Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Potracił Pieszych ...


Babcia

Rekomendowane odpowiedzi

Wjechał w pieszychWODZISŁAWDo groźnego wypadku doszło w minioną sobotę, 3 października, w Wodzisławiu-Zawadzie. Ranne zostały trzy osoby, dwie przebywają w szpitalu. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Młodzieżowej, około godz. 19.00. 18-letni wodzisławianin, kierujący motocyklem marki BMW na przejściu dla pieszych potrącił dwoje pieszych przechodzących przez jezdnię. Jak się okazało, motocyklista jechał bez uprawnień. Ze wstrząśnieniem mózgu i stłuczeniem stawu kolanowego trafił do wodzisławskiego szpitala. Do szpitala w Jastrzębiu trafiła także 19-letnia piesza, która doznała wstrząśnienia mózgu, złamania kości potylicznej, otwartego złamania prawego ramienia oraz złamania miednicy. Więcej szczęścia miał drugi pieszy. 20-latek doznał lekkich potłuczeń i po opatrzeniu został zwolniony do domu. Uczestnikom zdarzenia pobrano krew na zawartość alkoholu. Młodemu motocykliście grozi kara pozbawiania wolności do lat 3.Nowiny WodzisławskieZnam osoby potrącone ;/ przykra sprawa SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"""Cudownych rodziców mam...tra la la la la"""Co z tego że jestem za mały i za głupi...kupili mi kłada na komunię...Co z tego że nie mam prawka...kupili mi motor na 18...Co z tego że jestem niezrównoważony psychicznie...kupili mi pistolet na 25...mając kłada wjechałem w babcię...powiedzieli że to jej wina bo chciała przerwać mi zabawę...mając motor przejechałem ludzi na pasach...powiedzieli że to ich wina bo nikt normalny o takiej porze nie powinien chodzić po drodze...mając pistolet zrobiłem w końcu coś pożytecznego... zastrzeliłem RODZICÓW...przykra sprawa dla poszkodowanych...a wg mnie nie tylko idiota na motorze powinien ponieść karę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.