Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzisiejszy Wypadek Siemianowice


erna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz Shakal, może tirowiec zwyczajnie nie zauważył że go przyhaczył albo coś takiego... sądzę że umyślnie stamtąd nie zwiał.... Nie wiem jak to wygladało dokładnie ale ma chłopak szczescie że go pod koła nie wciągnął...
ja się też pod tym podpisze bo sam jeżdżę zestawem (c.s+naczepa).jeżeli go nie zauważył to pech, ale jak go widział i zwiał to sam bym koledze po fachu jaja urwał.zdrówka dla motocyklisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponoć jak ktoś zostoł uznany za zmarłego , to bydzie długo żył.To jo mu kurna zaro dwie szczela [*] [*] .Ino coby czegos fest połomanego nie mioł...
Dokładnie takDuzo Zdrowia dla motonity!!!!jo tyz se zaroz strzela seta aby szybko z tego wyszedł
Czy motocykl miał numery SI ?? Bo jeżeli tak to poszkodowanym może być nasz forumowicz.
myslisz to co ja???Pozdrop.s.male sprostowanie jako mieszkaniec siemców , ze zdjec wynika ze to na skrzyzowaniu ul. Jana Pawła ze Świerczewskiego a nie jak pisza z ul. Dworską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Bibli 3go dnia zmartwychwstał Ale co do tych błędów w informacjach to robi się coraz gorzej.Zamiast podejść do policji zapytać jako ze mu płaca za zrobienie artykułu to pieprznie 3 fotki posłucha plotek i leci do domu(Pewnie i tak upiększając całła historie)komedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja podnosilem tego goscia po pierwszej glebie na rondzie. Wszyscy sie zatrzymali ale jakos nikomu nie wpadlo do glowy zeby podniesc motor i motocykliste Motor to czerwony bandit.Jedna rada - nie kierujmy sie emocjami, kolega po glebie na rondzie generalnie nie mial zadnych uszkodzen wiec mogl sobie odpuscic i ochlonac. Jak widac goraca glowa nie jest dobra w takich sytuacjach. Zdrowia dla motonity.
Witam,Na początek przede wszystkim chcę podziękować PIOTROWI GS500 za pomoc na rondzie. Rzeczywiście masa ludzi przejeżdżała i tępym okiem spoglądali co się dziej, ale pomógł mi on i dwóch dziesięciolatków- no i pani w białym autku. DZIĘKI WIELKIE. Sprawa kierowcy "TIR'a" wymaga sprecyzowania. Była to ciężarówka z MPO - kierowca wymusił pierwszeństwo na rondzie a ja zaliczyłem glebę. Był na tyle uprzejmy, że nie zatrzymując samochodu spojrzał na mnie , kiwnął ręką i odjechał !!! Nie wymaga to chyba komentarza!!! Na szczęście przy tej prędkości ani mi ani mojemu Bandycie nic się nie stało. Pozbierałem się (z pomocą Piotra).jednak "nieszczęścia chodzą parami".Pani z Opla położyła mnie... na razie na 5 tygodni na plecy (złamana miednica i inne takie tam potłuczenia) ale wyliżę się z tego .TIR'owców pozdrawiam bo mam z nimi same pozytywne skojarzenia z drogi! P.S. Strasznie dziwne to uczucie czytać o swojej śmierci więc zanim ktoś następnym razem pokusi się o taki komentarz to niech się dwa razy zastanowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej chłopie , bo to jest najważniejsze , reszta to tylko plastik i metal Po coś się pchał za tą chasiarą ? Cza było olać debila , by się skończyło na paru rysach . W takich chwilach emocje są duże i przestaje się zwracać uwagę na różne rzeczy , a wtedy o tragedię nie trudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku uczestniczył motocyklista jadący na ściagaczu oraz granatowy Opel Vectra, w którego bok z dużą prędkością uderzył motocyklista - Kierowca TIR-a wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Motcyklista pojechał za nim, jednak nie opanował motoru i uderzył w Vectrę - - Kierujący motorem poniósł śmierć na miejscu - następnie po 3 godzinach dopisano resztę wiadomości :- Motocyklista na rondzie został potrącony przez kierowcę ciężarówki, wstał wsiadł na motor próbując dogonic sprawcę jednak na następnym skrzyżowaniu uderzył w Opla w którym jechała matka z dzieckiem. Cała trójka trafiła do szpitala, jednak kierowca i małoletni zostali już wypisani, a hospitalizacji poddawany jest jedynie motocyklista, którego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo Dzięki Bogu ten chłopak żyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i takie farmazony pociskają ;/ Jak ktoś tam może być i napisać że śmierć na miejscu .. ?! Przecież w plastiku nie wezmą go do karetki nie zaczną reanimowac i się nie obudzi... Ci dziennikarze robią więcej szumu i zamieszania niż to potrzebne.. ale to ich praca... Kolego wracaj do zdrowia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Strasznie dziwne to uczucie czytać o swojej śmierci więc zanim ktoś następnym razem pokusi się o taki komentarz to niech się dwa razy zastanowi
Dziwnie sie bedziesz czół dopiero gdy wyjdziesz na ulice, a ludzie na ciebie sie beda patrzeć jak na widmo i usłyszysz : to ty zyjesz? ( spojrzenia tych ludzi sa bezcenne)I z własnego doświadczenia wiem ze ubaw z tego bedziesz miał nieziesmki Powrotu do zdrowia zycze nie poddawaj sie i duzo dużo cwicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.