Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam rękawiczki RST. Jakościowo na pierwszy rzut oka bardzo dobrze wypadają, cenowo również. Nie wiem jak z dłuższą eksploatacją, bo mam je dopiero jakiś czas, ale zrobiłem w nich ok 700 km i jestem zadowolony.Jedyny mankament to taki, że musiały się dopasować bo nieco uwierały na kostkach na początku no i przymierzałem 2 pary L-ek i każda miała nieco inny rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A muszę dodać że za buty zapłaciłem 200zł ... były to buty zwrócone w ramach reklamacji (więc może ten rst nie jest taki dobry:P) urywał się tam zamek - urywał w sensie puszczały szwy... nie wiem jak to opisać - po prostu zamek odczepiał się od butów Facet od którego kupiłem brał takie buty i na maszynie do szycia przyszywał zamek z powrotem... trzyma do dziś (2 sezony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno rękawice RST za około dwie stówki. Wybrałem je, bo świetnie pasowały, miały dodatkowo pogrubiającą skóre przy dłoniach i wyglądały na solidne. Jeśli o wygode i rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo nie można się przyczepić, to na wykonanie można już narzekać. Po dwóch jazdach zaczęły wystawać nitki ze szwów, więc jakość wykonania nie za bardzo. Poza tym co to za Angielska firma, jesli na metce pisze Made in Pakistan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o RST , to w tej chwili z półki rekwic skórzanych , sa to najlepiej sprzedajace sie rękawice w moim sklepie. Konkretnie model Chicane jest tak rozchwytywany jak świeże bułki.Co do tego że są one produkowane w Pakistanie , przemawia to na korzyść tych rękawic, ponieważ w Pakistan jest jednym z niewielu krajów na świecie , gdzie bardzo dobrze są wyprawiane i szyte skóry. Poza tym tamtejsza ludnośc trudni się tym od wieków. Dzieki temu RST jakościowo są bardzo dobre a cena jest korzystna.Mało kto wie, o tym ze wiekszośc duzych i dobrych firm zajmujacych sie odzieżą motocyklową produkuje w Pakistanie .Co do tego ze się cos spruje , cóz czasem sie tak zdarzy raz na jakis czas, ale od tego jest 12-miesiecy gwarancji , osobiście na moim salonie nie miałam jeszcze zadnej reklamacji na te rekawice.Pozdrawiam,Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co to za Angielska firma, jesli na metce pisze Made in Pakistan ;)
90% firm motocyklowych swoja odziez szyje w pakistanie lub chinach.Co do odziezy to pakistan ma duzo swoich marek, ktore calkiem dobrze sie sprzedaja i sa znane na calym swiecie.kaski sa natomiast robione w chinach lub tajlandii..wiec... kto mysli ze jak na butach pisze Adidas i sa robione w Usa, to tez sie moze zdzwic bo one rowniez sa szyte w chinach heh.Zreszta to tak samo ludzie na swiecie powinni nie kupowac zarowek Philipsa, bo wlokna do nich sa robione w Polsce.. a Przeciez Polska to taki ch.. kraj gdzies na zadupiu kolo Rosji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.