Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rewolucja Na Rynku Gsm ;)


Abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dość odbiega od motocykli, ale myśle że warto poznać nową oferte, bo jest godna uwagi i może wreszcie skończy się oligopol trzech operatorów, którzy nie zniżają stawek i tylko wciskają durne pakieciki w sieci. Pierwszy raz mamy do czynienia z ofertą, która nie zdziera z klienta ostatniej złotówki. Co ciekawe migracja numeru ma być refundowana ;)Play Fresh wchodzi oficjalnie do oferty 16. marca. My prezentujemy wszystkie szczegóły już teraz. Co ciekawe, jeżeli ktoś już teraz znajdzie taki starter w sklepie i go kupi, będzie działał na prezentowanych zasadach. Minuta do wszystkich to 0,29 zł z taktowaniem sekundowym, bez względu czy we własnej sieci, czy też w roamingu w sieci Plus. Każde doładowanie przedłuża ważność połączeń wychodzących o 365 dni, a przychodzących - o 455 dni. SMS - 9 groszy, MMS - 19 groszy, 100 kB transmisji danych - 12 groszy. W ramach promocji doładowania będą premiowane pakietem SMS-ów do wszystkich sieci: • 5 zł - 500 SMS-ów ważnych 5 dni, •10 zł - 1000 SMS-ów ważnych 10 dni, • 30 zł - 3000 SMS-ów ważnych 30 dni, • 50 zł - 5000 SMS-ów ważnych 50 dni. Dostępne są 3 pakiety: • 100 minut do Play i na stacjonarne na 30 dni za 5 zł, • 5 MB transmisji na 30 dni za 5 zł, • za każde 2 minuty przychodzące, 1 do wszystkich - 3 zł jednorazowo do wygaśnięcia ważności konta na połączenia wychodzące. Karty zdrapki: 5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł. Doładowania elektroniczne: 5-300 zł. Startery: • za 5 zł - kwota do wykorzystania 5 zł• za 9 zł - kwota do wykorzystania 9 zł i bonus na start 3 zł• za 30 zł - kwota do wykorzystania 30 zł i bonus na start 15 zł. Możliwa będzie bezpłatna migracja do nowej oferty za pomocą kodu USSD - *111*33*1#.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już od dawna jestem w playu i powiem szczerze że nie mam z nimi problemu tylko szkoda ze zawsze wszystkie promocje pakietowe i tym podobne są tylko na kartę a ja mam od 2 lat abonament i nie ma żadnej promocji ani żadnego pakietu dlatego lepiej sie opłaca na kartę dobrze że to tel.firmowy bo inaczej już dawno bym przeszedł na karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• 5 zł - 500 SMS-ów ważnych 5 dni,
Tyle, to ja, prawdopodobnie, w całym swoim życiu nie napisałem, a co dopiero w 5 dni.Ogólnie, to ma ręce i nogi, ale z tymi sms'ami to faktycznie przegięcie. Chociaż jak widać są mistrzowie (tu akurat mamy mistrzynię) w pykaniu sms'ów, więc dla nich jak znalazł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.