Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fajne Fotki Na Chwilę Refleksji


.........

Rekomendowane odpowiedzi

hameryki to nie odkryłeś... jeśli ktoś chce dodatkowej motywacji aby być bardziej powściągliwym w szaleństwach na drodze, to ostatnio na sadistic.pl pojawił sie montowany filmik z wypadkami drogowymi niestety prym wiodą tam motonici oraz piesi w konfrontacji z ciężarówkami Przykre lecz prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam dwa spostrzeżenia. Tytułem wstępu.Zauważyłem, że zazwyczaj takie zdjęcia kobiet nie ruszają. Nie wiem dlaczego tak jest, Korwin-Mikke pewnie znalazłby na to jakieś sprytne wytłumaczenie ;)A drugie to takie, że już kilka razy widziałem tak porysowane kaski na allegro. Sprzedawca oczywiście zaklinał się, że mu opadł w garażu i wystarczy wymienić porysowaną szybę wyczyścić i "będzie jak nowy". No! Fajne nawet Cabergi można tak wyrwać i tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam dwa spostrzeżenia. Tytułem wstępu.Zauważyłem, że zazwyczaj takie zdjęcia kobiet nie ruszają. Nie wiem dlaczego tak jest, Korwin-Mikke pewnie znalazłby na to jakieś sprytne wytłumaczenie ;)
eeetam korwina-mikke nie trzeba by wiedziec skąd sie to bierze. robiąc obiad na codzień rżniemy surowe mięcho..krew scieka nam po palcach, czasem jakieś żylaste sie trafi to trzeba rozszarpac zębami bo nóż za tępy a te ostatni zdiącia..cóż gdyby nie kombik to niewiadomo by było ze to człowiek.mnie tylko jedno "poruszyło" : pusty prostokąt z napisem: "TWOJE ZDIĘCIE TUTAJ"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Zauważyłem, że zazwyczaj takie zdjęcia kobiet nie ruszają. Nie wiem dlaczego tak jest (...)
Nie wiem, ile to ma wspólnego z gotowaniem i ktrojeniem miesa o którym pisze keyti ;)...Ale kiedyś przeczytalem,ze szkoląc jednostki antyterorytyczne, zwraca sie uwage, by jesli wsród terorystów są kobiety tonajpierw je unieszkodliwiac (czytaj zabijac)...są po prostu bardziej bezwzględne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"internetowy detektyw" odkrywa ta nowosc
no cóż ktoś jest dedektywem ktoś musi być cenzorem umiszczanych treści proponuje abyś przeją rolę tego drugiego przed zamieszczaniem postów skieruje się od Ciebie pytanie czy było czy też nie. no chyba że chcesz za każdym razem nabijać punktów treścią "że juz było" to nie będziesz "stałym konsultantem"
Mnie nie ruszają wcale.
Tak to już jest z kobietami że krwi się nie boją... OT: Kiedyś na forum grupy studentów PŚ w Gliwicach zapodano film o przestrzepie implantu stawu biodrowego. otwarcie, wycinanie, dłutowanie, szlifowanie, wbijanie etc 99% sidzących to byli faceci i całe 99% była zielona lub blada i spocona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od paru ladnych lat co jakis czas jakis "internetowy detektyw" odkrywa ta nowosc i zszokowany pragnie sie jak najszybciej z kims podzielic.Niestety, te zdjecia sa tak stare jak stary jest internet i malo kogo juz ruszaja.
Wniosłes swoim postem cos do tematu czy tylko nabijasz sobie licznik postow ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z kobietami że krwi się nie boją... OT: Kiedyś na forum grupy studentów PŚ w Gliwicach zapodano film o przestrzepie implantu stawu biodrowego. otwarcie, wycinanie, dłutowanie, szlifowanie, wbijanie etc 99% sidzących to byli faceci i całe 99% była zielona lub blada i spocona...
I tu się zgodzę. Mój ostatni komentarz związany z człowiekiem i operacjami (Oglądałam "chirurgię otyłości" na trave&living)- Patrz to zółte to tłuszczyk, oni go odsysają,a później dalej takiemu człowiekowi grzebią w brzuchu.Komentarz No spina:- O fuj. Ja na to patrzeć nie będę.Kosma nie czepiaj się już keyti a rozbijanie takiego krwistego schabu to niejednego faceta by przerosło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kotlety to ja bardzo, rozbijanie i wycinacie kości jak najbardziej, ale żeby tak tego kotleta z odcinka piersiowo-lędźwiowego tuszy tych panów wycinać? To ja jednak wolałbym sobie zasłabnąć ;)
