Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamykanie Tematów Niewygodnych


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A chociażby wymienię to:Nie warto też plątać się w kłótnie, w których powodem ostrej wymiany raczej personalnych wypowiedzi jest szybka, emocjonalna, nieprzemyślana reakcja na czyjś list. Taka kłótnia szybko eskaluje na kilkanaście listów i nie jest raczej czytana przez innych z zainteresowaniem.[*] Forum jest własnością prywatną. Oznacza to, że choć niektóre decyzje administratorów mogą być dla części forumowiczów kontrowersyjne, to do administratora należy ostateczna decyzja co do rozstrzygnięcia różnych spraw wynikających z konieczności codziennego prowadzenia forum, a także związane z jego zawartością.Moderatorzy mają prawo ostrzegania i upominania pozostałych uczestników forum w kwestiach, które reguluje niniejszy regulamin. Dotyczy to ZWŁASZCZA prowadzenia rozmów nie mieszczących się w ramach danego tematu lub takich, których poziom prowadzenia sięga rynsztoku.Choć powiem że był plan "usprawnienia regulaminu" (dodatkowe punkty nawet powstały) i nie wykluczone, że do niego jeszcze powrócimy. Pozdrawiam

na jakiej podstawie dostałam procenty za drastyczny awatar?Ględzicie ze mody nic nie robia a jak cos zrobia to zle...
Nie widzę takiego ostrzeżenia tzn. treści tam wpisanej. Może miałeś mocno nieodpowiedni avatar? Szczerze powiem, że nie pamiętam ale może ktoś inny ma lepszą pamięć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trzeba merytorycznie czy już można wolne wnioski zapodawać? ja bym chciał żeby osoby po pięćdziesiątce przechodziły badania psychotechniczne przed uzyskaniem dostępu do internetu. osoby poniżej trzydziestki test z czytania ze zrozumieniem. i dla wszystkich obowiązkowy jakiś prosty test z poczucia humoru oraz dystansu do siebie i innych.
mi sie to podobuje fest ( hmm hmm , to znaczy mocno , chciałem powiedzieć )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak mu je dałam, tka mu je od razu zdjęłam więc spokojnie.
Ja jestem spokojny, tylko grzecznie pytam. Jako zwykły user nie mam możliwości (chyba) sprawdzenia ile ktoś ma %% kiedy je dostał i czy ma zdjęte.I na przyszłość daruj sobie tego chłopa
A chociażby wymienię to:Nie warto też plątać się w kłótnie, w których powodem ostrej wymiany raczej personalnych wypowiedzi jest szybka, emocjonalna, nieprzemyślana reakcja na czyjś list. Taka kłótnia szybko eskaluje na kilkanaście listów i nie jest raczej czytana przez innych z zainteresowaniem.
A chociażby nie dopatrzyłem się tam emocjonalnej i nieprzemyślanej reakcji na czyjś list.Aczkolwiek nie mnie o tym, na szczęscie, decydować.Dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd...cie jedno i to samo. Przedszkole totalne. Już czytać tego nie idzie. Wolność słowa jest wiem ale bez przesady. Widocznie moderator uznał że taki temat nie powinien sie znaleźć na forum i juz. Ciekaw jestem czy na żywo było by tyle dyskusji co na forum, myślę że nie jednemu brakowało by odwagi by powiedzieć to co napisał. Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd...cie jedno i to samo. Przedszkole totalne. Już czytać tego nie idzie. Wolność słowa jest wiem ale bez przesady. Widocznie moderator uznał że taki temat nie powinien sie znaleźć na forum i juz. Ciekaw jestem czy na żywo było by tyle dyskusji co na forum, myślę że nie jednemu brakowało by odwagi by powiedzieć to co napisał. Żenada
100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie na forum nie jest obowiązkowe, jak komuś nie pasuje to nie musi tu pisać.
Obowiązkowe nie jest, ale jak już ktoś pisze...nie każdy posiada zdolność lekkości pisania, jeden zrozumie, drugiemu trzeba łopatą wyłożyć.Jeśli to się nie uda i gdy się nieświadomie potkniemy, palnąc jakieś głupstwo, nie ma możliwości sprostowania, od razu jest gnojenie, ban, zamkniecie lub usunięcie tematu. Tyrania i kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy na żywo było by tyle dyskusji co na forum, myślę że nie jednemu brakowało by odwagi by powiedzieć to co napisał. Żenada
A to niby co, nie można wyrazić swojego zdania, nawet na żywo? Bo co w mordę dostane, za swoje poglądy? Sorry, ale jeśli ktoś ma parcie na trzaskanie kogoś za swoje poglądy, zdanie, zwłaszcza jeśli nikogo się nie obraża, to dopiero totalne przedszkole i żenada.Nie odbieraj tego personalnie, bo akurat nie piję do Ciebie, tylko ostatnio na forum pojawiają się tego typu napinki. Wszyscy chcą się trzaskać za słowa, mimo że nie ma obrażania tylko wypowiadanie swojego zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPowiem krótko propo znanego wszystkim tematu w dziale KU PRZESTRODZE.Na miejscu moda trzeba było usunąć całe offtopowanie do jakiegoś nowego tematu w dziale OFF TOPIC i napisać że dyskusja niestosowna jak na "temat pogrzebowy" i została przeniesiona do tematu http://...... - proste co nie?pzdr
Yonec na Modreatora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jak wiadomo służy do wymiany poglądów i innych związanych z tym tematów. Oczywiście w granicach regulaminu i zdrowego rozsądku.Jak dla mnie (i większości?) te rzucanie mięsem w temacie pogrzebu był nie na miejscu, a założenie takiego tematu w innym miejscu i debata/rozmowa na poziomie - jak najbardziej. Nie wiem dlaczego wszyscy tak poważnie podchodzicie do "forumowej" cenzury itp. To tylko piksele, większość ludzi, z którymi się żrecie i tak nigdy w rl nie spotkacie .Btw: Najlepsze rozmowy to i tak są przy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie wiedziałem gdzie to napisać ale myślę ze temat jest trochę z tym związany .Dostałem wczoraj kolejne ostrzeżenie ale nie wiem od kogo i za co ? Nikogo nie obraziłem chyba ze jebaka to przekleństwo ? i temat zniknął tam gdzie użyłem takiego słowa .
Ostrzeżony Jun 4 2009, 11:40 PMDodano do poziomu ostrzeżenia http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=31556Przeklianie na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przeklinanie?? a co to jest według szanownego jegomości MODa przekleństwo?? Na przykłąd cholera??? dupek??? a może spier$$$#@@^ć?? oooo tak to spier$$#@@@ć jest przekleństwem za które MOD da upomnienie i bedzie wisiało przez pół roku...ale juz spie************************************ć nie jest przekleństwem według MODA....a wszyscy i tak wiedzą że powiedziane zostało: SPIERDALAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekam na kolejne upomnienie...4m schodzi na psy ale starych użytkowników trzeba tępić w pierwszej kolejności !!! ważniejsze są super yntelygente wypowiedzi w tematach takich jak ku przestrodze !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum od 18 lat i po problemie bo po co sie oszukiwac i tak każdy napisze oficjalnie jak lubi soczystośc poprostu KURWA PIERDOLE JEBAŁ SPIERDALAJ etc. to nasz język co wstydzicie sie tego? Admin nigdy nie przeklina? zakładasz sobie knebel jak przeklniesz:D?wyluzuj bo to nie kateheza czy kościół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.