Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Śmierć 23-latka


pantherMXR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kolega niepiśmienny??Naprawdę proszę , czytajmy z zrozumieniem I WYCIĄGAJMY WNIOSKI !!!-kręci cię taka dzampa ??? Chciałbyś (chciałabyś) być w centrum tej akcji ??No czekamy z utęsknieniem na nowe tak zajebiste niusy !znałeś ( znałaś) ? Bo pisany jest ten post ponoć na prośbę kogoś kogo znasz.diodowym podświetleniem na niebiesko ? czy na czerwono?Sorry za sarkazm , ale mnie szczypi już te święte pokłanianie . Nauka jazdy dopiero na własnych błędach zbiera niestety żniwo , to jest niestety smutny fakt .
Po twoich postach widać że jesteś zakompleksiony , coraz bardziej pasujesz do reszty dresów z pudeł z 3 żałosnymi literkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia z pogrzebu... ja pie#%$EDITmiałem na myśli sam fakt fotografowania pogrzebu, na pamiątkę, czy co bo nie rozumiem?!dodam że tych powyżej nie oglądałem
Smutne to ,że nad czyimś grobem takie dyskusje trwają jakby co niektórzy nie znali bólu straty kogoś najdroższego? Fakt ,że nie wszyscy tłumnie swoich bliskich żegnają i fakt że nie każdy chce mieć fotkę przy trumnie... Jednak czyż takich dyskusji nie można się wystrzec choćby na inne spotkanie i na innym miejscu czy stronie ? Wszak każdy z nas kiedyś dostanie powołanie i już teraz widać kogo z nas moglibyśmy tak pożegnać wspólnie... I na pewno tak będzie - bo wszak nie ma nigdzie tak naprawdę samotnika motocyklisty nigdzie nie znajdziesz takiego co jest tak naprawdę SAM... Nawet mając odmienne zdania co do niejednego tak naprawdę każdy z nas tworzy społeczeństwo- motocyklistów nie piszę "rodzinę " bo sami wiecie jak w rodzinie różnie bywa... Ale wsiadając na moto - już tą społeczność tworzycie... i każdy co widzi motocyklistę na trasie czy każdy z "gości " co czyta te posty - jedno obiera po takim czymś co na siebie piszecie ..." Hm czyli ich ten świat motocyklistów nie jest aż tak wspaniały... hmmmm tam są też jak wszędzie indziej osły" a potem się dziwicie ,że o motocyklistach tak złe opinie wyrosły... Fakt ,że nie raz poruszaliśmy już ten temat - kogo można nazwać motocyklistą ale czy nazwanie doda komuś tego co nigdy nie miał - człowieczeństwa.. Kondolencje dla najbliższych [*] [*] [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.