Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

3 Motocykle...


kiler600r

Rekomendowane odpowiedzi

kolega na pierwszym planie w czarnej skórce żujący gumę tak smakowicie, że czarne dziury mu widać w zębach, któremu i uśmiechu nie brakuje przy odkręcaniu... o niego chyba głównie chodzi co po niektórym...dużo rozwagi Wszystkim bo te końcówki sezonów co roku są nieprzyjemne [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nieważne czy ktoś żuł gumę,czy zakaszlał,lub ziewnął,a może nawet pierdnął.Ważne kto poświęcił się,przyjechał pożegnać kolegę i zapewniam co niektórych że nikomu nie było do śmiechu.A co do kolegi "bart-a" to ja pamiętam że też był na innym pogrzebie pożegnać innego kolegę motocyklistę,ale teraz się zastanawiam czy on tam pojechał się wylansować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie przesadzasz z takim sformułowaniem ja nie zauważyłem tu lansu u nikogo przychamuj swoją wyobrażnie bo ludzie przyjechali pozegnac jednego z nas pomimo takiej pogody jak było widać ..... u nas tez było 2 takie sytuacje i dużo sie oferuje przyjedziemy przyjedziemy na pogrzeb i co na 30 przyjechalo tylko 5 bo nikomu nie chcialo sie dupy ruszyć tak że podziw dla tych ludzi i szacun że przyjechali i godnie pozegnali jednego z nas !!!!!!
chlopie co ty mi tu o wyobrazni. nie chodzi o przegazowke bo wiem jak wyglada pogrzeb tylko o głupie usmieszki niektorych obecnych na filmie. pomysl troche zanim cos napiszesz
uważam że bardzo Cię poniosło . Zauważ że ta przegazówka nie była dla lansu, to porzrgnanie , ale Ty pewnie nie rozumiesz Tak dla ciekawości Ci napiszę że jak żołnież zginie to też na pogrzebie strzelają i nie dla lansu .Szkoda chłopaka:(
tak jak wyzej. poza tym skad ty kurw*a mozesz wiedziec co zrozumiem a czego nie jak mnie chlópaku nawet na oczy nie widziales. a co do pogrzebu w słuzbach mundurowych to wierz mi ze wiem jak to wyglada ale dzieki ze mnie podszkoliłes troche bo zyl bym w ciemnogordzie do dzisiaj gdyby nie twoja blyskotliwosc.
kolega na pierwszym planie w czarnej skórce żujący gumę tak smakowicie, że czarne dziury mu widać w zębach, któremu i uśmiechu nie brakuje przy odkręcaniu... o niego chyba głównie chodzi co po niektórym...dużo rozwagi Wszystkim bo te końcówki sezonów co roku są nieprzyjemne [*]
dokladnie o to mi chodzilo koleżko wuermem. pojdziesz do nie ba ze sie tak poswieciles jadac na pogrzeb w deszczu. a hamskie przycinki o tlumikach itd to chyba nie koniecznie zwiazane z tematem ale coz mozna sie spodziewac...
A co do kolegi "bart-a" to ja pamiętam że też był na innym pogrzebie pożegnać innego kolegę motocyklistę,ale teraz się zastanawiam czy on tam pojechał się wylansować???
moze jakies konkrety jakis przyklad na podstawie ktorego tak twierdzisz?? a jak nie pamietasz to kup sobie biowital. Chodzi ci pewnie o pogrzeb chlopaka z poczesnej i pogrzeb bodajze sprzed dwoch lat. dokladnie po tym wydarzeniu przestalem jezdzic na pogrzeby obcych ludzi bo hasła za plecami w stylu "a jak on mial na imie" do tego wolne rozmowy podczas mszy żałobnej itd czy wesołkowate zachowania jak i na tym filnie przyprawiaja mnie o mdłosci. nie mam zamiaru uczestniczyc w czyms takim bo to wstyd, a sobie nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o pogrzeby na ktorych bylem bo samo to ze przyjedziesz i zrobisz szoł gazowaniem i ładnym kombinezonem i to ze sie pochwalisz kolegom na forum ze tak strasznie sie poswieciles ze w deszczu jechales nie wystarczy. za duzo amerykanskich filów na youtube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jest i wszystko sie zgadza ale chodzi o to ze ludzie zapominaja po co tam jada. pogrzeb to nie spotkanie z kumplami pod budka z piwem tylko ostatnia droga zmarłej osoby tak wiec smiechy, dyskusje itd to zdecydowanie nie to o co tam chodzi a sam przyjazd sprawy nie zlatwia.w sumie to nie potrzebnie sie odezwałem. sory za zamieszanie, kazdy ma swoje sumienie i robi jak uwaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie potrzebnie sie odezwałem. sory za zamieszanie, kazdy ma swoje sumienie i robi jak uwaza.
