Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Edzio


edzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Sympatyków motocykli. Mam na imię Edek.Ponieważ też śmigam motocyklami L-Twin marki tej gorszej Ducati a dokładnie ST4S sportowo turystyczne-do rozrywki a jako traktorem do roboty turlam się Bmw R850R 96r.Kiedyś wiele przez 8 lat toczyłem się Hondami Shadow 750 i 1100 z lat 80-ch. Mieszkam 20km na północ od Warszawy w Modlinie Twierdzy nie daleko od lotniska na którym nie za wielu z was było poszaleć na moto lub ale może o nim słyszało co się tam wyczynia. Jestem klubowiczem Poznańskiego klubu Ducati Desmomaniax .Postanowiłem się tu zarejestrować gdyż zauważyłem że jest sporo dylematów na temat układów wydechowych.W sumie na motocyklach przejechałem już pod 200tysi km. Przeróbki tłumików motocyklowych to ostatnio mój konik.Celem jest dzielenie się wiedzą jaką posiadam i udzielanie pomocy w kwestii przeróbek tłumików motocyklowych ludziom którzy chcieli by poprawić i podgłosić deko dźwięk w swoim moto a nie posiadają waidra kasy na akcesoryjne tłumiki.W naszym kraju ciężko zdobyć takie informacje jak zrobić to nie drogo i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twierdzy Modlin słuzyłem w woju w latach 1988-90 i wtedy nie było to na slasku... zauwazyłes że to forum ŚLĄSKICH motocylistów ??? witam cie gorolu, a co do ducati to też sie nie zgodze że niby gorszy...???od czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śląsk wita Mazowsze Modlin - Twierdza świetne okolice i kolejne miejsce warte fatygi , jeżeli ktoś bardzo lubi klimaty wojskowe a reklamuje tak bo miałam okazje tam "stacjonować" podczas Zlotu Yamaha XJ w 2007r.jak odkopię to dorzuce foty pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.