Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Skóry , Co Polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

skory Gore - Tex tez maja, cena 2500,- €
a nie możesz polecić czegoś w cenie 10.000€bo Yamaha XJ 600 to wartość ok 1000-1500€ wiec wydanie przez wlasciciela 2500€ na ciuchy Rukka to pikuśnie ma to jak ujek dobra rada z NiemiecDein Empfehlung ist WahnsinnGrüßa wracając do meritumobejrzyj ciuchy Racer, Richa, Modeka i 4SR maja mozliwe ceny i na Alledrogo cos mozna znalezc w akceptowalnych cenach a i w sklepach ceny nie sa kosmiczne i jesli nie masz z tym problemu to uzywki sa do kupienia tanio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak mogę wydać max do 1500 - 2000 zł na porządną kurtkę która posłuży mi przez wiele sezonówPodobają mi się proste kurtki najlepiej bez żadnych kolorowych pierdół, białych pasków, npisów, wstawek, itpmniej więcej coś podobnego do tejKurtka na motoz tej firmy nie podchodzi mi rozmiar, nie mają mojego dla tego szukam dalejJak przyuważycie jakąś w takim guście podeślijcie namiary na firmę i model na szlaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz polecić czegoś w cenie 10.000€
Stadtler ma jakis topowy model na zamowienie. Kurtka 4000,- € spodnie chyba 3500,- € wiec raczej ciezko bedzie do dychy dociagnac.
bo Yamaha XJ 600 to wartość ok 1000-1500€ wiec wydanie przez wlasciciela 2500€ na ciuchy Rukka to pikuśnie ma to jak ujek dobra rada z Niemiec
mozesz powiedziec co ma fakt wartosci moto do ceny ciuchow ? Moto zmieniasz generalnie czesciej niz ciuchy. Wyluzuj troche, kolega mogl od razu napisac jakim budzetem dysponuje, a Ty aluzji nie zakumales.
Dein Empfehlung ist WahnsinnGrüß
generalnie milo, ze sie staraszpisze sie jednak Deine Empfehlung ( osobiscie uzylbym jednak slowa Rat ) ist WahnsinnigpowodzeniaDo autoraKombinezon FLM czy Louis'owski Probiker rozwiaze Twoj problem. Jezeli masz do wydania cos ponad 400,- € ( z wysylka ) to zaimwestowalbym w Corax CRX - najlepszy w swojej klasie i nietylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

http://alejka.pl/kurtka-skorzana-alpinestars-kanan-wysylka-gratis.html

Może taka? Prosta, bez zbędnych "upiększeń", spełnia kryterium ceny. Śmigam w takiej trzeci sezon, fajna jakość wkonania. Należy pamiętać o dokupieniu certyfikowanego protektora na plecy (~100 - 300zł w zależności od producenta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.