Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koszulki Do Odbioru ! :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja już też prosiłem ale chyba raczej nic z tego :|A jak Admin nie ma możliwości to może ktoś inny dobry by wziął pare koszulek wiecej, kasa na konto i by wysłał dla tych co nie mogą podjechać?
Widzisz ostatni na forum jest moda na wyzwiska i obelgi a nie na pomoc jeden drugiemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek mnie nie będzie, lece do Londynu... wracam w NDW przyszłym tygodniu zorganizuje wysyłkę.Ogólnie większość odbiera na staromiejskiej to i fajnie zchodzą... Proszę o info na PM kto chce wysyłkę i sobie to zorganizuje...Nie wiem jak to kosztowo wygląda ale pewnie jakieś 5 - 8 zł na poczcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro postaram sie odebrać swoja wiec mogę komuś tez zabrać jak ktoś niema czasu i oczywiście jak Pcheła sie zgodzi i rzucić mu jak będę w jego okolicach pon- Mysłowice, Jaworznowto- Sosnowiec, Dąbrowa.Gsro- Będzin, Czeladźczw- Ruda.Slpia- Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumie Kamil to Pcheła dostarczył Ci koszulke do Tarnowskich Gór osobiście?Hmm fajnie fajnie, do mógł zostawić więcej to bym sobie te 15km jeszcze podjechał.No ale co tam, nawet na PW jak sie pisze do Admina między innymi w sprawie wysyłek to nic sie nie można dowiedzieć z powodu braku odpowiedzi...Szkoda gadać i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumie Kamil to Pcheła dostarczył Ci koszulke do Tarnowskich Gór osobiście?Hmm fajnie fajnie, do mógł zostawić więcej to bym sobie te 15km jeszcze podjechał.No ale co tam, nawet na PW jak sie pisze do Admina między innymi w sprawie wysyłek to nic sie nie można dowiedzieć z powodu braku odpowiedzi...Szkoda gadać i tyle...
Nie, ja byłem w Katowicach, a Pcheła był w pobliżu i podjechał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nie, wczoraj wieczorem dopiero wróciłem i nie miałem jak o tym myśleć, ale zaraz będzie załatwaiana wysyłka dla tych co chcieli i chwile później będą na stałe do odbioru w sklepie motocyklowym w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pozostałe koszulki są do odbioru w sklepieBroom BasticW Katowicach przy ulicy Dębowej 10Bardzo prosimy o płatności gotówką, gdyż w przypadku kart pobierana jest prowizja, a nie ma zarobku na nich....Dlatego też są tak tanie.Na wszystkie pytania teraz odpowie wam Hugenot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.