Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowe Koszulki / Bluzy / Polary


Wymel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, śledziłem stare tematy odnośnie forumowych koszulek(co się akurat udawało) oraz polarów i mogę stwierdzić jedno: im więcej osób się w angażuje i wrzuca swoje pomysły, tym mniejsze prawdopodobieństwo sukcesu.Chcę się zająć zaprojektowaniem, kontaktem z firmami zajmującymi się tym i zamówieniem ciuchów. Tylko wstępnie miałbym do Was parę pytań i proszę odpowiadać na nie w miarę zwięźle(żeby znów burdel się nie zrobił). Porównam Wasze gusta, uśrednię i zabiorę się do roboty.1. polar czy bluza2. T-shirt bawełniany, czy w przeważającej ilości poliester(lepsze właściwości podczas jazdy moto)3. jakie dwa kolory życzył(a)byś sobie, żeby były możliwe do zamówienia?4. reflektował(a)byś na obydwa rodzaje ciuchów, czy na jeden(który)? Podczas wstępnych rozmów z firmami będę musiał się określić na jak wielką skalę będę składał zamówienia.Mam zamiar umożliwić zamówienie w dwóch kolorach, co zmniejszy ryzyko niedomówień i błędów w zleceniu. Obecnie siedzę w Krakowie, gdzie studiuję, a tu jest dobrych parę firm oferujących takie usługi, więc mógłbym się wybrać do kilku z nich i porównać stosunek cena-jakość wykonania. Czy ktoś ma może logo naszego forum w wysokiej rozdzielczości? Chodzi mi konkretnie o te:http://www.motocykle.slask.pl/files/wortal5.jpgIstniałaby możliwość zamówienia ciuchów z nadrukiem swojego imienia/pseudo/nicku.Jak sobie wyobrażam płatność i przekazywanie ciuchów?PŁATNOŚĆ: z góry na moje konto. Powiedzmy, że będzie czas 2tyg. na wpłatę, a po tym czasie sumuję ilość zamówień i idę z tym do firmy. W tytule zawierałyby się wszystkie potrzebne informacje do zidentyfikowania zlecenia.ODBIÓR: osobisty u mnie w Zabrzu. Praktycznie cały czas ktoś jest w domu, więc nie byłoby problemu z podskoczeniem i zabraniem swoich ciuchów;)Mile widziane propozycje innych zdjęć i obrazków, które mogą mi się przydać podczas projektowania. Jednak to JA przejmuję całą inicjatywę, lub wskazane przeze mnie osoby.Liczę na to, że nie zrobi się w tym temacie przesadny bajzel;)Lewa :Biker:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście też bardziej byłbym za poliestrem w przypadku koszulek, jednak chcialem poznać Waszą opinię, bo z tego co mi się wydaje, to do tej pory koszulki były bawełniane.W tym tygodniu obskoczę ze dwie firmy.Logo FŚM będzie na pewno rozsądnych rozmiarów, ale pomysł z mapą Chudowa byłby niezrozumiały dla innych społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do $$, to wiadomo, że wszystko będzie zależec od ilości zamówień. Dlatego też wpisujcie się podająć szacowaną ilość i rodzaj ciuchu, który będziecie zamawiać. Na pewno nie będę celował w najtańsze i najsłabsze gatunkowo ciuchy. Myślę, że koszulka będzie kosztować ok 30zł, a polar/bluza ok 100zł. Ale wszystkiego dowiem się dopiero na miejscu, jak zobaczę towar, pomacam go, przymierzę i pogadam o szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w pierwszej firmie i potraktowano mnie niezbyt profesjonalnie. Umówiłem się na konkretną godzinę i miałem rozmawiać z szefem, bo "on wszystko będzie wiedział najlepiej", a na miejscu go nie zastałem. Dano mi jedynie katalog(nie było możliwości przymierzenia ciuchów i pomacania, jedynie na zamówienia), w którym nie zawarto cen, także dupa blada.Jutro może jeszcze raz się wybiorę jak będzie szef. Poza tym będę celował w firmy, które będą mogły zaoferować mi próbki gotowych produktów na miejscu, więc podjadę jeszcze do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jestem już umówiony w dwa miejsca, więc w miarę możliwości prosiłbym osoby, które będą reflektować na ciuchy, a jeszcze o tym nie wspomniały, żeby wpisywały tu swoje PROWIZORYCZNE zamówienia(żebym mógł wstępnie rzucić jakieś liczby podczas rozmowy w firmie).Oczywiście jak już wszystko dogadam, to otworzymy właściwą listę zamówień, żeby wszystko było czytelne.Dla pań będą zamawiane kroje damskie, więc wypowiadajcie się tu też proszę. Co z kolorami? Czy różowy jest tolerowany przez płeć piękniejszą? Bo u facetów jak na razie dominuje czarny i biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.