Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Enduro I Cross


LEŚNICZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zawsze jak widze takie bajoro to daje gaz żeby nie stanac...widac ze mozna sie zdziwic.
Wjeżdżając myślałem że głębokość wyniesie 30 - 40 cm , w miarę rozwoju sytuacji była dzida tylko trochę było już za późno , opona typu błoto/piach zaczęła szukać przyczepności i DR-Z poszedł w dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapitalka?to chyba musialby caly motocykl wpasc do blota..ogolnie zakopalem sie tak samo w sobote i godzine czasu go wyciagalem, w tym z 30 minut machania łopatą hehe
Znam niejednego, który po wjechaniu w błoto/wodę "wysadził" maszynę.Kwestia szczęścia bo czasami wystarczy niewiele, żeby silnik wybuchł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam niejednego, który po wjechaniu w błoto/wodę "wysadził" maszynę.Kwestia szczęścia bo czasami wystarczy niewiele, żeby silnik wybuchł.
a ja mysle ze to kewstia motocykla jakim latamy a przedewszystkim czy to motocykl crossowy czy enduro bo w wiekszosci przypadków maja w innych miejscach zaciąg powietrza i tak np. crf jako ze to cross a nie endurak wiekszośc luftu ciagnie od dołu airboxa   a tylko niewielka czesc pod kanapa... nie iwem jak suzuki ale kawasaki ciagnie tylko i wyłącznie spod kanapy czyli duzo wyżej niz  niz crf ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce troche blota Cross Country sosnowiec. Niektorzy sie moga zastanawiac co robie 2 m. od motocykla... Tak wiec, jako ze kolega na WRce i jeszcze ktos tam ugrzezli w blocie, ja bylem zmuszony przejechac przez bajorko, niestety zrobilem to za szybko i motocykl zanurkowal, dzieki czemu katapultowalo mnie przez kierownice a ja odbiłem się jajcami od baku Zakonczylem wyscig na kolejnym okrazeniu I DR'ka dzien pozniej. Dzieki tym zawodom poczulem ze zyje!post-88-1259166022.jpgpost-88-1259166062.jpgpost-88-1259167028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ......ale jest szansa na KX450F na przyszły sezon
Widz że kryzys cię nie dotyka bardziej jestem za KLX 450 R lub RMX 450 JACA fajne fotki , wracaj do błotka bo SM to nie to samo na ścigacz.pl pojawił się trochę interesujący artykuł ale miejscami nie zgadzam siębo utrzymanie 2t i 4t jest porównywalnehttp://www.scigacz.pl/Zakup,motocykla,offr...owki,11250.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywalne owszem ale naprawa 2t jest o wiele prostrza i wszystko można samemu zrobić w domowym garażu z 4t już się sprawa może komplikować ale też się da.No i w 2t ok 30 mth remont serducha a w 4t ok 60 mth no ale niestety większy wydatek .Jednymi słowy bez różnicy i tak nie oszukujmy się jest to sport dla "bogatych " utrzymanie crossa dużo kosztuje tak jak by kolejne dziecko w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACA fajne fotki , wracaj do błotka bo SM to nie to samo
Podziekowac na nastepny sezon zmiana moto i koniecznie 2 komplety kol. Kola SM i tarcze 320 mm juz mam ale trzeba jeszcze piasty zmienic i kupic dystanse.. Takze nastepny sezon sie nigdy nie skonczy Napewno wspólnie posmigamy bo mnie skreca.
może ustawimy sie w tym temacie na jakies wspolne smiganie ? proponuje wjazd na chałde "skalny" w Łaziskach G.(widac ja z wislanki) znam teren i dysponuje czasem w niedziele
Zawsze jak tam przejezdzalem to mi sie marzylo zeby tam wjechac. Myslalem ze teren jest ogrodzony... Moze podjade popatrzec Niedziela tez pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.