Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zestaw Toreb Moto-detail


Rekomendowane odpowiedzi

co do tego typu transportu to miałem nieszczęście używać właśnie tych toreb. To jest tylko półśrodek, że tak powiem. Zapakowałem się w nie na trasę na słowację a później je sprzedałem (mimo, że w aukcji powód sprzedarzy podałem: nie da się nimi normalnie przewozić rzeczy). Poszperałem trochę po niemieckim Ebay'u i za 900 PLN z transportem kupiłem elegancki komplet kufrów ze stelarzem i oparciem firmy kappa. I z tym zestawem zjeździłem ładny kawałek Polski i Europy.Zastanów się nad tym. Ale to tylko moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jest - to półśrodek . Do wożenia dupereli " w koło komina" lepiej założyć centralny nie za duży kufer ( dobrej klasy za 400 zł ) , a do turystyki zestawik -top i walizy . Do tego sie nie zapakujesz wygodnie , każde wyjmowanie czegokolwiek to przygoda z ciśnieniem . Mocowanie też nie jest pewniackie . Jechałem z tym raz 700 km i z powrotem i nigdy więcej . Jedyny + to ciekawy wygląd .problem jest z supersportami z walizami ale u ciebie , nie widzę przeciwwskazań .Trzeba się tylko przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jest - to półśrodek . Do wożenia dupereli " w koło komina"
Myślałem ze w kolo komina nie wozi sie nic poza plecaczkiem a tak poważnie to kufry odpadają bo ja nie mam czasu na wypady dłuższe niż 3 dni wiec raczej byłby to dla mnie zbędny wydatek chodzi mi tu bardziej o jakiś tańszy zamiennik czyli półśrodek do którego da sie coś upchać i nie będzie przy tym kłopotliwy na trasie !! może jakieś propozycje ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img294.imageshack.us/img294/7226/1000572.th.jpgDa sie spakowac ;), jedna osobe na takie torby ;)... gorzej jak masz jechac z plecakiem i to wymagajacym... to lepsze kufry ;P. Jesli bedziesz uzywal toreb to obklej boczki motocykla tasma albo czyms, bo rysuja torby ;) [taki maly minus tego ;)]A jesli chodzi o dalsze wypady to piramida z rzeczy i uwazaj z predkoscia ;)http://img94.imageshack.us/img94/9936/img0135b.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gosc chce sakwy to spoko.. sa wg mnie praktyczniejsze niz kufry i stelaze.. da sie je zalozyc w 5 minut...jednak jak to w naszym hobby jest.. nie kupuje sie rzeczy byle jakich.. lepiej dolozyc 2x wiecej i miec cos lepsiejszego..patrz na kaski, buty, rekawice.... kupisz syf to Ci sie zle jezdzi i rozpada...Tak samo jest w przypadku sakw i tankbaga.. kup lepiej oxforda czy cos innego markowego i po sprawie...bedziesz miec na lata...a jak chcesz naprawde tanio to kup metro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jak to w naszym hobby jest.. nie kupuje sie rzeczy byle jakich.. lepiej dolozyc 2x wiecej i miec cos lepsiejszego..patrz na kaski, buty, rekawice.... kupisz syf to Ci sie zle jezdzi i rozpada...Tak samo jest w przypadku sakw i tankbaga.. kup lepiej oxforda czy cos innego markowego i po sprawie...bedziesz miec na lata...a jak chcesz naprawde tanio to kup metro
to co piszesz jest oczywiste jednak kazdy ma jakies ograniczenia budżetowe gdyby nie to każdy by szedł po motocykl do salonu a jednak przeważnie kupujemy używane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz jest oczywiste jednak kazdy ma jakies ograniczenia budżetowe gdyby nie to każdy by szedł po motocykl do salonu a jednak przeważnie kupujemy używane
hehhe tylko nie mowimy o motocyklach i roznicy 30-40 tys zl, ale o czyms co zastanawianiu sie czy wydac 500 czy 800 zl.Bierz tego Oxforda i zaplacisz 300 zl wiecej.... jezeli jednak chcesz cos taniego, to bierz Metro i wyjdzie Cie 250 zl.AA.. jak chcesz sakwy tanie na próbę, to sprzedam Ci moje stare metro 2x40l za 175 zł.Uzywane w 2007 roku na Chorwacji. Od 2008 miałem już Oxford i sobię chwalę i nie zmieniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem oxfordy i z ta jakością to jest rożnie , moje po jednym wypadzie zaczęły puszczać szwy koło zamka , możliwe ze dlatego że były mocno załadowane . Ogólnie jazda z nimi wcale nie jest komfortowa a już zakładanie i ściąganie , polecam stelaż i centralny maxia 52l wyjdzie w pojemności podobnie , a dużo bardziej komfortowo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamMam te same sakwy co defQpowiem takdo dalekiej jazdy to zapomnij - za dużo nie wpakujesz, a każde zakładanie i ściąganie przyprawi parę siwych włosów na głowiejeśli te wypady są 1-3 dni to jak najbardziej polecamz dodatkowym tankbagiem i sakwą tylną dają rade nawet z plecaczkiemZa tą cenę lepszych nie kupisz (znajomy ma Metro - dwa wyjazdy i już ich nie ma , rozleciały się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.