Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

3 Motocykle...


kiler600r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gówno prawda,że to brawura i pewność siebie nigdy nie wiadomo kiedy ci ktoś droge zajedzie juz dobre pare lat śmigałem na ścigaczach aż w zeszłym miesiącu stary ciul zajechał mi droge na zakrecie powodujac wypadek.codziennie na polskich drogach dochodzi do tysięcy stłuczek wypadków i kolizji a wina leży w naszych polskich drogach które są żle projektowane i w tępych kierowcach którzy nie patrzą w lusterka.największa zmorą są nasi politycy którzy na nic kasy nie mają bo wiecznie kradną dlaczego nie buduja skrzyżowań bezkolizyjnych dlaczego nie budują wiaduktów lub tuneli do pociągów zamiast przejazdów kolejowych gdzie też gina ludźie.a najwiecej to my na tym cierpimy bo jesteśmy narażeni na największe szkody nie bedąc osłonięci.wiec darujcie sobie brawure i pewnośc siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten chłopak co sie zabił jest z mojego miasta ;/ Myszków prawdopobnie nawet z mojej dzielnicy ;/ dowiedziałem sie troche ... jego żona zgineła 4 lata temu w wypadku byla w ciąży ;(( teraz on ;(( z tego co wiem zawsze mówił że kiedyś sie zabije na tym motorze ;/ zobacze zaraz sobie fotki ;(( możliwe że widziałem go jeszcze przedwczoraj jak jeździł. ;(( [*] Powrotu do zdrowia całej reszcie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na uszkodzenia samochodu raczej nie ciezko sie domyslic jaki był przebieg zdażenia. gwałtowna zmiana pasa ruchu przez kierowczynie matrixa + nadmierna predkosc motocykli. wynik znamy.szkoda chłopaka a przede wszystkim rodziny. najpierw jego zona teraz on. serdeczne wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie spojrzała i wyjechała wprost pod motocykl. Szkoda człowieka, baba ma go teraz na sumieniu do końca życia. Jednej rzeczy jednak nie rozumiem: co z drugim, trzecim motocyklem? Życzę chłopakom dobrze, ale jazda koło w koło przy takich prędkościach to już nie jest nawet brawura, ale jakieś poważne ograniczenie umysłowe. Sam jeżdżę czasem w grupie i to bynajmniej nie z umiarkowanymi prędkościami, różne rzeczy się dzieją na drodze ale czegoś takiego sobie nie mogę wyobrazić.Jeszcze jedna uwaga. Na wysokości tego miejsca zaczyna się las i jest w nim mnóstwo zwierzaków (wiem bo zimą nawet dziki wpadają do mojego ogródka). Gdyby zamiast Matiza wypadła sarna, efekt byłby bardzo podobny.Nie ma usprawiedliwienia dla tej kobiety, ale z takich sytuacji składa się życie motonity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak co sie zabił był policjantem !!! miał 28 Lat!!! Widziałem go 2 dni temu na motorze!!! wiadomo każdy czasem przyciśnie ;/ co do zwierzaków ostatnio się przekonałem co robią z samochodem ;/ cały przód rozwalony ;/ podbiło i prosto w rów. ;/ jeden z chłopaków Ignaś (także z myszkowa) jest w śpiączce farmakologicznej (tak wyczytałem że jest) jak by ktoś nie wiedział w śpiączke farmakologiczną wprowadzają by uśmierzyć ból bo w takich przypadkach żadne leki nie pomogą ;// ;(((((( a co z trzecim tego nie wiem.[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O japier... niektórzy ludzie powinni mieć kategoryczny zakaz prowadzenia pojazdów ;/ bezmózgie yeti w matizie... z tego co widać i co mówiła policjantka to babka nie dość, że zmieniała pas ruchu to jeszcze miała nogę na hamulcu [*] dla Bartka - reszcie zdrowia życze, a kierowcy matiza utraty prawa jazdy do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnierz było to tak : Jechali dość szybko (koło 180) i baba w matizie zajechała im droge ;( nie są to potwierdzone informacje . Tak mi powiedziała jedna osoba. A wiadomo świat jest pełen ludzi chcących zrobić afere. Lecz nie wykluczam że to prawda ;/
eee nie... 180 nie.. jesli mamy sprecyzowac to jechali dokladnie 192,34 km/h..k**** jak ja nienawidze pier... plotek i domyslow starych bab, ktore widzialy motór ktory jechał pińcset.[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno stalo sie ale niektorzy bronia za wszelka cene motocykliste. Panowie nie wierze ze jechali 100km/h tak jak pozwalaja tam przepsy/ musieli zapier...lac skora sa takie skutki. babka go nie zauwazyla, to musial byc umake sekundy kiedy sie pojawil w matizie, nie raz nie ma opcji czegos zauwazyc....tym bardziej jak cos daje grubo w palnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.