Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Radzionków Wypadek


kwaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis w Radzionkowie ktos na czerwonej VFR potrącił na pasach dziewczynke, samochód zatrzymał sie przed przejściem , on go wyprzedził i skasował dzieciaka, dziewczynka leży w szpitalu na ligocie pod maszynami, sama nie oddycha , lekarze mówią ze bedzie ciężko, pozostało sie modlić.Dziewczynka ma na imie Oliwia, chodzi z moją córką do 3 klasy podstawówki, zawsze wracają razem ze szkoły, dziś moja córka poszła po szkole do cioci, nie chce mi sie myslec co by mogło sie stać jak by wracały razem . Koleś miał sprzęta na angielskich blatach, w tym miejscu co był wypadek nie da sie jechać szybko, jest rondo i 5 metrów za nim skrzyżowanie.Jechałem tam już po wypadku, stała tylko policja i sprzęt leżał na boku około 15 metrów za przejściem. Kwaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście bym tego ciula zabił!!! Też mam dwójkę dzieci i nawet nie chce myśleć...I jak teraz będą nastawieni rodzice Oliwii do wszystkich motocyklistów?!! - wcale im sie nie dziwie!!!Przez takie debilne zachowanie ludzie tracą szacunek do wszystkich motonitów, o który walczymy na przykład na A4. I właśnie stąd się biorą takie a nie inne reakcje puszkarzy na motocykle (nie puszczanie w korkach, otwieranie drzwi, zajeżdżanie drogi itd...) MASAKRA!!! DUŻO ZDROWIA DLA OLIWII I ŻEBY WSZYSTKO DOBRZE SIĘ SKOŃCZYŁO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedziec...Jestem ostatnim,który broniłby sprawcę w takich sytuacjach...Ale jesli było to na wysokosci fontanny, to i samochód i motocykl jechał pewnie jednokierunkową ul. Śródmiejską...(na tyle szeroką,ze 2 auta przejeżdzają)...Za tym przejsciem jest możliwość skrętu w lewo i generalnie,jesli ktoś ma zamiar tam skrecić jedzie lewym pasem (czesto kierowcy sygnalizują zamiar skrętu jeszcze przed tym przejsciem)...Jadący prosto lub skrecajacy w prawo na Stroszek jadą prawym...Złe zinterpretowanie manewru poprzedzajacego pojazdu i tragedia gotowa...(na nastepnym przejsciu przy mnie gość przejechałby córke kolegi...Ja sie zatrzymałem na lewym pasie a gość koło mnie przejachał...prawie po Jej butach...Zaby było ciekawiej, kolega odprowadzał córkę i Jej koleżankę do szkoły, tyle,ze był poł kroku za Nimi...W ostatnim momencie złapał Ją za kaptur kurtki)Jeszcze raz zdrowia dla dzieciaka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzmajmy kciuki za małą i dajcie znać co z dziewczynką czy jest poprawa. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i siły do walki o małą dla rodziców.A co do tego typu manewrów i sposobu niebezpiecznej jazdy to niestety ale pomimo, że jestem motocyklistką miałam nieraz okazję oglądać takie obrazki na motocyklach sportowych i Qrcze jakoś sama mam ochotę ubić do nieprzytomności takiego cymbała bo niedość, że jest niebezpieczny to jeszcze niszczy nam wszystkim opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis w Radzionkowie ktos na czerwonej VFR potrącił na pasach dziewczynke,
mokro, zła interpretacja zachowania innych użytkowników drogi, zamyślenie - mogło trafić na każdego z nas chyba że nie będziemy jeździć po mokrym, myśleć i interpretować zachowań zdrowia dla dziecka a dla motonity spokoju ducha podczas chwil refleksji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Przejście dla pieszych to przejście dla pieszych i koniec. Choćby 100 razy zatrzymać się przed nim niepotrzebnie to lepiej niż raz się nie zatrzymać i zrobić to co zrobił ten motocyklista (?) Ja mam dwóch synów w tym wieku- no to wiecie co się myśli w takiej chwili... Kurde, żeby tylko wyszła z tego. kwaq- pisz chłopie jak będziesz coś wiedział na temat Jej zdrowia, może da się jakoś pomóc, przeprosić, sam nie wiem... Trzymam kciuki z Nią. I dużo siły dla rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam dzieciaka i jak by mu ktoś zrobił krzywdę na przejściu..........''wyprzedzając" K...rWA wsadził bym ci w ...upe tą vfr'e bez mrugnięcia okiem ty tępy matole zafajdany !!! Kolejna pizda na drodze bo kozak ma moto za funty a w głowie nasrane i pełno much !!!............................................................................ ...................................................................................................................................................................................................Zdrowia dziewczynce z całego serca życzę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.