WitamJa tak nie uwazam - to nie zadne zamieszanie. Cieszy mnie, ze ktos mysli podobnie. Straszne mialem ciary na plerach jak ktos kiedys z forumowiczow zapraszal w podobnym temacie wszystkich na pogrzeb - w stylu czym nas bedzie wiecej tym lepiej. Nie rozumie tez samego gazowania. Nie wystarczy sama obecnosc ?? Tym bardziej, ze temat jest drazliwy bo nie sadze, ze rodzina patrzy przychylnie na motocyklistow bo takiej tragedii w rodzienie. Zamiast pokazac pewna solidarnosc i szacunek to pogrzeb przyciaga niektorych szukajacych sensacji, pomyslu na wypad i spotkania towarzyskiego. Szkoda tez, ze liczba znajomych wzrasta dopiero po naszej smierci.Dla Bartka [*]pozdrawiamMedyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNie przypominam sobie abyśmy brudzia pili i koleżkami byli Panie bart_b.Ja przynajmniej nie mam problemu z poskładaniem paru literek.Ty mnie chyba też na oczy nie widziałeś i chyba się nie znamy tak jak to wytykasz innym, więc dlaczego sugerujesz czego mażna się spodziewać? Na Jakiej podstawie? Nastęnym razem prosiłbym przeczytać posta z zrozumieniem gdyż chyba odnoszę się w nim do sytuacji, która była na miejscu a nie do filmu gdzie najprościej jest się uczepić jednego biednego chłopa. Nie uważam się za świętego pisząc o jeździe w deszczu i teraz mnie tu podziwiajcie. Z [*]Bartkiem nie spotykałem sie raz w tygodniu na piwie ale parę razy Chłop nam pomógł zajebiście i uważam że Szacunek z naszej strony się mu należał. Faktycznie nie ma co prowadzić dalej tej rozmowy tutaj.W sumie do jednego mogę się z Tobą zgodzić

nie potrzebnie sie odezwałem. sory za zamieszanie, kazdy ma swoje sumienie i robi jak uwaza
Pozdrawiam Bez OdbioruSzklarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę specjalnie dla oszołoma piszącego po nickiem "bart_b" :A ty chyba pomyliłeś tematy albo fora. Jesteś nie wychowanym bucem aby nad trumną takie rzeczy wypisywać. Gdzieś ty się wychowywał aby nie uszanować czyjejś śmierci?Moderator takich durni powinien przenosić na furmańskie forum bez prawa powrotu.Kierowca samochodu zabił jednego z nas a drugi walczy o życie.Teraz nie jest ważne kto zawinił bo śmierć wygrała ten pojedynek.Kondolencje dla rodziny.Ps.moderatora bardzo prosimy o wyczyszczenie tego tematu z niepotrzebnego nikomu spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nie wychowanym bucem aby nad trumną takie rzeczy wypisywać. Gdzieś ty się wychowywał aby nie uszanować czyjejś śmierci?
dopełniłeś całości... moralizujesz nad zachowaniem barta_b a sam co wyrabiasz? bo kiego diabła go wyzywasz "nad trumną" chwila refleksji kolego najpierw nad sobą.jeśli pogrzeb był na cmentarzu chrześcijańskim to wymagana jest powaga oraz wewnętrzne skupienie, śmiechy, chichy, gadanie podczas ceremonii, żucie gumiora jest tak nie na miejscu jak wchodzenie w czapie do kościoła czy budynku państwowego gdzie wisi godło.jechanie ogółu sobie nawzajem po beretach jest tak samo nie na miejscu jak "braki w zachowaniu" podczas ceremonii...EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...
mam dokladnie takie samo wrazenie po tym co przeczytalem w twojej wypowiedzi. zaczoles o ublizania itd tak wiec wybacz ze nie pozostałem ci dłuzny.
