Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka Prywatności


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Poniższe akapity zawierają zasady zbierania i rozpowszechniania informacji o użytkownikach, obowiązujące w naszym serwisie online.Nasz serwis ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o użytkownikach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym użytkownikach usług na najwyższym poziomie.Informacje, które zbieramy są dostępne jedynie dla wąskiego grona administracyjnego i nie są udostępniane osobą trzecim.Niektóre obszary serwisów należących do naszego serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.Cookies są nieszkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych.Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.Rejestracja w serwisie jest równoznaczna z akceptacją powyższych zasad panujących w naszym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ochrony danych to mam jedna uwage.zrob nowa rubryke w profilu na wiek.Teraz zeby obok avatara byl wiek trzeba ujawnik date urodzenia.Takich danych nie nalezy podawac do publicznej wiadomosci bo czesto sa to jakies hasa albodane o ktore mozna wykorzystac przeciwko komus np przy kontakcie telefonicznym z jakas instytucja. Na innych forach mimo wpisywanej daty podawany jest tylko wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka co dotyczy giełdy to ja bym poszedł nawet dalej. A dokładnie chodzi mi o wystawianie na sprzedaż motocykli. Podobało by mi się gdyby taką możliwość miały osoby które choćby w najmniejszym stopniu zaistniały na forum dajmy na to napisały co najmniej 20 postów. W jakim celu? A no w takim, że jak bym chciał kupić maszynę z naszej giełdy to chciałbym widzieć od kogo kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej, ja proponuje aby nie zarejestrowany nie mógł widziec profilu dla niezarejestrowanego widoczne :*giełda*tematy techniczneZabezpieczyć temat o nowych nabytkach!!
Manka co dotyczy giełdy to ja bym poszedł nawet dalej. A dokładnie chodzi mi o wystawianie na sprzedaż motocykli. Podobało by mi się gdyby taką możliwość miały osoby które choćby w najmniejszym stopniu zaistniały na forum dajmy na to napisały co najmniej 20 postów. W jakim celu? A no w takim, że jak bym chciał kupić maszynę z naszej giełdy to chciałbym widzieć od kogo kupuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.