Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Powiecie Na Taki Pomysł ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Elo ( z góry przepraszam za przydługawość posta )Przegladajac tak forum w poszukiwaniu informacji, opinii odnosnie nowego moto sprzedawców i tych wszystkich istotnych spraw przy podjeciu jedynie słusznej decyzji o kupnie; oraz widzac pare ciekawych inicjatyw urodzil mi sie pomysł a własciwie pare pomysłów.Tak na dzis i tak na przyszlośc, można by zamieścic na forum liste ( nie jako temat do wypowiedzi a tylko do wgladu - chyba w dziale pomoc) sprawdzonych komisówsprzedawców handlazy importerow zwał ich jak zwał. No i oczywiscie temat gdzie mozna by dodawac nowych badz mowic o zastrzezeniach co do juz zamieszczonych, coś ala friendly and unfriendlyNastepnym pomysłem po przeczytaniu dosc sporej czesci materiałow archiwalnych jest temat dotyczacy kredytów na moto np informacje o warunkach uzyskania gdzie jaki lepiej taniej Moze czyjaś "połowka pracuje w banku" ;)Wydaje mi sie ze przydalo by sie cos takiego poniewaz sa pytania sa wypowiedzi ale nie wszystko jest sprecyzowane no i rozrzucone po.......hohoho i jeszcze trocheA i no własnie spłodził mi sie w głowie jeszcze jeden pomysł Pouczony doświadczeniami znajomego z kupna auta jak to pojechał na wioche kupowac auto No i chciał sprawdzic je u mechanika, a że mechanik jedyny na cała wioche i ugadany ze sprzedajacym to powiedział "wszystko ok", a znajomy ( toche malo rozgarniety bo napalony na fure bo chciał bo jej potrzebował a poprzednio miał malacza)uwierzył na słowo poczem przyszła wymiana wentylatora od chłodnicy i niestety autko musiało dostac sie w moje rece ( wyklolem znajomego co za kubel kupił -szkoda wymieniac wszystko z zewnatrz bylo juz widac bity porysowany domorosłe naprawy i rdza wychodzaca itd ) no i na kanał do mojego kumpla własciciel kibla upierał sie ze wyglada jak wyglada ale sinik zyleta i mechanika ok. Zycie zwerfikowało te poglady Gdy wlazłem pod autko a niestety tylko tak szło wymienic wentylator doznalem przerazenia progi do wymiany na conajmniej 3 lata wstecz (lewego juz nie bylo) płyta podłogowa tez niezle nadżarta ale szlo by jeszcze pospawac całe podwozie do wyczyszczenia i zabezpieczenia a silnik z wieszchu w miare ale od spodu faktycznie zyleta tempa na zatarciu i zardzewiala ciekło pluło i wszystko co najgorsze ale o dziwo jeżdzi jak sie zrobilo cale przednie zawieszenie W zwiazku z ta historia nasunoł mi sie pomysł co by moze zrobic podobnie jak w asistance zeby zrobic spis zaufanych mechaników (coby mozna bylo skozystac z ich wprawnego oka bez nabicia sie w butelke) w kazdym miescie z wojowydztwa adres namiar itp (z czasem mozna by..... ale dobra narazie dosc tych pomysłow o tym poźniej)Lewa w góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o do wypowiedzi autora, hmmmmpamietam, jak przyszedl do mnie kiedys Wanja ( z kumplem ) po 5- cio letnia Lada*e. Godz 22.00 i zaczei sprawdzanie. Conajmniej godzine szukali wszystkiego do czego mozna bylo sie przyczepic wkoncu znalezlimale wgniecenie na masce. Lo bosche jakie byly lamenty, Lada miala kosztowac 1000,- DM ( Marek ). Wkor*iony po prostu odwrocilem sie na piecie i poszedlem zostawiajac ich na ulicy. Pytanie wiec nie w jakim stanie byl ten kibel tylko ile mial lat i za jaka cene mial / zostal sprzedany.Cena z regoly jest adekwatna do stanu i wieku pojazdu ( no moze poza PL )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.