Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W tej kasie szukaj używek. Dobrych, nowych butów nie kupisz za 350zł a wiadomo, że liczy się bezpieczeństwo i komfort. Co z tego, że będziesz miał nowe buty jak Ci nogi będą odpadać ;pJa np. miałem do wyboru za 400zł nowe Fly i używane SixSixOne Hurricane ( z tego co znalazłem to nowe wtedy kosztowały 1400zł ) na przegubie, z wyjmowanym kapciem i generalnie w eleganckim stanie ( nowe podeszwy, czyściutkie itp ) Jestem generalnie przemega zadowolony z używek i tobie radzę zrobić tak samo ( o ile coś znajdziesz )Edit:O nawet staniały teraz http://www.fmx.pl/prod_715_Buty_SixSixOne_...icane_Boot.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśniczy, tak z ciekawości - w środku też suche? Bo formy ciekną przy jeździe w błotku, nie mówiąc już o wchodzeniu do wody ( oczywiscie but od góry zaklejony taśmą ).EDIT:Żeby nie było, że wszystkie - Kilku znajomych ma Formy i większość z nich cieknie.
Trochę mokre są , ale nie przeszkadza mi to w jeździemoim zdaniem wszystkie przeciekająwyjątkiem gumowce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam firmy Firstracing. 7 lat juz je mam i jedyna wada to taka ze nei ma gdzie wkrecic metalowych oslon na przod Noga nie smierdzi, nie poci sie, jak sie wychodza to leca idealnie, nie maja za wyskokiego przodu dzieki czemu nie ma problemu z konfiguracja wajchy zmiany biegow, Na uczelni czasem po 5 godzin chodzilem w nich i wszystko gra. Zaczepy sie trzymaja, podeszwa sie trzyma, nic nie odchodzi, nie odstaje a szwy dalej na miejscu. Polecam bo w tej cenie napewno je kupisz - jedyny minus ze praktycznie ich nie ma ale jak juz sie natkniesz to znasz moja opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.