Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Intermotors Sosnowiec


pyk

Rekomendowane odpowiedzi

WitamByłem ostatnio w sklepie Intermotors w Sosnowcu, niby są dealerem Alpinestars a tu taki wałek, że w ofercie mają parę kurtek, a cała reszta jaką Alpinestars oferuje można kupić jedynie na indywidualne zamówienie i to już w konkretnym rozmiarze, co za bezsens. Poza tym pracują tam jakies matoly, sam lepiej znalem ich oferte z CD niz ten koles ktory tam pracowal, jak ci nie wystaje plik banknotow z kieszeni, to cie olewaja konkretnie, zero zainteresowania klientem, koles sie zachowuje tak, jakby ci robil wielka przysluge sprawdzajac cene w komputerze.Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się zepsuło!! był fajny koleś poprzednionawet na indywidualne zamówienie robił promocyjne cenyna 1l bańce oleju do 2T potrafił opuścic 5 ciakówna świecy 2 ciakimoże to niewiele ale info podprogowe zostajei bez obrzydzenia wracało się do w/w sklepua teraz to jak nie masz upustu na firme to niema gadkijuż tylko po ten olej zajade bo mam bliskono w ten sposób to chyba daleko się nie zajedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat była już epopeja napisana !Ta miejscówka to istna zasadzka ! Nic nigdy nie mieli, wszystko na zamówienie z wielka łachą, kiedyś zapytałem kolesia o układ wydechowy to patrzył na mnie jakby go UFO miało zaraz porwać. Mówię debilowi żeby mi pokazał ten wydech chodźby na zdjęciu a on mi wali tekstem, że nie ma mi jak pokazać a zresztą nie widzi takiej potrzeby bo WSZYSTKIE WYDECHY SĄ TAKIE SAME !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie wreszcie spokój z Intermotors Sosnowiec, bo to jest NIEPOROZUMIENIE - i nie będę przeklinał, bo znowu dostanę kilka % a to święte forum przecież...ale nie da się nie przeklinać jak się tam wchodzi coś kupić, bo po pierwsze więcej towaru jest na targu na Załężu w w Ka-ce, a po drugie Alpinestars nic nie wyprmuje poprzez takego dealera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie jest jakaś ogólna tendencja w tej sieci ?Odwiedziłem ich nowy oddział w Rybniku po AGV,przejrzałem modele przeglądałem z 5 minut nikt nie zapytany nawet nie zauważył-choć byłem tylko ja w całym sklepie a przy ladzie siedziały 4 osoby z obsługi (!),to ruszyły sie tylko przez to że im spadł długopis ;-D.Oczywiście nic nie kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest taki urok firmy - trzeba raczej napisać do firm co je mają w ofercie, jaką robią promocję, reklamę i jak wygląda sprzedaż na miejscu - to się zdziwią jak szybko starcą rabaty, a nawet może i przedstawicielstwo...wkur%$#@##@a mnie takie zachowanie, bo niektórzy nie mają pracy i chętnie - z pasją i zaanagażowaniem - poprowadziliby sklep motocyklowy, mając od producentów fajne upusty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam też dołoże coś od siebie....Pojechałem tam w zeszłym roku żeby kupić buty z Alpinestars, ale okazało sie że "... osoby zajmującej sie tym działem nie ma ....". Gadałem babce żeby mi chociaż pokazała co mają, bo przyjechałem kawał drogi z Bytomia przez granice, ale nie chciała wogóle ze mną gadać i kazała przyjachać kiedyś indziej. Oczywiście więcej tam nie pojechałem i pewnie nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam - juz samo wejście na góre po schodach czasami graniczy z cudem. Kazdy łaskę robi ze cie wprowadzi albo wyrazi zgodę na wejscie..... A juz do łez mnie ubawiła ta czerwona "szarfa aksamitna" na samej górze - prawie jak na rozdaniu oskarów nie masz "siana" - Nie Obslugujemy !@#%^&)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie potrafią zdenerwować , kiedyś przyjechaliśmy z kumplem , patrzymy a tam na gorze zamkniete ta szarfą to pytamy babki o co chodzi i pani nam oznajmia ze ten pan wyszedł , no dobra to sobie myśle może poszedł gdzieś po fajki pewnie zaraz wróci , ale kumpel się pyta a za ile powinien być ?