Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cagiva Navigator


koper4708

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chodzi mi po głowie zakup cagivy navigatora. Z danych technicznych wynikałoby, że jest to motocykl idealny, takiego właśnie szukam. Styl - turystyczne enduro i to z konkretną mocą... silnik z suzuki TL. Bomba, ale jak zacząłem szukać opinii użytkowników to nie znalazłem NIC. Ten motocykl jest po prostu niepopularny. Dlaczego? Czy ktoś z Was posiada lub posiadał ten motocykl? Poproszę o opinie. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle egzotyczny motocykl i wątpię, że ktokolwiek udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie.Porywając się na rzadki, włoski motocykl musisz liczyć się z pewnymi niedogodnościami natury techniczno/eksploatacyjnej.Np. Caponordów w Polsce jest 24 sztuki. Można powiedzieć, że egzotyka Ciekawe ile jest Navigatorów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy takiego na komisie,z czesciami do silnika problemu ponoc nie ma bo to suzuki,wykonanie wygladalo na solidne jak sie bedzie zachowywac po xx km nikt pewnie nie napisze bo i skad ma wiedziec,moto co u nas stalo mialo niby 28 lub 38 tys km juz nie pamietam i chodzilo super,dla duzego faceta sprzet odpowiedni ja przy wzroscie 178 mialem za krotkie nogi troche ,ogolnie Cagiva to dalej egzotyka,postal kilka miesiecy niby sie ludziom podobal ale kazdy sie bal...tylko wlasnie czego chyba tego ze ciezko sprzedac pozniej bo cena jak za taki moto jak dla mnie byla super ok 13 tys zl i kawal sprzeta w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam CAGIVE raptora z silnikiem z TL i jestem zadowolony. Poszukaj dobrze bo pewnie tak jak u mnie większość części z jakich będzie moto wykonane jest przeszczepionych z innych modeli.tu masz temat na temat raptora i części:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...l=cagiva+raptorCzęści masz wszystkie dostępne w tym, że na zamówienie i te 2 czy 3 tyg. musisz czekać.Autoryzowany serwis masz w boosterze.Jak znajdziesz dobrze utrzymany egzemplarz to można spokojnie brać tym bardziej, że ceny tych motorów są bardzo atrakcyjne.No i piec z TL wyrywa z butów... Mapy będziesz miał oczywiście zmienione. Czytałem ostatnio artykuł, że jak wsadzili silnik z TL do raptora i robili próbne jazdy to nikt nie chciał tym jeździć taka masakra była .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Jeżdżę Cagivą Navigator. Jak dla mnie motocykl jest super. Z dostępnością części nigdy nie miałem problemu. Motor mega zrywny. W trasie radzi sobie świetnie. Wykonanie też super. Jest to uniwersalny motocykl, który można kupić za dużo niższą cenę od innych motocykli tej pojemności i kategorii. Uważam, że warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.