Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek


brutus333

Rekomendowane odpowiedzi

z księżyca spadłeś? Tak jest co roku . Ja tak po cichu podejrzewam że ok 50% świeżych co roku leży w pierwszym tygodniu swojej kariery . Powód już był tutaj poruszany setki razy - małolat kupuje sprzęt na pałerach a umiejętności nie ma żadnych, skutek może być tylko jeden . Ktoś uczył ich na prawku ,jak działa przeciwskręt ? , jak pokonywać łuki ? , jak hamować ? NIE ! Uczy ich się walić ósemki i jeżdzić 40km/h .ma się to nijak do rzeczywistości . Ale to lekko się im ukróci jak dowalą nowe prawko na motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle tanieją więc rośnie ich liczba .Rośnie moc motocykli , i tym samym wymagania wobec kierowcy , co cię tak dziwi ? Ja raczej się dziwię że jest tak mało wypadków , bo szkolenie kierowców to kupa śmiechu , wszyscy uczą się na swoich błędach , a to trwa KILKA sezonów , tego się nie da przyśpieszyć tym sposobem .A napisz coś na "młodych " na tym forum - zobaczysz jakie kozaki się odezwą !

To nie był jego pierwszy motor miał z nimi do czynienia już długo,ale niestety widocznie nie dostosował prędkości i wyrzuciło go...
to świadczy jedynie o jego umiejętnościach i świadomości motocyklowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta prawda giemul z tym prawem jazdy, kręci się te ósemki do znudzenia a na egzaminie uwali za nie pokazanie głupiego światła stopu czy podświetlenia tablicy heh a jak spytałem instruktora czy będziemy ćwiczyć awaryjne hamowanie bo to mi się przyda w życiu to powiedział że nie bo nie będzie brał na siebie takiej odpowiedzialności, musiałem ćwiczyć jak go nie było na placu [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle tanieją więc rośnie ich liczba .Rośnie moc motocykli , i tym samym wymagania wobec kierowcy , co cię tak dziwi ? Ja raczej się dziwię że jest tak mało wypadków , bo szkolenie kierowców to kupa śmiechu , wszyscy uczą się na swoich błędach , a to trwa KILKA sezonów , tego się nie da przyśpieszyć tym sposobem .A napisz coś na "młodych " na tym forum - zobaczysz jakie kozaki się odezwą !
no i trafiłes w sedno.dokładnie tak,nic dodac nic ujać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle tanieją więc rośnie ich liczba .Rośnie moc motocykli , i tym samym wymagania wobec kierowcy , co cię tak dziwi ? Ja raczej się dziwię że jest tak mało wypadków , bo szkolenie kierowców to kupa śmiechu , wszyscy uczą się na swoich błędach , a to trwa KILKA sezonów , tego się nie da przyśpieszyć tym sposobem .A napisz coś na "młodych " na tym forum - zobaczysz jakie kozaki się odezwą !
Otoz to.Przepalowac jest bardzo latwo, dzisiejsze maszyny przyspieszaja szybciej niz czlowiek zdazy pomyslec, a jak juz pomysli to czesto bywa za pozno na jakakolwiek reakcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta prawda giemul z tym prawem jazdy, kręci się te ósemki do znudzenia a na egzaminie uwali za nie pokazanie głupiego światła stopu czy podświetlenia tablicy heh a jak spytałem instruktora czy będziemy ćwiczyć awaryjne hamowanie bo to mi się przyda w życiu to powiedział że nie bo nie będzie brał na siebie takiej odpowiedzialności, musiałem ćwiczyć jak go nie było na placu [*]
A mój powiedział: "Nie hamuj przednim bo wylecisz przez kierownik". [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie zawiniła nadmierna prędkość !!! szkoda chłopaka dopiero co sezon się zaczoł a tylu już miało wypadki szkoda naprawdę sam niebawem zakupuje moto pierwsze ale na 100% nie plastyka bo naprawdę trzeba mieć umiejętności i dużo pod głową aby wsiadać na ściga lepiej spóźnić się 5 minut niż za 30 lat za wcześniej iść do piachu dlatego panowie prosze o rozwagę dla tych co jeżdzą dość szybko na swych rumakach !!! panowie rozwaga do końca sezonu nie ma co przekręcać mnetkę do końca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.