Powtórzę specjalnie dla oszołoma piszącego po nickiem "bart_b" ....
widzisz starcze po raz kolejny mi ublizasz, oszołom,buc i takie tam to mozesz sobie w domu uzywac do woli a co do tego kto pomylil fora to juz inna kwestia. na jakis czas schowales sie w swojej norze ale znow wyszedles na swiatło dzienne i smrodzisz. no cóz poradzic. tylko współczuc. a co do kwestii jak to nazwales zabicia kolegi to mozna by polemizowac czy to nie czesciowo samobujstwo tylko po pierwsze nie ma z kim bo ograniczony wulgarny geriatryk ktory w momencie gdy ktos ma odmienne zdanie lub czegos nie wie potrafi tylko wysmiac i naublizac nie jest godnym rozmówcą.szczerze mowiac rozpie*dala mnie wybielanie na siłe osob jezdzacych na motocyklach i zwalanie całej winy na kierowców samochodów, trzeba miec na prawde wąski mózg.a ciezka przypadłość narodowa czyli krzykactwo w twoim przypaku dudek jest idealnie widoczna. zajmij sie rganizacja strajków, zbijesz majątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy nawet mieli radoche ze moga sobie przegazowac żenujące.
jak to w masie są tacy którzy rozumieją sytuację w której się znajdują a są tacy co nie potrafią pojąć i nadrabiają śmiechem bo nic innego ich system sterujący nie jest wstanie wygenerować.olać kolego olać i pozostawić ich bez komentarza a samemu się zadumać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w masie są tacy którzy rozumieją sytuację w której się znajdują a są tacy co nie potrafią pojąć i nadrabiają śmiechem bo nic innego ich system sterujący nie jest wstanie wygenerować.olać kolego olać i pozostawić ich bez komentarza a samemu się zadumać.
TYLKO NIE MOGE ZROZUMIEC DLA CZEGO W MOMENCIE GDY KTOS ZWROCI UWAGE NA TAKIE COS JEST BLUZGANY I PONIEWIERANY PRZEZ NIBY MOTOCYKLISTOW?? W TYM WYPADKU CHODZI MI O SZKLARZA CZY DUDKA??CZY ODMIENNE ZDANIE TO COS CZEGO ICH SYSTEM SAMOZACHOWOACZY NIE POTRAFI ODEBRAC INACZEJ JAK TYLKO ATAK I JEDYNA REAKCJA TO AGRESJA??BOŻE CHROŃ KRÓLOWĄ!!!!Trollu przypadkiem wdusiłeś CapsLock? To naciśnij go jeszcze raz - prosze.
TYLKO NIE MOGE ZROZUMIEC DLA CZEGO W MOMENCIE GDY KTOS ZWROCI UWAGE NA TAKIE COS JEST BLUZGANY I PONIEWIERANY PRZEZ NIBY MOTOCYKLISTOW?? W TYM WYPADKU CHODZI MI O SZKLARZA CZY DUDKA??CZY ODMIENNE ZDANIE TO COS CZEGO ICH SYSTEM SAMOZACHOWOACZY NIE POTRAFI ODEBRAC INACZEJ JAK TYLKO ATAK I JEDYNA REAKCJA TO AGRESJA??
ale ile też można pisać jedno i to samo jak nie w tym to w innym temacie ? na to też należałoby zwrócić uwagę.Posty kolegi z forum powinno się zgromadzić i przenieść do tematu "gorzkie żale" [*]
TYLKO NIE MOGE ZROZUMIEC DLA CZEGO W MOMENCIE GDY KTOS ZWROCI UWAGE NA TAKIE COS JEST BLUZGANY I PONIEWIERANY PRZEZ NIBY MOTOCYKLISTOW?? W TYM WYPADKU CHODZI MI O SZKLARZA CZY DUDKA??CZY ODMIENNE ZDANIE TO COS CZEGO ICH SYSTEM SAMOZACHOWOACZY NIE POTRAFI ODEBRAC INACZEJ JAK TYLKO ATAK I JEDYNA REAKCJA TO AGRESJA??BOŻE CHROŃ KRÓLOWĄ!!!!