-Za jakieś 2-3h To ja się pytam jak moża w środku dnia wyjść z pracy na 2-3h i nie zostawić nikogo na zastępstwo !To jest poprostu olewanie klienta na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chwalę obsługę w Rybniku tylko zależy na kogo się trafi... Ja byłem porządnie obsłużony pomogli mi wyszukać lusterka takie jak mi pasują jednak w katalogu były pod modelami do motocykli Yamaha, a ja mam Suzuki, więc zamówili na próbę czy będą pasować, lusterka były na drugi dzień o godzinie 8:00 i okazało się, że nie pasują (gwint) więc bez zbędnej gadki odesłali lusterka i nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie moge powiedzieć dobrego słowa o nich. Oferte jaką reklamowali całkiem mijała się z rzeczywistością chciałam kupić kombik pomine obsługe która nawet nie wiedziała co mają na stanie i czy mogą mi coś sprowadzić to zamykają kiedy im tylko pasuje. Tyle że mam blisko to mnie nie zbawiło że tam pojechałam i mogłam sobie wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my rozmawiamy o IM w Rybniku czy Sosnowcu ??
Ja sie poczyta to wychodzi że o jednym i drugim... Zreszta to jedna sieć więc chyba nie ma sensu rozbijać na poszczególne oddziały. Tylko na IM trzeba by nowego działu Tak na marginesie jesli idzie o Rybnik to trzeba uderzyć do Michała - to jest kolo od działu moto i z nim wszystko załatwia się spoko, z innymi pewnie podobnie jak w pozostałych opiniach. Znam osobe co sie w R-ku ubrała praktycznie kompletnie i jest zadowolona i z cen i obsługi, ale to moje prywatne zdanie. Myślę że to za duża sieć żeby zbytnio przejęła się naszą opinią, raczej strata kilku potencjalnych klientów nie ma dla nich znaczenia. Co innego drobne sklepy prowadzone przez pasjonatów.Dlatego drobny rzeźnik nie myje wędlin z Konstaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też się wypowiem co do Intermotors Sosnowiec. Jak dla mnie Friendly. Co do postów o których tu czytam z tego co wiem Intermotors Sosnowiec w celu poprawy zeszłorocznych godzin otwarcia sklepu w tym roku jest otwarte od godziny 8 do 18 czyli 10 godzin dziennie. Więc zastanawiam się ,a wręcz jestem przekonany ,że wszystkie opinie na ten temat którę są tutaj ujęte są napewno zeszłoroczne powielone na ten rok i żaden z Forumowiczów nawet nie raczył tego sprawdzić. A jeśli w danym momencie wisi szarfa o której ktoś wspominał to znaczy ,że na chwilke kolega wyszedł i za pare minutek będzie wiadomo każdy ma swoje potrzeby !!.Karcicie tutaj wielce Intermotors Sosnowiec za oferte i dostępność towaru a także za zamówienia indywidualne ale dlaczego na jakiej podstawie kto dał wam takie prawo?? Gdyby każdy z Forumowiczów pomyślał choć odrobine napewno doszedłby do wniosku ,że dostępność towaru w sieci Intermotors nie zależy od człowieka który siedzi akurat w IM Sosnowiec więc dlaczego walicie gościa po głowie za czyjeś winy??!! Była już kiedyś o tym też mowa zanim Forum się wykasowało. Być może na innych podobnych forach motocyklowych ludzie też karcą dany Intermotors podobnymi wypowiedziami i sprzedawce w danej filii ale dlaczego?? Co do wypowiedzi na temat pracowników chciałbym zobaczyć tych którzy najgłośniej szczekają na miejscu tamtych sprzedawców karconych przez kolegów którzy mają najwięcej do powiedzenia. Ludzie zacznijcie wreszcie jeździć na motocyklach bo zdaje mi się jak odwiedzam to forum raz na pół roku ,że większośćz was tylko siedzi przed komputerami i marudzi jak zdecydowana większość naszego społeczeństwa a o wyjeździe motocyklem z garaży jeśli temperatura nie przekroczy 25 stopni celcjusza nie ma mowy. Cieszcię się życiem nie narzekajcie tyle i bądźcie bardziej samokrytyczni wobec siebie a każdy będzie zadowolony. Ten POST jest kierowany do ogółu tego Forum i nie do końca konkretnie tego tematu ale waszego narzekania notorycznego. Więcej uśmiechu,wyrozumiałości ,życzliwości i jazdy. a kompy zostawcie sobie na zime jak będzie śnieg zalegał na ulicach.Pewnie teraz posypie się mase postów riposty jak znam życie... i nasze społeczeństwo no ale czego się spodziewać wkońcu to Polska nie elegancja Francja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też się wypowiem co do Intermotors Sosnowiec. Jak dla mnie Friendly. Co do a.
