]
Właśnie kogoś takiego szukam, pewnie podjadę tam umówić termin sobie, bo wizję mam potrzebuję by ktoś dopracował tak by z mojej wizji stworzył cudo prawdziwe. Mam niedaleko więcJeżeli chodzi o tatuaż a badania typu tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny, to chodzi bardziej o to drugie i o tatuaż robiony z np wkładu długopisu tam są jakieś opiłki metali, które rezonans z wielką chęcią by wyciagnął Chociaż tak naprawdę to wszytko troszkę przereklamowana sprawa, bo ja miałam badanie do którego nie rozbierałam stanika w którym były metalowe druty i mi jakoś niczego nie wyrwało Mam nadzieję , że nie wpadnę w sidła zauroczenia owym Panem , bo potem cokolwiek będzie chciał namalować to się zgodzę Wezmę Radka jako ochronę, będę miałam punkt powrotu do rzeczywistości ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sauron, Sauron, Sauron i jeszcze raz Sauron. Marzan zna się na rzeczy, mam dwa czy trzy wzorki i zdecydowanie polecam. Fachowość, higiena i nagrody mówią same za siebie. Aryan, dziecko zajmij się klockami a nie dyskusją o tym o czym nie masz pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.