Miało być bez odbioru ale ty dalej ATAKUJESZ i chyba w tym momencie właśnie pokazujesz jakim to jesteś WIELKIM motocyklitą.Faktycznie zaatakowałem lecz jakbyś CZYTAŁ z ZROZUMIENIEM to byś zrozumiał i już dawno odpuścił bo ja też już to zrobiłem. Szanuję czyjeś odrębne zdanie lecz nie mogę się zgodzić z wypowiedziami osób, które zabierają głos w sprawie w której WOGÓLE nie uczestniczyły. No ale przecież TY MNIE DOBRZE ZNASZ i wiesz że jestem NIBY MOTOCYKLISTĄ. Poprostu widzisz emblemat klubowy i masz odrazu awersję PANIE PrEzEsS.NO COMENTS. Tym razem już Bez pozdrowieńProwokujesz i zaśmiecasz tylko temat który Cię wogóle nie dotyczy.Jeszcze raz dla Bartka [*] - Spoczywaj w spokoju.Bart ja bym uważał na twoim miejscu bo Pan Szklarz jest znany z tego że zdarza mu się ludziom szkiełka wymieniać pozatym twoje atrakcyjne ceny układów wydechowych mogą zostać przez nas podeptane - nie rób cieciu z tego tematu wiochy bo to nie czas i miejsce - nie byłeś nie wiesz a pierdolisz jak powinno byćPSCaps Lock to ten po lewej koło literki "A"
Tym razem już Bez pozdrowień
i po co ta siara? chopcy olać olać i dumać
Bart ja bym uważał na twoim miejscu bo Pan Szklarz jest znany z tego że zdarza mu się ludziom szkiełka wymieniać pozatym twoje atrakcyjne ceny układów wydechowych mogą zostać przez nas podeptane - nie rób cieciu z tego tematu wiochy bo to nie czas i miejsce - nie byłeś nie wiesz a pierdolisz jak powinno być
kto robi wioche? po grzyba wyzwasz gościa od ciecia? po diabła go straszysz Szklarzem i śmiesznym zdeptaniem biznesu.jak powinno być to ja ci powiem. z powagom i szacunkiem nie z gumom w mordzie i uśmiechem że wydechy ryczą jak 99,99% chłopaków było ok to prawo barta_b napisać że jeden lolek był tam bardziej dlatego że wszyscy jadą niż dlatego że z szacunkiem chciał pożegnać kolegę.forum to taki twór na którym pojawiają się miękie bolki które tylko w takich warunkach potrafią wyzywać i grozić, mam nadzieję że Ci się tylko wyrwało.
Wiesz co, obejżałem ten film jeszcze raz i faktycznie zgodzę się z Tobą, ale jak tak bardzo Ci się nie podoba pierwszoplanowy aktor bo akurat ma taki wyraz twarzy a guma zrobiła swoje to weź gościa namierz i mu oklep miske
pozostało jeszcze doczytać post barta_b w którym pisze "niektórzy" i pewnie chodziło o miłośnika gumy donald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, obejżałem ten film jeszcze raz i faktycznie zgodzę się z Tobą, ale jak tak bardzo Ci się nie podoba pierwszoplanowy aktor bo akurat ma taki wyraz twarzy a guma zrobiła swoje to weź gościa namierz i mu oklep miske a nie zaśmiecaj tego tematu. (dla tych co nie rozumieją; wcale gościa nie bronie, nawet go nie znam , a może miał nie świeży oddech ).Dla ułatwienia powiem Ci że większosć rejestracji była na SMY parę na SG lub SGL także masz już zawężony obszar poszukiwań.Wszyscy widzą tylko tego jednego "motocyklistę", a ja będąc tam mówię o całej sytuacji, tylko jakoś tego nikt nie chce zrozumieć.Chyba wszędzie zawsze jakaś czarna owca się trafi ale to nie rzutuje chyba na wszystkich którzy tam byli.Poprostu Brak mi już słów.[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę czyścić całego tematu z Waszych wypocin bo prawie nic by tu nie zostało. Napiszę tylko jedno. Jeśli zobaczę znowu od kogoś z Was grożenie, wyzywanie od buców, cieciów czy staruchów to nie będzie żadnego ostrzeżenia tylko miesięczna absencja od forum. Jesteście dorosłymi ludźmi a nie potraficie ze sobą rozmawiać bez obrażania się nawzajem, wstyd panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym pogrzebie, bo znam i jego starszego brata Jacka oraz jego mamę i tatę osobiście i znałem Bartka. Byłem na nogach a nie na motocyklu, dlaczego ano dlatego, że tak wolałem a motocyklistą którzy byli na motocyklach szacunek.Mieszkam na tej samej dzielnicy Myszkowa na Światowicie. Współczuje jego mamie pani Basi jego tacie panu Jankowi i jego bratu Jackowi.Bartek miał 30 lat był spoko gościem niekonfliktowym i zawsze uśmiechniętym, żył krótko na tym świecie ale swoje przeżył. Najpierw zginęła Asia jadąc do Gliwic może i się śpieszyła, bo śpieszyła się do niego.W