Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Okradli Mi Piwnice!


Jinx

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś h..e za...ali mi z piwnicy : owiewki lewa rizla, prawa rizla przetarta, tył popękany też rizla, szyba do k1 k2 k3 , lusterka. Przedmioty te nie są dla mnie wyjątkowo cenne ale są specyficzne i unikatowe. Ukradli opony zimowe michelin alpin r 15 prawie nóweczki z frędzelkami o wartości 1000tyś zł nad którymi bardzo ubolewam tym bardziej że zima nadchodzi. Niech to będzie przestroga dla innych. Nie warto zostawiać cennych rzeczy w piwnicy a jak już to dobra kłódka i zabite drzwi i szpary aby nie szło zerknąć do środka. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów a złodziejom życzę poważnej choroby nerwicowej i ciężkiego życia usłanego gównem.post-12846-1255351079.jpgpost-12846-1255351094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde , to niekorzystnie , niestety takie uroki zycia na blokach , a juz nie mówiąc o Twoim osiedlu. Od kliku osób juz słyszałam , ze im piwnice ( i nie tylko ) tam opedzlowali.Jednemu mojemu klientowi ukradli skuter , zdemolowali , i zostawili w krzaczorach w wąwozie.Łapy powinny odpaść takim ludziom.Ja zwóce uwagę czy ktos czasem na garażach nie kombinuje czegoś w okolicy .Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym dla takich złodzieji życzenia O!!! ;]Życzymy wam złodzieje......życzmy popłuczyny Zgniłej śliny śmierdłej szczyny Zdechlizny oraz plwociny Tego złego wam życzymy Żeby wam się kiepsko działo Żeby ciało wam śmierdziało Żeby ręce odleciały Żeby nogi wam zdrewniały Żeby zęby wam spróchniały Żeby dupy nie dawały Żeby ptaszek wam nie stawał By dostatek niedostawał Żeby zboże wam wygniło Bydło by się sparszywiło Żeby krowy wam się gziły A dzieciaki potopiły Żeby ogień strawił wszystko Żeby wam się wściekło psisko Żeby ich ugryzła żmija Chuj się zmienił w kawał kija Żeby życie wam obrzydło Byście mieli motowidło Głowy żeby skołtuniały Żony żeby się puszczały Byście spuchli jak puchlidło Omamieli jak mamidło Ogłupieli zbaranieli Byście w końcu oszaleli Żeby wszystko z rąk leciało Ciasto łajnem by śmierdziało W każdym kątku było gówno Byście z głodu puchli równo Żeby wrony oczy zjadły Konie świnie w chlewie padły Plecy włosem wam porosły Byście byli jak te osły Żeby wam na waszej głowie Rosło wielkie wodogłowie By się w jad zmieniła ślina Pod pachami opuchlina Byście w kępki wyłysieli Wylinieli ocipieli Ślepia jak u basedowa Jako ceber pusta głowa W kiszkach glizdy jak węgorze Bród ubóstwo zaś w komorze Żeby żarły was robaki Byście mieli cztery raki Żeby życie było plagą Każda prawda była blagą Żeby ruja i porubstwo Zepchnęło was w ubóstwo Żeby twarde miękkim było Złoto w błoto się zmieniło Mięso było samą żyłą I to żyłą mocno zgniłą By syfilis i cholera Wam doskwierał i pożerał Żeby generał jej gmerał A wam w piersiach ból doskwierał By wam serca zapleśniały Wątroby się rozleciały Paznokcie się odklejały Nosy ropą zaropiały Żeby święci między nami Byli wszyscy grzesznikami Żeby wasze ideały Zwykłą bzdurą się stawały Byście klęli i szydzili W złości gniewie zawsze żyli Żeby wam się wszystko wściekło A nagrodą było piekło Takiego businessu Życzą wam...Wszyscy okradzeni Motocyklisciuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ktoś z Twojego środowiska , nie chce i się wierzyć by jakieś złodziejaszki "piwnicowe" lecieli na owiewki
No też o tym pomyslałam, ewentualnie ktos musiał przyczaic ze ktos kto jeździ na moto ma tam piwnice , moze liczyli na cos wiecej a zawineli co wpadło w łapy....nogi i rece poupierniczac dziadom.Kosma respect za zyczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.