Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Coś Na Początek :)


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni stanę się posiadaczem pierwszego motocykla ( o ile koledzy z forum skutecznie mnie nie zniechęcą )Trzeba by się zaopatrzyć w jakiś kask, rękawiczki i kurtkę... spodnie i buty i chyba troszkę później.Na allegro na pewno nie kupię bo wolałbym to wcześniej poprzymierzać.I teraz moje pytania : 1. Gdzie najlepiej się wybrać w okolicy Sosnowca na zakupy żeby było w miarę tanio 2. Co kupić... nie ukrywam że zależy mi na wydaniu jak najmniejszej kwoty ok. 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 800pln, to ciężko będzie.Sensowny kask zapewniający odpowiedni poziom bezpieczeństwa to wydatek prawie 500PLN, polecam chwalony na forum HJC CS-R1Rękawice ponad stówka, Tschul model 233 będzie chyba odpowiednim kompromisem.Na kurtałke zostaje 200PLN, co jest kwotą zdecydowanie za małą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak na początek moim zdaniem dobry kask za w mirę rozsądną cenę to np. CABERG V2 407 Vibe .Dobrze wentylowany, duuuużym plusem jest blenda przeciwsłoneczna, w miarę dobrze wyciszony. Ja kupiłem taką sztukę w sklepie moto-akcesoria w Szczecinie i muszę przyznać, że chłopaki wiedzą jak doradzić w doborze rzeczy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak na początek moim zdaniem dobry kask za w mirę rozsądną cenę to np. CABERG V2 407 Vibe .Dobrze wentylowany, duuuużym plusem jest blenda przeciwsłoneczna, w miarę dobrze wyciszony. Ja kupiłem taką sztukę w sklepie moto-akcesoria w Szczecinie i muszę przyznać, że chłopaki wiedzą jak doradzić w doborze rzeczy.Pozdrawiam
w miarę dobrze wyciszony? chyba sobie kolego jaja robisz Fatalnie głośny jest ten kask. Miałem okazje się w nim przejechać i jest tragedia. Moj gówniany kask NAXA na którym jesszcze śmigałem Gs jest znacznie cichszy .Jest lekki, nienajgorzej leży, ale szumy powietrza pojawiają sie od 60km/h i są bardzo głośne i nieprzyjemne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaproponuje rozwiązanie takie ....sezon się kończy, motocykla nie masz, więc na gwałt nie musisz posiąść ciuszków.Zacznij się rozglądać na allegro za używanymi rzeczami , na kobietę może być gorzej z wyborem, ale za to trafiają się rzeczy z wyższej półki. Kask oczywiście nowy ;) - przymierzyć różne i ew również na allegro na promocje czekać.W 800 może być ciężko jeszcze spodnie zakupić ..... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.