Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opona Przednia 120/70 17- Gdzie ? Kupno I Montaz Od Razu ?


Rekomendowane odpowiedzi

WitamJako że przyszedl czas zęby kupić przednia oponke do mojej kobiety a jako że dobrze chce sie zabepieczyć to i zapytuje co polecacie w rozmiarze 120/70 17 W58 ?Moga GSR 600 ma obecnie BRIDGETSONA BT014 FSN cokolwiek to znaczy ja szukam i znalazlem:- Pirelli Diablo Strada 120/70R17 58 W Przód TL ZR radialna - Dunlop SportMax QUALIFIER 120/70R17 58 W TL ZR szosowa - Metzeler ME Z2 120/70R17 58 W Przód TL ZR radialna MBS - Metzeler Roadtec Z6 120/70R17 58 W Przód TL ZR radialna wszystkeiw graniachc 500-600ten bridgestone to za 800 no i gdzie kupic i od razu zeby wymienili ?ma ktos maniary na takie COMBO ? dwa w jednym coby załatwic sprawe od reki dzieki za wszystkie wskazówkiI jeszcze jedno - czy warto kupowac na allegro ? mysle o nowych oponach i czy wyjdzie to wiele taniej niz kupic w "warsztacie" ?Dalej w Gliwicach jets warsztat który robi wymiany ? cyz zostaje najblizej MOTOCYKL w ZABRZU ?a moze tam kupic jak u nich z cenami oponpozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Shinko to zdania sa bardzo podzielone - jedni sobie bardzo chwala, inni wprost przeciwnie. Z moich obserwacji wynika, ze jest bardzo zroznicowana jakosc poszczegolnych egzemplarzy kapci i mozesz trafic na na prawde dobra gume, albo dziadostwo. Chodza sluchy ze to koreanska firma ktora odkupila technologie od japonczykow i teoretycznie powinna byc jakos porownywalna. Jako ze tez musze zmienic opony postanowilem troche jednak dozbierac i kupic lepsza firmowke - z przednia opona nie ma zartow i moim zdaniem nie warto oszczedzac i potem sobie pluc w brode. Jesli chcesz cos taniego to "zwykłe" Pirelli Diablo stoja dosc tanio z tego co sie orientuje, a ponoc bardzo dobry stosunek jakosc/cena.Z tego co tu pisali koledzy to tanio dostaniesz gumy w Pitstopie w Sosnowcu i wymieniaja na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz zakupić samą gumę i założyć gdzieś indziej, to polecam hurtownika z Gliwic. Ma opony prosto od producenta, na gwarancji. Za komplet Michelin Pilot Power 2CT dałem tylko 1165zł a gumy są zajebiste, trzymają jak wściekłe.http://www.allegro.pl/item612011805_najtan..._120_60_17.htmlsprzedają też na allegro, oczywiście jeżeli chcesz twardsze gumy to Pilot Road powinny być git, oni handlują głównie Michelin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Bridgestone BT014 http://img.nokaut.pl/p/00/1f/001ff60f490f8...7b21500x500.jpgdostaniesz za 560 zł , wymiana w cenie na miejscu.Dunlop Sportmax D208 za 520 zł :http://i17.ebayimg.com/03/i/000/d4/83/d469_1_sbl.JPGWymiana również w cenie.Oponki byłyby w ciagu 3 dni u mnie.Pozdrawiam,Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.