Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

400zł I 10pkt :/


__hana

Rekomendowane odpowiedzi

odpowie ktoś jasno jak z tymi kluczykami jest?wiadomo, że misia trzeba wyczuć, jak jest chooyem, to warto mieć w zapasie jakieś asyP.S. panom policyjantom serdecznie dziękuje za odpowiedzi - wole wysłuchać merytorycznych argumentów ludzi inteligentnych, którzy nie będą bronić swojej doopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prawda to, że zwykła laweta nie może moto zabierać?
laweta wozi samochody z niemiec, a moto zabiera pomoc drogowa.pozatym zwykła pomoc drogowa zabiera moto, jak po wypadku to moto leży przypięte bądz nie, jak całe moto to na centralnej nóżce przypięte pasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie 1maja 100/50 postraszył 400 i 8pkt. Nie zabrał kluczyków, tez nie miał czapeczki, wyskoczył z krzaków, powiedział że mam fajna honde patrząc na moją yamahe heh. bardzo sympatynie sie rozmawiało, o warzywkach sie pogadało, i dostało sie 100zł 4 pkt. miłego dnia na dowidzenia i heja.wniosek: zalezy na jakiego pana milicjanta trafisz a za kluczyki to bym sie co najmniej zbulwersował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi tylko jedno-bo mowisz ze drugi rycerz bawil sie radarem po zatrzymaniu-czy oni pokazali ci wynik na radarze zaraz przed wypisaniem mandatu??
od iluś miesiecy policjant przy zatrzymaniu nie musi okazywac na suszarce wyniku pomiaru.. wiem ze to chore jest ale tak wlasnie jest.... moze ci powiedziec jechales 105 na 50 i nie musi tego pokazac ar2m ja proponuje idac tokiem twoich swietnych pomyslow zadzwonic jescze do radia maryja do programu rozmowy niedokonczone i opowiedziec cala sytuacje... jak nie pomoga to sie przynajmniej pomodla za ciebie ;)motocykle moze laweta (pomoc drogowa zabierac) - nie wiem skad pomysl, ze nie moglaby zabierac... kiedys po moim wypadku laweta normalnie zaladowala moje moto z pokrzywionymi lagami i pojechali na parking policyjny..co do wyciaganych kluczykow to faktycznie dziwne przy normalnej ale jesli istenieje prawdopodobienstwo ucieczki to maja takie prawo...co do mandatu to jescze raz powtarzam... zapierniczales, zatrzymales sie, to na co liczyles? ze pochwali Cie ze zatrzymales sie, poklepie po ramieniu i powie szerokosci?trzeba sie nie bylo zatrzymywac ;)kiedys, pamietam sytacje jedziemi w okolicy jez. zywieckiego w 5 moto i dosc szybko nam to idzie ;)nagle widzimy miśkowóz z suszarka i jeden z nich chyba biegnie zeby nas zatrzymac, drugi cos mu pokazal, machnal reka i tylko nam palcem pogrozil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie nie bylo zatrzymywac ;)
A jeżeli doszło w miej więcej w tym samym czasie do napadu na bank, staje paliwowa itp. z użyciem broni a bandyta poruszał się motocyklem. W mieście zarządzono blokady i taki przypadkowy motocyklista, który sie nie zatrzymał, bo bał się sie mandatu policja rusza za nim w pościg i używa środka przymusu bezpośredniego, jakim jest broń palna w celu zatrzymania pojazdu. Takie coś już chyba znamy... Ja wiem, że motocyklem trudno jest jeździć 60km/h ale jak się jeździ szybciej to trzeba być przygotowanym do poniesienia konsekwencji w formie mandatu i pkt karnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar2m ja proponuje idac tokiem twoich swietnych pomyslow zadzwonic jescze do radia maryja do programu rozmowy niedokonczone i opowiedziec cala sytuacje... jak nie pomoga to sie przynajmniej pomodla za ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , bo mu kluczyki Borewicz wyrwał ze stacyjki Szanujmy sie wzajemnie panowie. Koleś dostał mandat za speed i kilka punkcików, a co dla niektórych to zajebiaszcza okazja do kłótni. I taka jedna porada - nie ma co opierdzielać policjanta, pokazywać że jesteśmy mądrzejsi czy mu dogryzać bo to w niczym raczej nie pomoże, spuścić łeb, wysłuchać i poprzytakiwać to sie szybciej odpie..oli i pokutku będzie niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laweta wozi samochody z niemiec, a moto zabiera pomoc drogowa.pozatym zwykła pomoc drogowa zabiera moto, jak po wypadku to moto leży przypięte bądz nie, jak całe moto to na centralnej nóżce przypięte pasami
"pozatym zwykła pomoc drogowa zabiera moto, jak po wypadku to moto leży przypięte bądz nie, jak całe moto to na centralnej nóżce przypięte pasami"Tyle, że nie każde moto ma centralną to co wstedy
a co zrobić kiedy moto wcale nie ma stopki ?? pozatym ciekawe co gdyby zaskarzyć policje ze scholowany pojazd został uszkodzony ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1.wielki Pan motocyklista sie zatrzymał, jadac 105 na 40 i sam fakt tego, ze sie zatrzymal zasluguje nie na mandat tylko na pochwałe?????no ale to ze dostales 400 zl i 10 pkt to juz chyba raczej normalne ze za tego typu przewinienie tak Cie potraktowali?
