Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Salon Intermotors Sosnowiec


STREETFIGHTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do nowo otwartego salonu Intermotors w Sosnowcu przy ulicy Norwida 2 ,150 metrów od Centrum Handlowego Plejada. Wjazd od strony serwisu Auto Max. Dostępny asortyment z oferty Intermotors: m.in.:ALPINESTARS,AGV,SHARK,FLY,ADRENALINE,OXFORD oraz kilkunastu firm specjalizujących się w produkcji akcesoriów,części zamiennych i eksploatacyjnych :filtrów,łańcuchów,klocków i wielu,wielu innych drobiazgów.Godziny otwarcia :poniedziałek-piątek: 8.00-18.00sobota: 8.00-14.00tel. 32-2901368fax. 32-2901352kom. 605760637e-mail. [email protected] Katalog INTERMOTORS 2009 w wersji elektronicznej dostępny w salonie oraz na stronie www.intermotors.plpost-8270-1256136600.jpgpost-8270-1256136864.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie Dudek,a pan to już zapomniałeś jak wypisywałeś, że nie rozmawiasz z pedałami ze stunt Poland ??Daj już spokój ze swoimi postami bo przy twoich wypocinach masa ludzi tutaj dostaje odruchu wymiotnego. Za kogo Ty się człowieku uważasz ??? ostatni sprawiedliwy ? najmądrzejszy na forum ?? !! A kolega ma rację, w Intermotors przy McDonalds pracowała tak zblazowna ekipa, że trzeba było mieć wiele samozaparcia i wiele cierpliwości, żeby chcieć cokolwiek tam kupić !!
I nadal nie rozmawiam a także z takimi frajerami jat ty wstydzącymi się własnej tożsamości.Masz coś do mnie to zamelduj się osobiście mendo przebrzydła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dokladnie.. sa sklepy gdzie nie chodze na zakupy bo nie dogaduje sie ze sprzedajacym.. za to inni sobie chwala...po prostu albo z kims czujesz "pozytywne prady" i sie dogadujesz albo nie.. czasem jest tak, ze poznaje nowa osobe a juz wiem ze nie nawiaze relacji bo cos nie pasuje (odzywa sie taki instynkt pierwotny).. heh..ale chamskie jest kogos obrazac, zwlaszcza jakas firme w ten sposob..jakbys prowadzil sklep i napisalbym na forum. nie robcie zakupow bo koles jest bucem to co?nie lepiej napisac .. ja nie polecam bo mi nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EricCartman Piotr nie sprowadzi Cię do swojego poziomu ponieważ nie dorastasz mu do pięt zarówno pod względem stażu motocyklowego ,mechaniki jak i kultury osobistej to po pierwsze. Po drugie myślę ,że najlepszym rozwiązaniem dla ciebie byłoby gdybyś sam wpełznął pod ten Twój kamień i nie wychylał się za bardzo !! i po trzecie obrażacie na Forum sami siebie motocyklista motocykliste i tak w kółko jeden drugiego sami narzekacie na coroczne akcję samochodziarzy jak na was jada wtedy wielce się jednoczycie itd a tu gdzie oni tego nie widzą bluzgacie na siebie niepotrzebnie obrażacie się wzajemnie pyszczycie sezon się skończył nie jeździsz już ?? może warto dopieścić maszyne a nie siedzieć przed kompem i cisnąć farmazony!!! a może warto odwiedzić np Intermotors przedstawić się jako EricCartman z Forum ten który też was średnio lubi może postarają Ci się chłopaki też jakoś pomóc !! I jeszcze jedno do PYKA TY koleżko co roku narzekasz a co roku jeździsz tam i się prosisz o rabaty które dostajesz czyż nie jesteś totalnym błaznem?? ( a powinieneś dostać ale w .....) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem tam dzisiaj, po małych problemach z adresem (salon przeniesiony) i brakiem informacji w poprzedniej siedzibie. Kupiłem kask, spodnie, gogle i rekawice wsio do off roadu. Rabatu nie dostałem (wyprzedaż), obsługa OK chłopak doradził, aczkolwiek nie czułem takiego specyficznego klimatu sklepu motocyklowego które znam z innych miejsc np. szpila, suzi moto czy np. sklepu motocrossowego z Będzina. Tam zawsze można pogadać, pośmiać się itd, natomiast w inter motors sosnowiec jakoś tak troche sztywno. Ale tak czy siak polecam, pojechałem po rekawiczki a wróciłem z kompletem ubrań w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość Wyprzedaże i promocje 2009/2010 już ruszyły!W Inter Motors rozpoczęła się wielka akcja wyprzedażowo-promocyjna, która potrwa do 31 stycznia 2010 r., lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych wyprzedawanych i promowanych towarów. Wyprzedaże dotyczą ubiorów, kasków i akcesoriów w wybranych rozmiarach i kolorach będących obecnie na stanie magazynowym Inter Motors. W bardzo atrakcyjnych cenach znalazło się większość towarów z oferty Inter Motors. Największe przeceny dotyczą ubiorów, kasków i akcesoriów, których produkcja nie będzie kontynuowana w przyszłym sezonie. Poniżej znajduje się katalog wyprzedażowy, w którym zawarliśmy tylko część przecenionej oferty. O szczegóły oferty pytaj w sklepach Inter Motors.Przykładowe ceny :Dunlop 180/55-17 D208 524 zł120/70-17 D208 452 złZapraszamy Intermotors Sosnowiec ul .Norwida 2 przy C.H. PLEJADA tel .32-2901368 kom.0-605760637http://www.intermotors.pl/pliki/File/INTER...rzedaz_2009.pdfpost-8270-1260524243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Chciałbym serdecznie wszystkich zaprosić wjechała do nas nowa kolekcja ubrań oraz butów ALPINESTARS 2010 oraz nowa kolekcja kasów AGV i SHARK.Powoli na ekspozycji pojawiać się będą także nowości ubrań firmy MACNA oraz GRID.Niebawem z NOWOŚCI w ofercie także kufry oraz stelaże do większości typów motocykli oraz quadów firmy SHAD Jest w czym wybierać także zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witamy ponownie. Chciałem poinformować o nowej dostawie jednej z najlepszych o ile ni najlpeszych firm kasków motocyklowych która zawitała u nas w ofercie mowa oczywiście o SUOMY firmie która ma pod sobą całą resztę oferowaną na polskim rynkuW ofercie także profesjonalne motocyklowe buty PUMA oraz najświeższa dostawa kasków oraz ubiorów OFF ROADOWych FLY RACING. Zapraszamy do zakupu. Intermotors Sosnowiec (koło C.H. PLEJADA )ul.Norwida 241-210 Sosnowiectel. 32-290 13 68 Post edytowany: 28.07.2010 12:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witamy ponownie. Chciałem poinformować o nowej dostawie odzieży motocyklowej ADRENALINE, kurtki, spodnie skórzane, kombinezony w rewelacyjnych cenach, wykonane na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zakupu. Intermotors Sosnowiec (koło C.H. PLEJADA )ul.Norwida 2 41-219 Sosnowiec tel. 32-290-13-68, 605-760-637

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.