Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Wszystkich!


pk38a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądam to forum już od dłuższego czasu, niedawno sie zarejestrowałem a teraz wypada się przywitać. Mam na imię Piotrek lat 22, pochodzę z niewielkiego miasteczka jakim jest Połaniec, oraz studiuję w Krakowie. Motorami jestem zarażony od dzieciństwa a dokładnie jak w wieku 8 lat zacząłem przgode ze swoim pierwszym moto... motorynką następnie były komarki, simsonki, po czym nastała dłuższa przerwa z powodu wyjazdu do Krakowa w celu dalszej edukacji. Postanowiłem to jednak zmienić i powrócić do swojej pasji robiąc dwa lata temu kurs na prawo jazdy kat A. Obecnie jestem na etapie poszukiwania swoich dwóch kółek, ale o tym w innym dziale.Dodam jeszcze, że przeglądałem wiele "czołowych" for internetowych zajmujących się zagadnieniem motocyklowym, lecz jedynie to przypadło mi do gustu z powodu panującej tu atmosfery a nie jak na co niektórych forach wyższości jednych użytkowników nad innymi i tzw. wszystkowiedzących omnibusów mających się za fachowców, co niejednokrotnie mnie irytowało podczas pobieżnego przeglądania tematów na tych forach. Tak więc WITAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie to przypadło mi do gustu z powodu panującej tu atmosfery a nie jak na co niektórych forach wyższości jednych użytkowników nad innymi i tzw. wszystkowiedzących omnibusów mających się za fachowców, co niejednokrotnie mnie irytowało podczas pobieżnego przeglądania tematów na tych forach.
Człowieku to jeszcze nie wiesz w co sie pakujesz Witamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toytoy19 może i nie wiem w co się pakuje:) ale na pewno nie będzie źle, zanim się zarejestrowałem na tym forum to przez dłuższy okres czasu je przeglądałem i czytałem jako niezarejestrowany użytkownik, więc mniej więcej wiedziałem w co sie pakuje Obecnie dalej poszukuje swojego moto, serce podpowiada bandit600 a rozum gs500, mimo że bandit nie jest jakimś strasznym szatanem dróg to jednak finanse dają też znać o sobie i tutaj mam mały dylemat, no cóż zobaczy się z końcem miesiąca jak to będzie, ale co by nie było na pewno będą dwa kółka w tym sezonie, nie ważne jakie ale będą bo nie mam zamiaru lata spędzić w puszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.