Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sezonu Sie Nie Zaczal.


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

ten pierwszy filmik to pazdziernik 07 a drugi ... nie ma daty.co do zakonczenia sezontu to w dwa tygodnie temu jak tak cieplo bylo to sie koles w opolu o opla kadeta rozwalil. kiepska sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu to jakiś pacjent skasował starsza babkę na pasach w Będzinie. Kobieta zginęła na miejscu, a on przeżył ale ponoć cos nie tak z nogą. Widziałem to moto w warsztacie (niebiesko- białe GSXR 750) - cała czacha skasowana, wyciek z silnika ale ogólnie pewnie ROCAR który go naprawia za miesiac puści je jako bezwypadkowe. Kolo bez prawka. Napisałbym co myśle o tym motonicie ale pewnie spotka mnie zaraz fala krytyki. Wielki murzyński ch... mu w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy filmik to pazdziernik 07 a drugi ... nie ma daty.co do zakonczenia sezontu to w dwa tygodnie temu jak tak cieplo bylo to sie koles w opolu o opla kadeta rozwalil. kiepska sprawa.
Faktycznie nie zauwazylem daty w dolnym lewym rogu A tu reszta do drugiej fotki (Kierowca i pasazer przezyli)http://www.wort.lu/wort/web/letzebuerg/art...orradunfall.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz obowiazuje to postopniowanie? poza tym co z tego. Pajace jezdza bez prawka nie patrzac na przepisy. Smutne to. Ja nie toleruje dzieci na motocyklach. Pewnie pod tym postem posypie sie litania ze "czesto ci z prawkiem podowuja wiecej wypadkow niz ci co nie maja prawka i uwazaja" ale nie dbam o to. Szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2 tygodnie temu to jakiś pacjent skasował starsza babkę na pasach w Będzinie. Kobieta zginęła na miejscu, a on przeżył ale ponoć cos nie tak z nogą. Widziałem to moto w warsztacie (niebiesko- białe GSXR 750) - cała czacha skasowana, wyciek z silnika ale ogólnie pewnie ROCAR który go naprawia za miesiac puści je jako bezwypadkowe. Kolo bez prawka. Napisałbym co myśle o tym motonicie ale pewnie spotka mnie zaraz fala krytyki. Wielki murzyński ch... mu w d...
Panowie nie wie ktos czegos wiecej na temat tego wypadku? jakie to dokładnie bylo moto, jaki model i z ktorego roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.