Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dałem Ciała


.........

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy już ktoś pisał sam na siebie jak nie to ja zacznę.dzisiaj on_mrgreen: dałem ciała łamiąc podstawową zasadę że nie przeciskam się jak jeden pas zajmuje ciężarówka zrobiło się za ciasno, nawet bardzo ciasno i efektem było przyhaczenie lusterka w puszce. Z kulturą odjechałem w bezpieczne miejsce gdzie mogłem się zatrzymać i poprosić współuczestnika zdarzenia o zjechanie na konwersację.Była policja, rozmowa, upomnienie bez postępowania mandatowego, wyrażenie skruchy z mojej strony, przeprosiny Pana z hyundaia I30Reasumując nie pchajcie się tam gdzie wydaje się wam że dacie radę a tym bardziej jak w pobliżu jest duży mobilek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się w tym roku zdarzyło, myślałem że przejadę między dwoma osobówkami, a zabrakło miejsca. Pana z prawej "szturchnąłem" klamką hamulca w lusterko. Zatrzymałem się, wróciłem do niego, przeprosiłem i popatrzyłem czy nic się z lusterkiem nie stało, na szczęście nie.Wydaje mi się, że grunt w takiej sytuacji to przeprosić i sprawdzić czy są jakieś szkody, bo przecież w razie czego można naprawić lusterko z naszego OC, prawda? Może wypowie się jakiś fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas to chyba przerabial. Ja tez na poczatku wjechalem w dwie puchy. jednej wygialem lusterko. poprawilem przeprosilem i strzala...dziwic tylko moze ze skoro jeden pas zajmowala ciezarowka to zahaczyles puche.ja w takiej sytuacji przyklejam sie do ciezarowki ( kosztem wlasnych lusterek) i przejezdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak niedawno w ulewnym deszczu chcialem sie dostac na pole position i zahaczylem swoim lusterkiem w lustro merca sprinteracale szczescie moje lusterko sie zlozyloa sprinter chyba nie ucierpialmialem szczescie bo na tak mokrej drodze miedzy autami po bialym to jest sredniowniosek jest zeby lusterka nie byly za mocno przykrecone i tak nagorzej jest w tych sprzetach co to z tylu sa szersze niz z przodugeneralnie jest jak zawsze - trzeba uwazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i ciekawe ciekawe bo mi sie to też jeszcze nigdy nie zdarzyło ;)W jakimś archiwum to jest na pewno nagrane Szkoda, że nikt tutaj nie udostępni nam takiego nagrania z głowy jakiegoś jeźdzca ;)No a z tym przyklejaniem do tira to też bardzo mądre Edit:NjoyMot a sobie uszkodziłeś coś czy na szczęscie nie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie na moto jeszcze sie nie zdażyło żadne takie zdażenie .Ale tydzień temu jak bylam na Węgrzech to własnie dzięki temu ze motocyklista myślał ze sie zmieści kolo auta wjechał mu do tyłu i wywrotka no i wylądował na przeciwnym pasie ślizgiem pod naszym samochodem naszczęscie wtedy nikomu sie nic nie stało ale gość mial całe moto potrzaskane raczej nie do uratowania a to chyba tylko dlatego ze myślal ze sie zmieści.Wieć uważajcie na siebie a najlepiej nie stważać takich sutuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.