Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DtŚ - Idiota W Granatowym Megane Coupe


erkaen

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co zaobserwowalem ostatnio na DTS postanowilem zwrócić uwage na gościa jezdzacego megane coupe granatowym, uszkodzony prawy tylni zderzak, dtś - katowice-chorzów, gosc juz ktorys dzien w ciagu ostatniego tygodnia minal mnie - albo to na lakier z duza predkoscia zmieniajac pasy, albo - co dzis okolo 16:30 - na wiadukcie wyskoczyl z tyłu zza tira ze srdokowego pasa z bardzo duza predkoscia i ledwo wyhamowal, mialby mnie o malo na masce, lecialem 120 na tym luku wiec musial miec dosc sporo na budziku. Rejestracja WU, numerkow niestety nie zapamietalem. Pojechalem dzis za nim bo juz nie wytrzymalem, na zjezdzie na chorzów na światłach go dopadłem, wjechalem przed niego na skos, mialem juz zsiadac z moto, jednak pokiwalem glowa i reka jak go zobaczylem bo bić szkoda było... gosc wytapirowany jak panienka przydrozna, jakis wychudly nedzny smarkacz po solarium ... szkoda bylo zsiadac, ja zawrocilem na swiatlach a on jechal na chorzow i sie glupawo usmiechal swoimi wybielonymi zebolami ... chetnie bym mu je wybil za te akcje, ale przestrzegam wszystkich co bujaja srednicowka, wiem ze to nie jedyny taki kozak drogowy ale ten robi to nagminnie i trzeba na niego bardzo uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mogłes mu powiedziec ze teraz kazdy motocyklista na slasku wie o jego istnieniu i zeby nie szarzował. przestraszył by sie. a tak - jutro bedzie robił to samo zobaczyłes małego i kruchego pedałka w aucie i odpusciłes bo Ci sie zal zrobiło, rozumiem ze gdyby za kierownica siedział koles z ABSem i przedramieniem popaye'a to bys go tam rozniósł ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kiepsko to rozegrales. trzeba bylo podjechac obok i pogadac przez szybe. jakby mial watpliwosci to pojezdzic za nim. jakby caly czas robil numery to mozna zaznajomic go z kosztem lakiernika czy lusterek na allegro. ale to indwidualna sprawa i trzeba to ocenic. jednak nie sadze zeby sie spietral widzac motocykliste wpatrujacego sie w jego wlosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze bym mu cos gadal, i tak bedzie robil swoje... predzej czy pozniej trafi na kogos mniej wyrozumialego ... albo spowoduje wypadek przeciez nie bede mu szyby wybijal ani gadal przez szybe, to i tak nic nie daje .. nie pisze tu o kazdym gosciu co sie zachowuje tylko o takim ktorego widze czesto po to by Was ostrzec ... a ktory mu w koncu wpierdziel spusci to juz indywidualna sprawa, mi sie po sadach latac nie chce a gadanie jest tak samo skuteczne jak i to jak na to zareagowalem. slane - co Ty w ogole piszesz, takie ironie zostaw dla siebie ... opisalem sytuacje i ostrzeglem przed niebezpiecznym gosciem, gdzie pokazuje jaki jestem twardy ? w ogole czym niby mam sie chwalic ? rozsadek wzial gore i tyle. Widze, ze jednak kazdy post musi sie spotkac chociazby z lekkim ironicznym pojechaniem na tym forum... przepraszam, ze raczylem napisac tak glupi post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slane - co Ty w ogole piszesz, takie ironie zostaw dla siebie ... opisalem sytuacje i ostrzeglem przed niebezpiecznym gosciem, gdzie pokazuje jaki jestem twardy ? w ogole czym niby mam sie chwalic ? rozsadek wzial gore i tyle.
Jeżdżę tą trasa bardzo często i nigdy za nikim nie jechałem podziwiać jego urodę. Panowie więcej poczucia humoru...Nie róbcie z forum kołka gejów. Pozdro 0050
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeżdze często średnicówką dzieki kolego za informacje na temet tego gościa ale takie zachowanie trzeba tempić i to szybko. Ty może jesteś opanowany i wyrozumiały ale jakby to tarafiło namnie to nie miałbym tyle cierpliwości co Ty kolego ponieważ to chodzi o nasze życie a gówniaż robi sobie jaja więc wyprostowałbym go i doprowadził do porządku bo na takie zachowania nie można być obojętnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymać, wpier...olić, zrobić fotkę obitej gęby. Fotkę na forum. I możemy sobie taki konkurs zrobić Kto obije najmocniej wygrywa 10 browców i szacunek kolegów - bezcenne A tak na poważnie to thx za info
kolejna Twoja błyskotliwa odpowiedz Motomaniaczka tez chciałbym wiedziec co bys zrobiła. Cios z nintendo czy z kapułejry ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymać, wypłacić cios prawą ręką w splot słoneczny, poprawić z lewej w podbrzusze, następnie kolanem w nos, i na koniec z misia pociągnąć prosto między ślepia. A potem wezwać pogotowie i powiedzieć że wysiadał z auta, pośliznął się, upadł na nóż, i tak siedem razy
POPIERAM !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna Twoja błyskotliwa odpowiedz Motomaniaczka tez chciałbym wiedziec co bys zrobiła. Cios z nintendo czy z kapułejry ?
a masz z tym jakiś problem? Ty se głowy nie zaprzataj tym co bym zrobiła. Ciekawe czy jesteś taki spokojny jak ktoś naraża twoje życie bo musi pokazać jaki z niego kozak? Ja spokojna nie jestem i na pewno nie pozostałabym obojetna na takie zachowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz z tym jakiś problem? Ty se głowy nie zaprzataj tym co bym zrobiła. Ciekawe czy jesteś taki spokojny jak ktoś naraża twoje życie bo musi pokazać jaki z niego kozak? Ja spokojna nie jestem i na pewno nie pozostałabym obojetna na takie zachowanie.
Nie ulega wątpliwości ,że nie można być spokojnym kiedy ktoś naraża nasze życie na drodze. Nie ulega także wątpliwości , że w zaistniałej sytuacji coś byś z tym zrobiła. Ciekawi nas tylko CO ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości ,że nie można być spokojnym kiedy ktoś naraża nasze życie na drodze. Nie ulega także wątpliwości , że w zaistniałej sytuacji coś byś z tym zrobiła. Ciekawi nas tylko CO ?
A myslisz, że ja mam gotowy scenariusz na to co bym zrobiła?! Zmartwie Cie - nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wystarczy aby zgłosić takie zachowanie na najbliższym komisariacie.Ponoć wystarczy dwóch świadków i dostanie jełop co? mandat pocztą.Albo zamontować kamerę na moto i wszystkich dopuszczających się przekroczeń kapować ,ewentualnie karabin.Można też pokazać środkowy palec lub popukać się w kask lub tak jak chłopaki zatrzymać ruch i pięściami w dach i szyby.A tak poważnie zawsze tak było i będzie ,trzeba się do tego przyzwyczaić.Ale bywa i tak pewien puszkarz wyprzedził mnie z prawej jak hamowałem na dziurach.Przypadkowo tak mu zostanie.Rowerem z lewej będzie miał biedę Może wystarczy podać rejestrację? i niebiescy wezmą go na celownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymać, wpier...olić, zrobić fotkę obitej gęby. Fotkę na forum. I możemy sobie taki konkurs zrobić Kto obije najmocniej wygrywa 10 browców i szacunek kolegów - bezcenne A tak na poważnie to thx za info
http://farm3.static.flickr.com/2241/2345723059_42a9b428f9.jpgto gdzie te moje piwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.