Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mysle o kupnie kombiku, mierzylem dzis jednoczęściowy, wiem ze są dostępne również dwu częściowe, proszę mi powiedzieć czy są jakieś różnice w rozmairówce, że może inaczej leżeć ten sam rozmiar ale dwu częściowy kombik??i jeszcze jedno pytaniezalety i wady jedno częściowego i dwu częściowego.Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam RC-1 dwuczęściowy, co do numeracji lepiej podjechać gdzie i przymierzyć bo z numeracją różnie. Ogólnie rzecz biorąc jak dla mnie wygodny w obojętnie jakiej pozycji do jazdy, super dopasowany do ciała, skóra pierwsza klasa i szybko można go ściągnąć jak i założyć. Chodzić w nim też kwestia przyzwyczajenia. Napewno nie kupiłbym jednoczęściowego chyba, że na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O samym kombi nie moge sie wypowiedziec, bo nie mialem z nim nic do czynienia Natomiast kwestia jedno i dwu czesciowego. Jesli potrzebujesz kombi na droge, to zdecydowanie dwu czesciowy. Bardziej praktyczny, wygodniejszy... Chociaz, przy jedno czesciowym co za problem zrzucic gore i nosic ja przy sobie Jesli chodzi o bezpieczenstwo, to jedyna roznica to fakt, ze w dwu czesciowym, zamek moze sie rozpiac i mozna sie pozdzierac, ale wydaje mi sie, ze przy markowych kombinezonach to jest raczej malo prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 czesciowy i nic nie spada mam sponie 52 a kurtkę 54 i wszystko idealnie pasuje spinasz sobie spodnie z kurtka i masz prawie jak jednoczesciowy wogóle mieszkasz w niemczech z teog co widze to sobie tam zobacz tam jest mase sklepów motocyklowych
jednak zdecydowalem sie na 54 jednoczesciowy, jakos dobrze lezy, a kurtke dodatkową mam, wiec jak cos to sie wrzuci na garb.mieszkam w stanach, a za nie dlugo ponownie spotkamy sie na śląskich drogach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozmiarow to jest roznie, ja mam alpine gp plus 2-czesciowy, kurtka i spodnie rozmiar 54 euro, ale przy moim wzroscie 186cm i szczuplej budowie ciala, nogawki sa za luzne, natomist kurtka jest w sam raz. trzeba przymierzyc.co do rc-1 nie przymierzalem, moze jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szlachta...nie potrafie wyrazić swojej frustracji, ale w całych usa , nie mają kombinezonu RC-1 one piece, color GRAY rozmiar 54.wiec zwracam sie do was, moze cos w polsce? moze w europie?jakieś konkrety proszę, bo chcialbym od razu go zamowic, alpina w usa powiedziala mi ze moe w połowie kwietnia bedą mieli... żenada.. taka firma i nie ma ani jednego kombiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szlachta...nie potrafie wyrazić swojej frustracji, ale w całych usa , nie mają kombinezonu RC-1 one piece, color GRAY rozmiar 54.wiec zwracam sie do was, moze cos w polsce? moze w europie?jakieś konkrety proszę, bo chcialbym od razu go zamowic, alpina w usa powiedziala mi ze moe w połowie kwietnia bedą mieli... żenada.. taka firma i nie ma ani jednego kombiku...
Witam,Daj znać , czy decydujesz się na 1 czy 2 czesciowy .Alpinestara załatwię w dobrej cenie Pozdrawiam,Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.