Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku Pamięci R>ip>


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ludkowie, założyłem konto " KU PAMIĘCI Ś.P Gixera , jest tam także awatar Ś.P. awatar forumowy Blade'go, awatar żyjącego Nico, fota Gixera z fotoradaru znajdzie się także mój, czyli awatary tych których już wśród nas nie ma , i tych (włącznie ze mną) którzy uciekli śmierci... (proszę nie kopiować i nie wklejać do własnych profili !)Kto chce może się dopisać;http://nasza-klasa.pl/profile/28866567

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, profil ten nie służy zabawie, wiec proszę nie wpisujcie spamerskich kommentow Sporo osób na forum jest tu od niedawna i nie pamieta tych tragedii które miały miejsce jakiś czas temu, i stąd ten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałeś o tym jak może zareagować na to jego żona?
Wiem że pomysł nie jest w 100 % trafiony, ale było Tu na 4um miejsce (dział) " o tych którzy odeszli" były powklejane ich fotografie, ale jakoś ich nie widzę Anuszka myślę także że gdy Mysza będzie przeciw to na pewno konto zniknie !N-k? wiemy wszyscy że to wielki schit, dlatego nie ma zdjęć chłopaków - tylko awatary...Ponieważ zbliża się Święto Zmarłych, a nie każdy ma tak bliziutko, aby dojechać i zapalić świeczkę na grobach chłopaków.- Cóż możecie mnie za to dojechać, ale nie miałem lepszego pomysłu, pamiętacie, jaka ogromna była żałoba na forum po śmierci Bladego ??? Czy Gixera ???, a dzisiaj co ?! Nie jestem modem i cóż może dział znikł z powodu ostatniej awarii serwera i Zresztą chciałem dobrze i nie oceniajcie mnie tutaj za to !!!Anuszka jako mod możesz pogadać z Pchełą by otworzył ponownie dział " Na niebieskich szlakach"Łatwo krytykować .. jak ktoś coś zrobi w dobrej wierze ale zrobić ?! Nie ma komu, zresztą nie będę już zabierał głosu na ten temat bo wyniknie z tego nowa awantura, a ja w tym dziale jej nie chcę, kropka. Jak macie na chwilę obecną lepszy pomysł ? gratuluję i podpisze się pod nim obiema rekami - Kto chce może się dopisać, kto nie, to nie i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powraca temat wyroznienia zmarlych czlonkow forum. Ustalilismy juz ze beda przenoszeni do grupy: niebieskie autostrady ( lub rownie bezsprzecznej nazwy) aby w ten sposob ich wyszczegolnic. Ale widze ze nikt na to nia ma czasu badz ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tu bardzo dlugo...moj staż na motocyklu tez nie jest oszałamiajacy...Nie znałem osobiście Nikogo, kto zginal na motocyklu...Trudno więc mi sie też odneść do dyskusji kolegów,czy "wspomienie o tych co zgineli" powinno byc tu czy tam...Ale ... przeglądajac często dział "Ku przestrodze" zastanawaim sie,jaki sens w tym miejscu maja 3-4 strony [*]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche przesadziłem...a może troszke nieprecyzyjnie sie wyraziłem...jak przegladniesz ten dział,to bez trudu mozna znaleźć takie,gdzie jest 30-40 wpisów...z czego wiekszosc to "znicze, świeczki" czy co tam jeszcze...
Jak Ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz tu nie chodzi o TET dział, tylko o forumowiczów którzy odeszli [*] z Naszego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż możecie mnie za to dojechać, ale nie miałem lepszego pomysłu, pamiętacie, jaka ogromna była żałoba na forum po śmierci Bladego ??? Czy Gixera ???, a dzisiaj co ?!
Osobiście nie znałem nikogo z nich osobiście i nie chciałbym źle się wyrazić ale żałoba jak każda żałoba ,jeśli nawet dla kogoś nigdy się nie kończy to ludzie jednak z czasem troszkę odpuszczają. Zycie toczy się dalej i nic nie zrobisz. Ludzie którym zależy nigdy o Nich nie zapomną ale takie kroki jak ten z NK czy też nawet tutaj na forum ... hm... sam nie wiem ale myślę ,że się nie sprawdzą. Zycie jest wredne i biegnie dalej własnymi prawami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem osobiście Nikogo, kto zginal na motocyklu...Trudno więc mi sie też odneść do dyskusji kolegów,czy "wspomienie o tych co zgineli" powinno byc tu czy tam...Ale ... przeglądajac często dział "Ku przestrodze" zastanawaim sie,jaki sens w tym miejscu maja 3-4 strony [*]...
Gixer- o ile mówimy o tym samym- nie zginął w wypadku... Jak nie znałeś nikogo takiego to się ciesz a nie ustosunkowywuj... Pytasz o sens... A przecież ile jest spraw na tym świecie bez sensu??To, że ludzie pamiętają i chcą tą pamięć zachować jest piękne!!Osobiście wydaje mi się że zakładanie zmarłemu konta bez konsultacji z rodziną nie powinno mieć miejsca, ale jakaś pamiątka po nim tutaj powinna zostać. Przecież on był jednym z nas! Nie powinniśmy tak po prostu przejść nad śmiercią do porządku dziennego.Wierzący może się pomodlić, niewierzący ma prawo do chwili zadumy. A nic nie działa na wyobraźnię tak jak zdjęcie w odpowiedniej oprawie.... Takie moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto znał, ten będzie na pewno pamiętał na bardzo długo... co do konta zmarłych na NK wydaje mi się totalnie nie trafione i najlepiej było by przywrócić dział który już był na forum "na niebieskich szlakach" a nie zbierać masy znajomych na nk... zobaczyłem jeden komentarz w tym profilu "szkoda,że nie miałem możliwości poznać go osobiście" i wielki znajomy się znalazł po latach i kapitalnie z jego strony że dodał go do swoich znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat na forum, nawet podwieszony. Myślę że tam powinni być wypisani wszyscy co już odeszli. Pomysł z NK jest nietrafiony, strona ta to istny burdel i elegancko ukazuje jak wielu mamy popie*dolonych obywateli (głupie komenty, rywalizacja kto ma więcej znajomych, idiotyczne fotki gdzie wszystko nawet z pasją jest na pokaz itd), Ci co odeszli zasłużyli na trochę lepsze miejsce gdzie będą 'wypisani'.Link do tematu - http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=28615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem zaproszenie na NK od tego profilu i odrzucilem zaproszenie.NK to nie jest dobry pomysl na pokazywanie szacunku do zmarlych osob.Zresztą w ogóle NK chyba kilka miesiecy po zalozeniu zeszlo na psy.... poczatkowo mial to byc portal do znalezienia ludzi ze szkoly.. i super.. bylem druga osoba z klasy, ktora sie wpisala, miesiac pozniej juz byla cala klasa...ale jak po jakims czasie zobaczylem profile w stylu : najpiekniejsze i najpiekniejsi, piesek azorek (ludzie zakladaja tam profile swoim psom, wklejaja zdjecia i nawet zapisuja do szkol), to juz chyba lekka przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.