Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miałeś Wypadek? PomogĘ W Odzyskaniu Odszkodowania


ride

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale nie mogłem się oprzeć czytając to:Miałeś wypadek lub tp. jesteś poszkodowany ,... My dla Ciebie uzyskamy DUŻE odszkodowaniew 2 miesiące ..., takie złote góry obiecują na wstępiea co dalej?no właśnie jest ktoś kto korzystał z Ich usług jest zadowolony bądz wręcz przeciwniebo moja Cierpliwośc powoli się wypalamiałem wypadek 2 lata temu szlif na lewą stronę (przyczyna rozlana ropa) wielodłamowe złamanie skrętne z przemieszczeniem podudzia lewegopełna dokumentacja notatki z Policji etc. przedstawiciel Competi a konkretnie Tomek G. forumowy Ghost obiecywał że w 2 miesiące zamkną moją sprawę a ja otrzymam kase cytuję : na nowego sprzęta Ci starczy po czym podkreślił NOWEGO i jeszcze na wczasy Ci zostanie - pomyślałem sobie OK poczekamy zobaczymyteraz po mojej interwencji dowiedziałem się że wystąpili o odszkodowanie w wysokości 15 000 PLNi jak to mi zaznaczono Niech się pan zbytnio do tej kwoty nie przyzwyczaja bo może byc mnieji jak można skomentować te ostatnie słowa "Niech się pan zbytnio do tej kwoty nie przyzwyczaja bo może byc mniej" i kwota odszkodowania 15 tyś??? Coś za niska jak na taaaakie złamanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Osobiście uważam, że fajnie by było jeśli negatywna opinia by się też pojawiła- dla wszystkich.Skoro pozytywy sa napisane, to czemu negatywy tylko na PW?Wal śmiało. Zawsze to przestroga dla innych. Opinia dla wszystkich.Zwałaszcza, ze ktoś może potrzebować pomocy i nie będzie specjalnie czekał aż mu odpowiesz. Po to mamy forum. Dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW zaś pełne Swego czasu miałem wypadek może nie do końca motocyklowy:P Mianowicie zostałem swgo czasu potrącony przez samochód, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia (o dziwo pamiętałem początki tablic rejstracyjnych) a policja do dziś nie znalazła padalca. Obyło się szczęśliwie na ogólnych potłuczeniach i wstrząsie muzgu. Kiedyś zgłosił się do mnie facet od odszkodowań ale potem się wszystko urwało... Czy w tej sprawie opłaca się coś działać? Zawsze można napomknąć że teraz panicznie boję się przechodzić przez jezdnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.