Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Przy Odśnieżaniu Hal


august

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad to cisza z kasą już troche minęło, fakture ponoć makro wystawiło kilka dni od odśnieżania (obiło mi się o uszy że w pon po odśnieżaniu) a kasy nie widać, Jacek ma wyłączony tel. Miały być umowy, się okazało że nie będzie, gościa nikt nie zna. Zaczyna mi to śmierdzieć... ktoś dostał już kase ? POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawię się że jedynie kto zna cynk o zaufaniu do gościa to tomektychy, zresztą gość odzwonił więc mnie uspokoił. Po drugie to nie był jakiś wyjazd za granice na miesiąc tylko jednodniowy wypad (przynajmniej w moim przypadku) żeby żadać niewiadomo jakich umow itd.

haha kolejni inteligentni 
A Ty byś się wział lepiej za robote a nie ciągnął od bikana chajs i potem kozaczył. Po drugie nie masz co komentować jak nie jesteś w temacie. Moje pytanie kierowałem do reszty odśnieżających.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy jeszcze nie dostałem ale dzwoniłem do Jacka i powiedział, że mniej więcej za trzy tygodnie będzie kasa. I nawet na umowie jest napisane:"Za wykonane prace, po ich przyjęciu przez zleceniodawcę zleceniobiorcy zostanie wypłacone wynagrodzenie w kwocie 1,00zł za każdy odśnieżony jeden metr kwadratowy, na podstawie rachunku w terminie do 30 dni od protokolarnego odbioru prac przez inwestora."Z resztą za każdym razem gdy miałem okazję pracować na umowę zlecenie to kasę dostawałem pod koniec terminu napisanego w umowie, więc nie martwiłbym się na zapas.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jeszcze nie tak dawno sam byłeś chętny na tą robotę i największym zmartwieniem jakie miałeś to brak ukończonych 18 lat. A teraz kpiąc zgrywasz kozaka.Chłopaki byli, odśnieżali, trochę zarobili i kasę dostaną.
tak i teraz sie cieszze nie wyszło ;] pozatym w życiu bym palcem nie ruszył gdybym nie miał od gościa żadnego papierka. powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.