Nie mam do nikogo pretensji, zle mnie zrozumiales - poprostu pomyslalem o tym ze mogli to inaczej zalatwic, nie mam zalu ze dali 400zl i 10pkt bo mieli ku temu podstawy...
Jeżeli istnieje możliwość ucieczki funkcjonariusz ma prawo zabrać Ci kluczyki a nawet położyć na maskę i kazać leżeć... a tu wielmożny pan grający cwaniaczka odpowiadając głupimi gadkami napierdzielał 105/50 w mieśćcie i wielce oburzony zachowaniem policjantów wyzywając ich od debili bo przecież powinni Cie zatrzymać pomóc zejść z motocykla , podać rękę , poczęstować herbatą. Miałeś brak dokumentów podczas kontroli? Miałeś , więc mandat jak najbardziej to jest taka rzecz o której trzeba pamiętać a policjanci nie musza czekać asz Ci ktoś dowiezie dokumenty.
...jak Ty to wszystko slicznie ująłęś - zapomniałeś tylko jeszcze o cisteczku do herbatki, bo o nim pomyslalem na samym początku zatrzymania ;) - maruuda wypisz wymaluj
a powiedz mi tylko jedno-bo mowisz ze drugi rycerz bawil sie radarem po zatrzymaniu-czy oni pokazali ci wynik na radarze zaraz przed wypisaniem mandatu??
nie, nie pokazali...
Ty tu o jakims tam mandacie, a najwazniejsze pytanie pozostaje bez odpowiedzi - czy kolezanka sie zarazila motocyklowa pasja? No i czy ladna byla?
heh... juz jestesmy umówieni na następna przejażdżke, a na moje to koleżanka rewelka z urody
co do mandatu to jescze raz powtarzam... zapierniczales, zatrzymales sie, to na co liczyles? ze pochwali Cie ze zatrzymales sie, poklepie po ramieniu i powie szerokosci?
...taaa i pozwoli się przejechać radiowozem z włączonym "kogutem" naprawde pozdrawiam wesoło Tazzmanie
znaczy maja byc fanfary ze sie zatrzymałes ...?
może nie fanfary ale jakieś małe przyjęcie owszem...
do autora tematu: czy po zatrzymaniu sie wylaczyles silnik?
wiesz że nawet nie pamietam ale raczej nie... tylko że logiczne jest, może nie dla wszystkich (mam na mysli rycerza) że gdybym chciał uciekać to bym nawet nie stawał - bo i po co, strata czasu...A na zakończenie... - napisalem ten temat bardziej żebyście mogli się pośmiać z całego zdarzenia jakie mi się przytrafiło niż z chęci użalania się nad sobą czy obwiniania naszych wspaniałych stróżów prawa za moje wykroczenie a niestety tak zostało to odebrane przez niektórych forumowiczów - troszkuśmy się nie dogadali, mam nadzieję że wszystko jest już jasne... jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości to prosze pisac pozdrawiam serdecznieLEWA W GÓRZE I DO ZOBACZENIA NA TRASIE o'-o...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta "osoba" ma tzw OC Przewoznika i ewentualne szkody ida z tego OC. Ale z doswiadczenia wiem ze moto na lawiecie jezdzi stabilnie .
