Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie mam takie pytanie dotyczące uchwytu na bak dla pasażera?? Nazywa się to chyba duo-drive...Jakie macie zdanie na temat tego produktu?? Bo ze strony www.duo-drive.pl mało wynika...Czekam na odpowiedzi i sugestie...Jeśli nie widzieliście na targach znalazłem filmik na YThttp://www.youtube.com/watch?v=a4BhfkE43EoPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne to nawet, na pewno znajdzie szerokie grono zwolenników.Dla plecaczka na trasę, czy do ostrej jazdy spoko.Pytanie zawsze o bezpieczeństwo1- dla plecaczka - czy sie nie oderwie itp ?2- dla kierowcy - czy jajec nie oderwie w razie W. ?no i jaka jest tego cena dla Kowalskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne to nawet, na pewno znajdzie szerokie grono zwolenników.Dla plecaczka na trasę, czy do ostrej jazdy spoko.Pytanie zawsze o bezpieczeństwo1- dla plecaczka - czy sie nie oderwie itp ?2- dla kierowcy - czy jajec nie oderwie w razie W. ?no i jaka jest tego cena dla Kowalskiego ?
Na targach dowiedzialem sie ze testuje sie go i ma certyfikat do 200 kg wyrywania.A przy wypadku 90% wypadkow to lecisz na bok a nie wystrzelasz jak z procy wiec chyba ciezko o to zachaczyc....cena okolo 400 zl ale wkonc zego sie nie robi dla ukochanej no nie?post-16427-1267009426.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno będziesz miał ruchy odczuwalne na motorze jak ktos Ci bedzie za bak ciagnol?? chyba lepiej za bak niz za Ciebie:D no chyba ze na motorynce jezdzisz:D Kupilem uchwyt dzis wytestowalem i jest super... nic tylko zamawiac!!!!!!!!
kupuj kupuj, zakladaj, jezdzij tylko jak co to zbieraj wszystko co sie da. medycyna tak poszla do przodu ze bez klopotu przyszywaja. ;)a jesli twierdzisz ze nie ma to wplywu na prowadzenie to posmigaj troche na moto to pogadamy. albo poreperuj swoja wiedze z fizyki. gdzies okolice 5 klasy podstawowki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To jest ciekawe, ze rejestruja sie ludzie, nawet sie nie przywitaja, nawrzucaja linkow, podpytuja o cos, wszyscy im mowia ze to do d upy, one mimo wszystko kupuja i mowia jaka to rewelacja ;) Wcale reklama nie smierdzi ;) Kolezanka tez, loguje sie z trojmiasta na forum śląskich motocyklistów po to zeby zapytac czy warto kupic uchwyt i cyk - link na forum :unsure: To na polnocy PL nie ma kogo zapytac?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga małgosiu99. W 3city na sześciopustorurowej Valkirii jeździ niejaki Grizzzly (wielkie chłopisko więc nie pomylisz).

Poproś go o konsultacje, a on z całą pewnością rozwieje wszystkie (podkreślam - wszystkie) dręczące Cię wątpliwości dotyczące technik bezpiecznego (podkreślam - bezpiecznego) trzymania. :unsure:

Będzie Pani zadowolooona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe więc zaległe - Witam! :P

widze że śląscy motocykliści nie są zbyt skorzy do udzielania pomocy;)

generalnie chodzi o to że na motocyklu jezdzę głownie jako pasażerka, niestety nie jest to zbyt wygodne, namawiałam swojego chłopaka żeby kupił mi uchwyt (duo drive) jednak on twierdzi że jest on niebezpieczny

ostatnio gdzieś na mniescie widziałam na jakiejs hondzie ten uchwyt o którym mowa jednak nie miałam okazji zapytać sie uzytkownika jak z funkcjonalnoscia, wygooglowałam ten uchwyt i zastanawiamy sie nad kupnem natomiast w necie nigdzie nie ma info jak z tym się jezdzi jedyną dyskusje na temat uchwytów znalazłam na Waszym - Forum Śląskich Motocyklistów :angry: pomysłalem że moze ktos miał z tym stycznosc i podzieli się opinią, ale chyba jednak nie :angry:

PS. kolegi grizzzliego nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.