Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowe Koszulki / Bluzy / Polary


Wymel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz o biciu... Będziesz dzisiaj na zamku? Zjemy golonko popijemy piwkiem i pogadamy o bezpieczeństwie na szosie... Tez możesz stać się Prawdziwym , nie przekreślaj swoich szans. A polar z herbem i nickiem będziesz nosił dumnie...
Zapomniałeś o pociskach każda wizyta na chudowie nie może się bez nich obejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze nie mam właściwego projektu od grafika, ale wyobrażam sobie to tak(co by było gdyby nie Paint...)http://images38.fotosik.pl/269/3df34880e2e14a2cm.jpgWe właściwym projekcie czcionka może nieznacznie odbiegać od tej, którą pokazałem, bo nie wiem jakie będą dostępne w Ilustratorze. Poza tym oczywiście zniknie ziarno wygenerowane przez Painta.Ze względów technologicznych, odległość grafiki motocykla na piersi od nicku musi wynosić co najmniej 4cm.Oczywiście bluzy będą miały takie same nadruki.
Ladny projekt jak na mozliwosci painta, ALE- jesli faktycznie nick nie moze byc nizej niz 4cm to ja bym sugerowala wymyslic cos innego, smiesznie to wyglada w takim odstepie, mnie sie nie podoba, 4cm to naprawde duza przestrzen, bedzie wygladalo jakby sobie ludzie sami podoklejali troche nieudolnie... To tylko moja skromna opinia, oczywiscie nie musi nikt sie z nia zgadzac Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny projekt jak na mozliwosci painta, ALE- jesli faktycznie nick nie moze byc nizej niz 4cm to ja bym sugerowala wymyslic cos innego, smiesznie to wyglada w takim odstepie, mnie sie nie podoba, 4cm to naprawde duza przestrzen, bedzie wygladalo jakby sobie ludzie sami podoklejali troche nieudolnie... To tylko moja skromna opinia, oczywiscie nie musi nikt sie z nia zgadzac Pozdrawiam
ale marudzisz ... i tak kazdy facet zwroci uwage na to co pod , a nie na koszulce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz o biciu... Będziesz dzisiaj na zamku? Zjemy golonko popijemy piwkiem i pogadamy o bezpieczeństwie na szosie... Tez możesz stać się Prawdziwym , nie przekreślaj swoich szans. A polar z herbem i nickiem będziesz nosił dumnie...
Szkoda ze jest 1000 ciekawszych miejsc do odwiedzenia Chyba zostane sztuczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to jest ganz pomada jakie kolory koszulek będą. Właśnie dlatego prosiłem o Wasze typy kolorów jakie byście widzieli na koszulkach, ale z tematu zrobił się śmietnik.Z tego względu, że jak na razie damskie koszulki były zamawiane jedynie czarne, więc drugi kolor zmieniamy na biały. W ten sposób ujednolicimy nasze barwy...Tu ukłon do motomaniaczki - mam nadzieję, ze przez to zamówisz co najmniej 10 T-shirtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pomyłka? Mam nadzieje, że nie jestes reprezentantem odmiennych upodobań sexualnych...ale pewnie geje tez wymiekaja na widok naszej Forumowiczki
Nie nie kolego nic z tych rzeczy. Piszesz tak ,żeby się jej przypodobać i oczekujesz szansy ,że cie wpuści miedzy swój sportowy widelec? Motomaniaczka zapewne do takich nie należy - raczej poszukaj gdzieś na fotka.pl.Wiesz ,że podobno najwięcej uprzedzeń do homoseksualistów mają ludzie o takiej właśnie orientacji? Jeśli to się faktycznie potwierdza to ,cóż przykro mi ale świat jest tak stworzony ,ze nie wszyscy mogą być normalni. Może jest dla ciebie jakaś szansa choć z medycznego punktu widzenia podobno nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.