Jakby Ci podali takiego gotowego kotleta, i powiedzieli, że to normalny standardowy schabik, to byś zjadł i nawet byś się nie skrzywił ;) z niewiedzy, sensacje żołądkowe prawdopodobnie byś miał, gdyby ktoś życzliwy powiedział ci co naprawde jadłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci podali takiego gotowego kotleta, i powiedzieli, że to normalny standardowy schabik, to byś zjadł i nawet byś się nie skrzywił ;) z niewiedzy, sensacje żołądkowe prawdopodobnie byś miał, gdyby ktoś życzliwy powiedział ci co naprawde jadłeś
Chodziło mi o to, że nie przeszkadza mi i wręcz lubię przygotowywać kotlety oraz różne tam inne mięsiwa np na grill. Ale już gdybym miał sam to mięsko wyrąbać obojętnie czy z krowy czy świni, czy obedrzeć z kombinezonu motocyklowego przed wycinaniem, to... chyba się zapędziłem w dygresję...Człowieka na zjem choćby mnie nie wiem jak długo wegetarianie przekonywali że krów się nie je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosłes swoim postem cos do tematu czy tylko nabijasz sobie licznik postow ?
Dla twojej wiadomosci, w przeciwienstwie do ciebie, licznik postow mam gleboko w dupie.Zwrocilem uwage, ze te zdjecia byly juz wiele razy na tym forum.Pytanie co ty wniosles swoim postem?Jak sie chcesz przyp...... to poszukaj lepszego pretekstu.
no cóż ktoś jest dedektywem ktoś musi być cenzorem umiszczanych treści proponuje abyś przeją rolę tego drugiego przed zamieszczaniem postów skieruje się od Ciebie pytanie czy było czy też nie.
To czy cos bylo, czy tez nie to ty powinienes sprawdzic przed wyslaniem posta, bo to swiadczy o twoim zainteresowaniu tematyka forum.no chyba że chcesz za każdym razem nabijać punktów treścią "że juz było" to nie będziesz "stałym konsultantem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy cos bylo, czy tez nie to ty powinienes sprawdzic przed wyslaniem posta, bo to swiadczy o twoim zainteresowaniu tematyka forum.
wiesz różnica między nami jest taka że nim ja dopier'dole do pieca to sprawdzam co robię ty pultasz bez namysłu. zgrzewe tyskiego stawiam jak w wyszukiwarce forum znajdziesz link który zamieściłem.no chyba że chodziło ci o przeszukiwanie archiwum wątek po wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiadomosci, w przeciwienstwie do ciebie, licznik postow mam gleboko w dupie.Jak sie chcesz przyp...... to poszukaj lepszego pretekstu.
Naprawde ? A mnie sie wydawało ze to Twoja bolączka.Wiesz.. Biore przykład z Ciebie. Przypierd*lam sie z byle powodu.
Zobacz sobie na date mojej rejestracji na forum, zobacz tez na licznik moich postow, pomysl troche i moze sie zorientujesz, ze ilosc postow to dla mnie rzecz malo istotna.
Co tu ma data rejestracji do tego ? Nie pomyslales o tym ze ktos mogl byc zarejestrowany nawet wczesniej ale zginely my dane ? to razTwoj licznik postwo swiadczy tylko o tym ze nie masz nic do powiedzenia i nie lubisz sie udzielac. I chwala Ci za to bo z takim podejsciem to wiesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz różnica między nami jest taka że nim ja dopier'dole do pieca to sprawdzam co robię ty pultasz bez namysłu. zgrzewe tyskiego stawiam jak w wyszukiwarce forum znajdziesz link który zamieściłem.no chyba że chodziło ci o przeszukiwanie archiwum wątek po wątku
wystarczy w wyszukiwarce wpisac "zdjecia wypadki" i prosze 15 pozycja:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...wypadki+zdjecia i nawet tam jedna z pierwszych odpowiedzi mówi o tym,że to już wiele razy było.Tak wiec dla chcacego nic trudnego
Co tu ma data rejestracji do tego ? Nie pomyslales o tym ze ktos mogl byc zarejestrowany nawet wczesniej ale zginely my dane ? to razTwoj licznik postwo swiadczy tylko o tym ze nie masz nic do powiedzenia i nie lubisz sie udzielac. I chwala Ci za to bo z takim podejsciem to wiesz....
słyszałeś o tym, że milczenie jest złotem? bo część Twoich postów świadczy o tym, że nie masz nic do powiedzienia a mimo to mówisz (uznajmy tutaj pismo jako mowę)sorki za to,żę połowa mojego tekstu to ot, ale czasami człowiek nie wytrzymuje... a wracając do tematu, to proponuję by ktoś ten temat po prostu zamknął bo to już było nie raz, a niektórzy prawdziwi motocykliści niech lepiej idą pojeździć bo przecież prawdziwy motocyklista jeździ całymi dniami, a nie naprawia pseudomotocyklistów raz jeszcze sorki za ot i łącznie stu wątków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.