Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradziono R6, Senda 50, Hm Racing 50 I Cpi 50 Sm Pomocy Z Bedzina


Axon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną brać. Dawno mnie niebylo na 4um ( jedynie spoglądam na posty ) i teraz pisze z prośbą pomocy. W nocy 24.05-25.05 (Niedziela na Poniedziałek) skradziono mi 4 Moto:---Yamaha Yzf R6 uszkodzona z prawej str. Bez czachy, lampy. Malowanie Rossi 1860szt. amortyzator skretu Ohlins. Nr VIN.: JYARJ095000008405.oto zdj.: http://www.allegro.pl/item634116801_yamaha...ossi_2005r.html---Derbi Senda 50 2003r. ( stała w chwili kradziezy bez owiewek ). Miala załozony cylinder tuningowy, wydech, gaznik 21. Wersja SM. Nr. VIN: VTHSDR1AB2H199050---Hm Racing 50 (SM). Moto bez siedzenia i prawej owiewki z przodu. Uszkodzona chłodnica. Nr VIN: ZEN50XACM00600042---Cpi 50 SM rowniez bez owiewek z prawej str. Nr VIN: RFTSM45A56L900349, nr. Rej.: AF127A ( tablica Francuska ). Dodaje fotki. Moto bylo pokradziezowe zagranicą i tutaj tez je ukradli. Wyprowadzili je w takim stanie jak na zdj. i R6 tak samo.Dodaje link do aukcji R6 którą odkupiłem i fotki Cpi.Teraz krotko o mnie i całej tej sytuacji. Juz jakis czas pasjonuje się Motocyklami. Załozylem firmę i zajmuje się troche sprowadzaniem Motorowerow itp. ( nieraz cos wiekszego R6, R1, Z750 itp. z Francji ). Na Moto latam juz jakiś czas.. Niektorzy mnie pewnie kojarzą.Dzisiaj w nocy mnie okradli. Zlodzielie wyprowadzili z tyłu z prywatnej posesji: Będzin ul. Podłosie 21 ( Łagisza ) w/w Moto od tyłu, załadowali na busa i wywiezli. Podejrzewam ze to ktoś z okolicy i z pewnie odsprzeda dalej Moto po dobrych pieniądzach z przeznaczeniem na części. Jak ktoś coś usłyszy ( byle co ) to bardzo prosze o kontakt: 792494475, (0-32) 267-21-96, gg.: 7791851. Dodam tylko ze wzieli Moto co się dało prowadzic i co były dalej od domu a nie przy budynku. Niewiem czemu ale mam wyczulonego psa i niezareagował ( pewnie kojarzył te osoby ).Bardzo prosze o pomoc. Do Administratora: prosze umieścić ten temat gdzie jako wyszczególniony. Sorki za błędy ale jestem roztrzęsiony cała tą sytuacją i niewiem co pisac ;/.Policja została powiadomiona natomiast i tak wiem ze musze szukac tego na własną rękę.CZEKA NAGRODA NA ZNALAZCE !!!!! Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC. Pozdrawiam i życze udanego sezonu.post-1101-1243250297.jpgpost-1101-1243250313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Super.. Szukajcie i pytajcie jak tylko mozecie. R6 bardzo charakterystyczna.. I napewno na częsci pojdzie ale te gnoje co ukradli to napewno beda chcieli sprzedac to dalej za male pieniadze i niech ktos sie tym zajmuje. Byle co sie dowiecie to piszcie, dzwoncie. Czekam na kazde informacje.BARDZO WYSOKA NAGRODA !!!!!!!!! Trzeba ich dorwac bo ktorys z Was moze postawic gdzies Moto.. A taki sie trafi i zrobi to samo bo zobaczy ze latwy pieniadz. Trzeba tępic to kures**o Pozdrawiam i z gory jeszcze raz dzieki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cie... tyle maszyn na raz =\ i z tego co piszesz pewnie jeszcze ktoś z okolicy. Miejmy się na baczności. Kilka dni temu z pod Spodka w Katowicach w biały dzień gwizdnęli mojemu kumplowi kibla, dosłownie na 2 minuty postawił. Dla złodzieja kastracja byłaby najlepszą karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na policję z własnego doświadczenia bym nie liczył. Jak mi skradziono motocykl to sam znalazłem go po roku, i w dodatku musiałem własnym autem zawieźć komendanta komisariatu do złodzieja, bo wszystkie radiowozy podobno były w terenie. Ale sprawa miała dobry dla mnie finansowo finał, złodziej oddał porozkręcany na części motocykl i zapłacił tyle ile mnie przed kradzieżą kosztował a na koniec poszedł na 1 rok do więzienia(recydywka) ;) Nie zrażaj się i szukaj sam na wszelkie możliwe sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz zdjęcia pozostałych zdjęc to możesz też je wrzucić pośmigam jutro po ludziach którzy naprawiają u siebie w garażu motory może bedą mieć jakies podejrzane części to się porozglądam bo jest to ktos kto musial cię znać i wiedziec ze masz takie zabawki więc ktoś z tutejszych wiec napewno bedą na śląsku te zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.