Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakub Derecki Nie żyje...


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to dział gdzie wrzuca sie informacje ze slaska, ale mysle, ze skoro ludzie jezdza polatac na torze do Poznania, to i tutaj beda mogli postawic swieczke.Niestety w wyniku obrazen jakich doznal w niedzielnym wyscigu śmierc poniósł zawodnik Depro Racing Team Jakub Derecki...http://www.scigacz.pl/Jakub,Derecki,smierc...WMMP,10232.html[*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] tam jest mega niebezpiecznie, wogóle to trudny zakręt...wylatuje się po szybkiej szykanie na trawsko nie raz (ja sam glebiłem zakręt wcześniej 15.07 bo po przepałowaniu moto leciało prosto na bandę po trawsku to wolałem gwizdnąć wcześniej ale to są setne sekundy i człowiek nie jest w stanie podjąc właściwej decyzji jak już leci lub sunie po trawie...) a banda za blisko i nie ma stref ochronnych ze żwirem (jak w Brnie) ani band dmuchanych - co na wyścigu już powinno się znaleźć... szkoda chłopaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako motonita od kilku tygodni, szczególnie trudno i ciężko mi się czyta takie wiadomości. Zawsze marzyłem o moto i jest mi szczególnie przykro, że tor, który powinien być bezpieczniejszy od walki w ruchu ulicznym zabiera nam kolegę. Nabieram respektu, nawet do niespełna 50 konnej maszyny pod sobą. Tym bardziej, że nie mam milionowej części doświadczenia tego chłopaka...[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako naoczny świadek tych dramatycznych chwil na torze w Poznaniu proszę, nie róbmy z tego okazji do bezcelowych dyskusji.Pragnę złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim a także kolegom z zespołu.Modlę się o siłę dla Nich, aby wytrwali w tej jakże trudnej chwili...Spoczywaj w spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako naoczny świadek tych dramatycznych chwil na torze w Poznaniu proszę, nie róbmy z tego okazji do bezcelowych dyskusji.
Nie uważam, żeby dyskusja mająca na celu poprawę bezpieczeństwa na torze i wyeliminowaniu takich tragicznych wydarzeń w przyszłości była bezcelowa, ale oczywiście możesz w tym temacie mieć inne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako naoczny świadek tych dramatycznych chwil na torze w Poznaniu proszę, nie róbmy z tego okazji do bezcelowych dyskusji.Pragnę złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim a także kolegom z zespołu.Modlę się o siłę dla Nich, aby wytrwali w tej jakże trudnej chwili...Spoczywaj w spokoju...
Każda taka wiadomość jest tragedią ale zastanowiła mnie ta uwaga Zbyszku- bo jak na razie nie przeczytałam tutaj nic bezcelowego... Wiem ,że już - w danej sekundzie - nie jesteśmy w stanie nic zrobić - ale czyż dyskusja po takiej tragedii o bezpieczeństwie tych wspaniałych zawodników jest bezcelowa? Mnie się wydaje ,że nie - wolałabym już takich świeczek żadnemu z nich nie postawić...[*] Już Ci żadne przeszkody nie staną do zwycięstwa boś stanął już na najwyższym podium... I choć jeszcze nie tam powinno być Twoje miejsce... Może poprzez Twą tragedię inni pójdą po rozum... Kondolencje dla rodziny... kolegom z zespołu oraz wszystkim co go zdążyli poznać osobiście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.