kolega może pracuje u IM? bo wydaje mi się, że chyba tak. Kolego byłem również w tym roku i nawet nie po akcesoria do motocykla ale po części do samochodu- powiem jedno - niektórzy sprzedawcy powinni już dawno opuścić te stanowiska a zamiast burczeć na klientów powinni zająć się haftowaniem serwetek - to podobno koi nerwy. Więc jeśli ja podchodzę do kogoś z uśmiechem a ktos na mnie burczy to wybacz ale chyba nie tak powinno się traktować swoje stanowisko pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą szukałem dobrego kombika na nowy sezon, po namyśle zdecydowałem się na alpinestarsa rc-1, a że najbliżej do sosnowca wiec wale tam bez namysłu.Przyjechałem, kombiki były ale rozmiarowo wybrakowane niestety, więc cisne do sprzedawcy z tym problemem. Bez namysłu koleś wykonał dwa telefony i oznajmił, że następnego dnia mogę przyjechać po odbiór towaru. Co też ważne udało się od nich wyciągnąć niezły rabacik.Wiec jak narazie dla mnie DUŻE FRIENDLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz jakiś serwis motocyklowy skoro ci rabat dali, mi przynajmniej oznajmili ze znizek dla zwyklych klientow nie ma, a ja bylem w tym roku jakis miesiac temu wiec moja opinia jest swieza, zarowno jeden jak i drugi koles ktorego tam spotkalem to jakiej buraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ PYK Fajnie sobie tak siedzieć w domku gdzie masz swoje królestwo internetowe i możesz anonimowo wypowiadać się w sieci co??!! skończ już człowieku nawijać bo nikomu się nie chce tego czytać. A jak chcesz rabaty to załóż sklep i serwis motocyklowy miej doczynienia z takimi upierdliwymi pseudo"motocyklistami" jak TY a wtedy może sam zobaczysz jak jest milusio. i może wtedy dadzą Ci rabaty. Sorry ale Twoje wypowiedzi są naprawdę drażniące czepiłeś się jak rzep ogona i tak sobie dopisujesz te pościki wieczorkami za kineskopem monitora zgrywasz Bóg wie kogo oczerniasz innych bo tam wiesz ,że krzywda Ci nie grozi. Propozycja zajmij się jazdą !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz jakiś serwis motocyklowy skoro ci rabat dali, mi przynajmniej oznajmili ze znizek dla zwyklych klientow nie ma, a ja bylem w tym roku jakis miesiac temu wiec moja opinia jest swieza, zarowno jeden jak i drugi koles ktorego tam spotkalem to jakiej buraki.
Kolega wcześniej kupował kombinezon RC-1 ktory kosztuje trochę więc mógł dostać rabat. A ty pyk, jesli byles i pytales o jakas pierdole to na jaki rabat liczysz?Ostatnio kupowalem w Sosnowcy buty Supertech-R i bylo Ok. Ale sam bylem swiadkiem gdy przyjechal jaks smarkacz z tata, szukali czegos do skutera za 25 zl i tata sie pytal jaki rabat dostanie. Jak dla mnie, to w ogole wstydzilbym sie zapytac w ogole o rabat przy takiej kwocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.