Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zobacz, Bo Warto...!


Sc0uT

Rekomendowane odpowiedzi

messt adik93Tak sobie pierdo%$#@! bez sensu, czy wiecie jak bylo na prawde?Uszkodzenia samochodu sa niewielkie, co dał w palnik i jadac prosto przed samochodem w niego uderzył?Prawda jest taka, że przypadki chodzą po ludziach, my przypadki mamy po prostu cześciej, niż np pasjonaci szermierki.bobanTak to na prawdę dobra antyreklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

messt adik93Tak sobie pierdo%$#@! bez sensu, czy wiecie jak bylo na prawde?Uszkodzenia samochodu sa niewielkie, co dał w palnik i jadac prosto przed samochodem w niego uderzył?Prawda jest taka, że przypadki chodzą po ludziach, my przypadki mamy po prostu cześciej, niż np pasjonaci szermierki.
nic dodać, nic ująć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, nikt na forum nic nie wie, a już są przypuszczenia że motonita nie zawinił. jedno jest pewne, 2 osoby poniosły śmierć, w warunkach których prędkość miała duże znaczenie.
Bobik..... przestan pisac juz swoje madrosci, zrob prawko, kup motocykl i przejedz sie chociaz raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobshe wielki motocyklisto. a co do jazdy, dobre. bo trza mieć gsxra tera ja? a ić.. szkoda Scoutowi tematu psuć...
Pewnie miał na myśli, żebyś przejechał się motocyklem którym jesteś w stanie znależć się chociaż na wysokości bagażnika samochodu :>A żeby nie psuć Scautowi tematu: [*] ilu jeszcze...:<Lewa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

messt adik93Tak sobie pierdo%$#@! bez sensu, czy wiecie jak bylo na prawde?Uszkodzenia samochodu sa niewielkie, co dał w palnik i jadac prosto przed samochodem w niego uderzył?Prawda jest taka, że przypadki chodzą po ludziach, my przypadki mamy po prostu cześciej, niż np pasjonaci szermierki.bobanTak to na prawdę dobra antyreklama.
Masz 100% racje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedyny film,reklama jaka mnie ruszyla to ta

jest wrecz perfekcyjna...
Boban - widziałem Ducati Loves - zobacz ten film (jak dla mnie robi piorunujące wrażenie i jest jeszcze lepszy):Morning FallJa po nim zmieniłem podejście do jazdy z plecaczkiem.Pozdrawiam i życzę wszystkim mnóstwo "szerokości" i radości z jazdy motocyklami bez przygód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.