Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witammam pytanie odnośnie opon BRIDGESTONE BATTLAX BT002mam mozliwosc zakupu takich opon po 5-7 okrążeniach na torzeopony wyprodukowane w 2006 (22tydz) a kupione jako nowe w 2008 r. i przejechane w poznaniu 5-7 rundekczy takie oponki będą dobre do normalnej ulcznej jazdy (czasme słonce czasem deszcz ) ? do normalnej (raczej turystycznej) spokojnej jazdy na GSXR 750 ? dodam ze oponki są na środku jak nowe i maja jeszcze widoczny zgrzew i cycki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na torówka i sobie chwale. Wytrzymują praktycznie tyle samo co nówka (przetestowane) trzymają super, no i cena! Aczkolwiek w oponki z 2006 roku bym się nie pakował. Poszukaj z 2008, dużo serwisów takie oferuje. Jak chcesz namiary to pisz na pw.
Popieram, 2006 troszke za stare, a sam pomysl potorowek idealny Tylko jestes pewien ze po 6 okrazeniach? Zreszta nieistotne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponka z 2006 ale na torze była niecałe 30 minstan na środku - idealny tylko nie wiem czy czasem nie przegrzane boki (nie wiem jak to sprawdzić)a co w ogóle powiecie na temat bieżnika BT002 ?jak tym się jeździ na ulicy ? jak w deszczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponka z 2006 ale na torze była niecałe 30 minstan na środku - idealny tylko nie wiem czy czasem nie przegrzane boki (nie wiem jak to sprawdzić)a co w ogóle powiecie na temat bieżnika BT002 ?jak tym się jeździ na ulicy ? jak w deszczu ?
Chodzi o to, że 3 letnia guma ma inne własciwości (może jestem przewrażliwiony, ale właśnie na 3 letnich gumach nie raz już miałem nieciekawą sytuacje) niż nowa, roczna czy 2 letnia. Ja osobiscie starszej niz 2 letnia bym nie kupił. Jak oponka ma niebieskie albo fioletowe boki to odradzam (przegrzana), a takie sie też często spotyka.Na ulicy jeździ sie super, klei się aż miło, w deszczu hmmm zalecam ostrożność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dokładnie takie same gumy w cebrze f4 porównujac je do diablo cors róznica jest ogromna wymagaj troszke dłuższej jazdy aby sie rozgrzała ale jak sa juz ciepłe to miodzio naprawde bomba kleją sie elegancko a w deszczu cóż dupa kilka razy zatańcowała najwiekszym ich plusem jest ich cena i lepiej kupic 2 komplety potorowe niz jeden nowy takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione opony to Pirelli Diablo Supercorsa PRO (obecnie nazwa Diablo rosso).Jesli mam wydac na nowe 800-1000zł i przejezdzic na nich ok 4500 km lub kupic potorowe (komplet) za ok 300-400 z zalozeniem i zrobic na nich do 3,000km to rachunek jest prosty ;)Oczywiscie liczy sie zawsze stan opon, srodek bieznika i rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione opony to Pirelli Diablo Supercorsa PRO (obecnie nazwa Diablo rosso).
Rozumiem, ze chodzi Ci o opony Prielli Dragon Supercorsa PRO, ktorych nastepca w ofercie mediolanskiego koncernu jest Pirelli Diablo Supercorsa Opony Diablo Rosso to nastepca "zwyklych" Pirelli Diablo to tak tytulem wyjasnieniaCo do torowek sa swietne, ale na suchym. Gdy zaczyna byc mokro robi sie niefajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a czy te "torowe" maja homologacje na szosę?
Przeciez to sa normalne opony TYlko uzywane na torze Nie sa to slicki czy temu podobne gumy. Ludzie kupuja je tak samo jak Ty, w sklepie, uzywaja na torze, po czym traca one swoja jakosc do robienia odpowiednich wynikow na torze i potrzebuja nowych, a te w dobrej cenie sprzedawaja... Ot to cala filozofia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.