Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu butów. Jestem początkujący więc ,że tak powiem mam na co kase wydawać ;p Z tym też związane jest moje pytanie - Ile minimum musze wydać na dobre, sportowe , ładne butki o rozmiarze 47 ? ;-] Mile widziane jakieś przykłady
mają być ładne czy wolisz normalne i dobre?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to najwyższa jakość jak masz z 700 złotych to oscyluj np w czymś takim, b.dobra jakość, wygląd zajebisty i buty na klika sezonów nie na jeden czy dwafalco ok 600http://www.motomonster.pl/images/rival.jpgalpinestsrs za ok 800http://www.ridersdiscount.com/images/alpinestars/Oct_2008/FOOTWEAR/smx5_waterproof_black_lg.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zawsze zastanawiało czemu buty Held Merlin wyglądają identycznie jak Metro Racing Cena jak wiadomo się różni, czyżby płaciło się za nazwę ? http://www.zdjecia.motoseven.pl/albums/buty-metro/metro_buty_racing_x1.jpghttp://www.tramas.si/published/publicdata/RSTERGARTRAMAS/attachments/SC/products_pictures/HELD_Merlin_blk_enl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś drogo
Podaję ceny sugerowane , przez importera tychże marek na Polskę.Jak wiadomo handel w Polsce przewiduje negocjację cen.Forumowicze , którzy czytaja forum wiedzą , że mają na wstępie 10% rabatu.Natomiast jeżeli Ty proponujesz lepsza ofertę - to ją przedstaw , będzie bardziej profesjonalnie niżeli kwitowanie po krótce słowem" jakoś drogo" Pozdrawiam ,Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję ceny sugerowane , przez importera tychże marek na Polskę.Jak wiadomo handel w Polsce przewiduje negocjację cen.Forumowicze , którzy czytaja forum wiedzą , że mają na wstępie 10% rabatu.Natomiast jeżeli Ty proponujesz lepsza ofertę - to ją przedstaw , będzie bardziej profesjonalnie niżeli kwitowanie po krótce słowem" jakoś drogo" Pozdrawiam ,Sylwia
specjalnie dałem tego zielonego złośliwego chopka żebyś skumała że to żarcik postanowiliśmy nie agitować w postach na rzecz naszej firmy traktując forum jako korespondencje z motonitami a nie narzędzie marketingowe - nie mówię tu o płatnych formach reklamy jeeeeaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dałem tego zielonego złośliwego chopka żebyś skumała że to żarcik postanowiliśmy nie agitować w postach na rzecz naszej firmy traktując forum jako korespondencje z motonitami a nie narzędzie marketingowe - nie mówię tu o płatnych formach reklamy jeeeeaa
Tak więc Amen ;) spoko loko . Wiesz jak na tym forum ostatnio bywa Tymczasem pozdrawiam , Peace i szerokości .Pozdrawiam,Syla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Amen ;) spoko loko . Wiesz jak na tym forum ostatnio bywa Tymczasem pozdrawiam , Peace i szerokości .Pozdrawiam,Syla
Jak to jest na tym Forum ? calkiem normalnie , musisz wszystko podarowac no i oczywiscie na koszt Firma dostarczyc do domu Sam mialem pare takich przypadkow , dobrze ze w louisie wszystko spowrotem wzielli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wertigo air sobie daruj bo to obuwie perforowane. odpowiedz sobie dlaczego sobie je daruj.te drugie to osobiscie na jakiech techn party i nic wieceja te oxtary (tcx po nowemu) bardzo ciekawe buty. kolega ma i w miare chwali. alpina to to nie jest ale niezłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.