Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rodzice A Dziewczyna


PAWELOO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier... Myślałem, że na tym forum są Motocykliści a nie dresy jeżdżące na Motocyklach... Oczywiście nie mowie o wszystkich!!! Jeśli jeżdżę na skuterze to znaczy że gorszy??? A może po prostu traktuje go jako pojazd przejściowy na coś większego po zdaniu prawka??? No ale "motocykliści" uważają, że na skuterze jeżdżą tylko dzieciaki, którym się nie chce pedałować na rowerze. Ja coraz częściej mam takie wrażenie, że to właśnie "motocyklistom" na szlifierach nie chce się pedałować i jeżdżą... Zastanówcie się może, czy należy się Wam miano motocyklisty... Wszyscy na tym forum się denerwują jak się generalizuje i pomiata mianem Motocyklisty, tak samo jest z gośćmi jeżdżącymi na skutach (nie chodzi tu tylko o mnie). zgodzę się, że są tacy którzy jeżdżą żeby szpanować przed kolegami. ale są też tacy, którzy skutery mają po to, żeby jeździć do czasy zdania prawka i zakupu większej maszyny.Zastanówcie się...Nie chciałem w tym poście urazić PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTÓWPS. Dzięki wszystkim którzy chcieli pomóc
To Ty się zastanów czy chcesz być postrzegany jako motocyklista czy jako "baba" (bez urazy do kobiet), która płacze, że ojciec dziewczyny nie chce jej puszczać..... Napisałeś temat jak z Bravo Girl i dziwisz się, że inni traktują Cię jak dziecko....Zastanów się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem temat nie po to żeby się wyżalić, bo gdybym miał taką ochotę to napisałbym na skutery.net. Założyłem ten temat tylko po to, żeby się zapytać Riderów czy mają jakiś pomysł... Ale się pomyliłem...Myślę, że temat do usunięcia. I jeszcze raz dzięki Tym co pomogli, a przynajmniej chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przez takie tematy jestem za tym żeby n a forum nie logowały się dzieci!!!Pozatym to jest Forum Śląskich MOTOCYKLISTÓW, a nie prawie motocyklistów, czy za chwilę motocykliestów czy skuterowców, a juz na pewno nie jest to bravo girl!!Jeśli już musisz to się zaloguj i na tym poprzestań szczeniaku jeden z drugim!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweloo,Myślę, że powinieneś zastosować rady kowaleona, jeśli chcesz "pojeździc sobie" z jego córką.Zauważ, że "pojeździć sobie" umieściłem w cudzysłowie. Otóż ojciec dziewczyny nie jest taki głupi i wie, co czai się w głowie młodego motocyklisty. Wie, że chcesz dobrać się do majtek jego córki! Nie oszukujmy się: masz 15 lat, idzie wiosna, hormony szaleją i zapewne chciałbyś poczuć kobiece krągłości w swoich rękach, zamiast walić gruchę pod kołdrą. Wyrywanie na skuter? Czemu nie! Ojciec dziewczyny pewnie robił to samo i wie z czym się to je. Sam jeździ teraz Wild Star'em i założę się, że wyrywa panny na zlotach. ;) Zaopatrz się w jakis solidny moto ciuch, pokaż mu, że jesteś odpowiedzialny. W przeciwnym razie dalej będziesz się zabawiał pod kołdrą lub co najgorsze: rozbijesz się na swoim skuterze i umrzesz jako prawiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweloo,Myślę, że powinieneś zastosować rady kowaleona, jeśli chcesz "pojeździc sobie" z jego córką.Zauważ, że "pojeździć sobie" umieściłem w cudzysłowie. Otóż ojciec dziewczyny nie jest taki głupi i wie, co czai się w głowie młodego motocyklisty. Wie, że chcesz dobrać się do majtek jego córki! Nie oszukujmy się: masz 15 lat, idzie wiosna, hormony szaleją i zapewne chciałbyś poczuć kobiece krągłości w swoich rękach, zamiast walić gruchę pod kołdrą. Wyrywanie na skuter? Czemu nie! Ojciec dziewczyny pewnie robił to samo i wie z czym się to je. Sam jeździ teraz Wild Star'em i założę się, że wyrywa panny na zlotach. ;) Zaopatrz się w jakis solidny moto ciuch, pokaż mu, że jesteś odpowiedzialny. W przeciwnym razie dalej będziesz się zabawiał pod kołdrą lub co najgorsze: rozbijesz się na swoim skuterze i umrzesz jako prawiczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.