zeszłym sezonie zaliczył dzwona przy sporej prędkości na gumie i prawie nic mu się nie stało moto wyszło na tym gorzej ale je odremontował i niestety w tym sezonie zginął.Dowiedziałem się o tym wypadku w dniu w którym zginął.Jak staliśmy przed sklepem po przejażdzce na motorach wyciągnąłem komórkę z kórtki i miałem trzy nieodebrane połączenia od mamy, oddzwoniłem i mama powiedziała, że ojcu powiedział kolega, że Bartek zginął. Myślałem, że to może plotka i pojechaliśmy do kolegi Bartka gdzie trzymał motocykl i jak on wyszedł zapłakany to już nie musieliśmy się pytać.Spoczywaj w spokoju Bartek A co niektórych komentarze są żenujące i mógłbym je skomentować ale po co się zniżać do ich poziomu do poziomu ludzi jeżdżących Haykami przepisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda chłopaka [*] niech mu ziemia lekką będzie.. A dla reszty dużo zdrowia życzę ! Przebrnęłam przez cały temat oraz wszystkie posty i na prawdę zachowanie niektórych osób jest żałosne, a ponadto chyba znowu co niektórzy zapominają czym jest forum... Jest to miejsce do wyrażania własnych opinii, a Wy nie potraficie tego uszanować,że ktoś może mieć odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym pogrzebie, bo znam i jego starszego brata Jacka oraz jego mamę i tatę osobiście i znałem Bartka. Byłem na nogach a nie na motocyklu, dlaczego ano dlatego, że tak wolałem a motocyklistą którzy byli na motocyklach szacunek.Mieszkam na tej samej dzielnicy Myszkowa na Światowicie. Współczuje jego mamie pani Basi jego tacie panu Jankowi i jego bratu Jackowi.Bartek miał 30 lat był spoko gościem niekonfliktowym i zawsze uśmiechniętym, żył krótko na tym świecie ale swoje przeżył. Najpierw zginęła Asia jadąc do Gliwic może i się śpieszyła, bo śpieszyła się do niego.W zeszłym sezonie zaliczył dzwona przy sporej prędkości na gumie i prawie nic mu się nie stało moto wyszło na tym gorzej ale je odremontował i niestety w tym sezonie zginął.Dowiedziałem się o tym wypadku w dniu w którym zginął.Jak staliśmy przed sklepem po przejażdzce na motorach wyciągnąłem komórkę z kórtki i miałem trzy nieodebrane połączenia od mamy, oddzwoniłem i mama powiedziała, że ojcu powiedział kolega, że Bartek zginął. Myślałem, że to może plotka i pojechaliśmy do kolegi Bartka gdzie trzymał motocykl i jak on wyszedł zapłakany to już nie musieliśmy się pytać.Spoczywaj w spokoju Bartek A co niektórych komentarze są żenujące i mógłbym je skomentować ale po co się zniżać do ich poziomu do poziomu ludzi jeżdżących Haykami przepisowo.
Nie roztrzasajac tematu na nowo proponuje tylko przeczytaj co najmniej kilka razy to co napisałem i postaraj sie zrozumiec o co chodzilo. nie dziwie sie ze tak reagujesz bo to twoj kolega ale to z niczego nie zwalnia, a co do poziomu to pozwól ze towjego nie ocenie bo cie na oczy nie widzialem, ty mnie tez nie tak wiec ugryz sie w jezyk czlowieku na bardzo wysokim poziomie, jezdzacy blejdem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uczestniczylem w dyskusji bo wydala mi sie bezcelowa.kazdy zujacy gume czy nie przezywal to na swoj sposob.dla mnie nie wazne bylo czy ktos na filmie sie lansjue czy nieKazdy z nas przezywa to inaczej.Ludzie bylo naprawde sporo ludzi ktorzy pozegnali Barta z szacunkiem.Za malo go znalem zeby nazwac go przyjacielem , za malo go znalem zeby on nazawal mnie kumplem jednak wy sie klocicie kto sie usmiechal kto jadl gume .Mysle ze kazdy przyzyl to indywidualnie.W imieniu rodziny, przyjacol, kumpli, obcych chcialbym podziekowac wszystkim za pamiec za Barta oraz zyczyc powrotu do zdrowia poszkodowanym w wypadku.Zamiast pisac takie zajebiste maile pze skupilibyscie sie jak pomoc w rehabilitacji pozostalych osob poszkodowanych w wypadku .jakies propozycje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co że zapierd@@###$i...każdy zapierd%%$#la na motocyklu...a tu znowu ślepa baba !!! Poczytajcie tylko ten dział z ostanich 3 lat - 95% wypadków z udziałem motocyklistów spowodowały ślepe i nieumiejące jeździć baby !!! i do tego jeszcze matiz k....mać...
+ nadmierna predkosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.