Z doswiadczenia, to ja wiem ze wlasnie jak gosciu spinal pasami moto, to wlasciwie mojemu kumplowi wszsytkie plastiki polamal A co do tematu no zachowales sie honorowo heh nie wiem czym sie chwalic, ale z tymi kluczykami to bym sie zbulwersowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że nawet nie pamietam ale raczej nie... tylko że logiczne jest, może nie dla wszystkich (mam na mysli rycerza) że gdybym chciał uciekać to bym nawet nie stawał - bo i po co, strata czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie tego szukac w przepisach ale slyszalem ze w puszcze jak cie zatrzymaja to masz wylaczyc silnik, uchylic szybe i polozyc rece na kierownicy.Ja zawsze silnik wylaczam w samochodzie. Jak mnie na moto zatrzymali to tez wylaczylem.Jak nie wylaczyles silnika to nie ma co sie dziwic ze policjant zaczal sie bac ze mu zwiejesz.
ROZPORZĄDZENIEMINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 18 lipca 2008 r.w sprawie kontroli ruchu drogowego § 16. 1. Uczestnik ruchu jest obowiązany stosować się do poleceń i sygnałów oraz wskazówek wydawanych przez kontrolującego.2. W przypadku podania przez kontrolującego sygnału do zatrzymania pojazdu kierujący tym pojazdem jest obowiązany: 1) zatrzymać pojazd; 2) trzymać ręce na kierownicy i nie wysiadać z pojazdu, chyba że zażąda tego kontrolujący; 3) na polecenie kontrolującego:a) wyłączyć silnik pojazdu,b ) włączyć światła awaryjne.3. Kierujący pojazdem lub pasażer pojazdu mogą wysiadać z kontrolowanego pojazdu wyłącznie za zezwoleniem kontrolującego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra historyjka, kiedys Pan policjan tez przekreciłmi kluczyk w stacyjce zebym czasem nie uciekł (nie miałem zamiaru, centru Gliwic), kiedy Go zpytałem a co by sie stało jak by ten kluczyk złamał w tej stacyjce? krótka odpowiedz : jestem ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jestes zalosny .Nie policjanci tylko ty jestes wielkim IDIOTA.chcesz pokazac jaki ty to jestes cool a policjanci smieszni ,glupi etc.Tylko ze to ty taki jetses nie oni.Ty przekroczyles szybkosc o 65 kmh w terenie gdzie jest 40!!na dodatek nie miales dokumentow.Powinienes zamknac morde w kubel i pomylsc nad soba moze cos ci zaswieci.Student i taki glupi.W innych krajach bys mial za to wziete prawko a gdybys pyskowal policjantowi w ten sposob jeszcze gorzej.Nie popieram policjantow bo sa rozni nawet najgorsze typy tez sie zdarzaja ale to nima nic do tego co ty zrobiles aby sie popisac przed dziewczyna .takich jak ty powinno sie wysylac na idiotentest czy sie nadaje do poruszania po drogach.Gdybys mial ciezki wypadek i zostal kaleka i niedaj Boze jeszcze kogos niewinnego zabil wszytsko bys dal zeby cog´fnac czas takich dwoch "idiotow policjanotow " cie wczesniej zatrzymalo.byc moze to zatrzymanie uratowalo kogos a ty przez nauczke bedziesz troche madrzejszy.Jka ci sie cos niepodoba podaj ich do sadu a nie tylko takie bzdury wypisywac i mocny w gebie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się wybiera tamta trasą trzeba uważać bo nieraz stoją tam ''rycerzyki'' jeden za 2 kiedyś się ich na trasie od Wilkowic do Suchej 12 naliczyłem A powiem że suscy rycerze bardzo wredni lubią być wiec panowie jak jedziecie to manetkę popuścić proponujeA tak z innej jak widzicie suszarkę to hamujcie ostro bo wtedy im błędny odczyt pokazuje jak się wam uda mówił to pan Rycerzyk pokazując sprzęt na zlocie lewa w górze i mniej suszarek na poboczuhehe gorzej jak zrobią z suszarka to co mieli w filmie "U pana Boga w ogródku"" +50 km w tedy nawet jak by stał przekraczał by prędkość w niektórych miejscach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.