Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Smierc Pasażerki :(


Carri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możnaby mu chociaż jakiegoś mejla wysłać, w takiej sytuacji każde słowo otuchy jest na wagę złota.
z pewnością jest mu teraz potrzebne żeby każdy mu pisał i rozdrapywał jeszcze bardziej tę tragedię współczuję chłopakowi ale teraz potrzebna mu rodzina i spokój a nie maile z kondolencjami tym bardziej że każdy normalny kierowca jest odpowiedzialny za pasażerów i będzie musiał nauczyć się z tym żyć niezależnie czy wina była jego czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że jest odpowiedzialny i będzie trudno mu z tym żyć, zgadzam się też że rodzina to podstawa. Ale tak jak napisałem w poprzednim poście, w takiej sytuacji każde wsparcie jest na wagę złota. Człowiek jest dorosły, jak nie będzie chciał czytać mejla to po prostu tego nie zrobi. Może tez chcieć, potrzebować. Zawsze lepiej jest mieć wybór niż jego nie mieć. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az mi sie plakac chce bo nie wyobrazam sobie takiej tragedi. Sam od pewnego czasu smigam z kobieta i to jest chyba najgorszy koszmar jaki moze sie wydazyc na drodze.[*]
podpisalbym sie pod tym....przykro mi jest ogromnie, az lzy cisna sie do oczu ze taka przykrosc i tragedia ogromna moze w ogole miec miejsce... oddalbym wszystko zeby tylko z plecakiem zawsze dojechac szczesliwie do celu...[']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jazda z jakimkolwiek pasażerem to jak zabawa przy jego skroni odbezpieczonym granatem. Dlatego ja osobiście unikam jak mogę jazdy we dwoje. Życie ze świadomością, że pozbawiło się drugą osobę życia byłoby dla mnie najgorszym z możliwych koszmarów. Uważajcie na siebie i swoje plecaczki..
MASZ RACJE KOLEGO JAZDA PLECAKIEM NP; Z BRATEM TO MASAKRA. W CBR SIEDZENIE WYSOKO I CZEGO SIE TRZYMAC??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziecko, o ja p***... Zna ktoś w ogóle tego gościa, jest tu na forum? Możnaby mu chociaż jakiegoś mejla wysłać, w takiej sytuacji każde słowo otuchy jest na wagę złota.
Z tego co wiem Nie ma go tu na forum. Ale wszyscy co go znają są z nim. Osobiście wiem że koledzy motocyklisci bardzo go wspierają. I tak powiino być..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gadalismy i w sumie na 100% rozmawialismy o tym samym wypadku, wiec to to.Mieli dziecko, co z nim teraz. Nie wiem, co mam napisac... Slow brak, moze nie mogl tego zniesc, albo tak bardzo chcialbyc z swoja miloscia.... Powiesil sie 2-3 dni po pogrzebie/smierci swojej zony
Skad takie info??? Chyba ci sie pomyliło, nie była to jego żona i z tego co mi wiadomo to sie nie powiesił i żyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sie powiesil, to tak jak mowie, gadam teraz ze szwagrem, co razem robili na pewnop to ten sam watek. Jak mozesz, dowiedz sie na 100% co i jak, bo ja na 99.9% jestem pewien sowich informacji.
Powiesil sie 2-3 dni po pogrzebie/smierci swojej zony - tak napisałes, nie była jego żona i pogrzeb jej odbył się w ta środe, czyli wcziraj! masz zle info a szwagier pracuje chyba z kim innym. Nie piszcie bzdur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.