Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Vtx 1300r


andrev66

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką od lipca 2009, tyle, że ciut starszą bo z 2003 roku, no i czarną.Suuuper sprzęt!..Byłem nią w Niemczech, Słowacji i trochę po ojczyźnie.Uważam - jeden z lepszych cruiserów/chopperów na rynku.Marzyła mi się VTX1800 ale kasy nie starczyło ...Natomiast gadałem z innymi posiadaczami zarówno 1300 jak i 1800 i mówili, że poza spalaniem(większe ma oczywiście 1800)innymi hamulcami z przodu oraz ciut wagą, w jeździe niczym się nie różnią.No, może i prestiżem bo podobno jak masz 1300 to myślisz żeby mieć 1800(pewnie jakby były jeszcze np. 2300 to jakby się miało 1800 myślało by się mieć właśnie 2300 ....).Moto świetny, mnie od zawsze się podobał, jest dużo do niego dodatków, dostępnych na rynku za, moim zdaniem, rozsądne ceny.Z opinii innych wiem, że jest raczej bezawaryjny(jak masz wyregulowany gaźnik to wszystko oki).Lej do niego paliwo 98pb a będzie Ci służył wiernie.Latem można się zgadać i pośmigać bo mam jeszcze kilku kumpli którzy własnie takie VTX maja i je kochają.Moim zdaniem trafny wybór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

No to panowie i Panie, posiadacze przepięknych modeli VTX 1300-1800, może jakaś integracja??Na forum.motocyklistów.pl jest ze 150 stron wątku dla VTXmaniaków i to z różnych stron kraju więc może my też byśmy się jakoś kiedyś spotkali i pośmigali razem??..Choćby wokoło komina ale w znajomym szyku...(Ja się wybieram moja maszynką w lipcu na Grunwald więc jakby był który chętny to można by obgadać to i owo.) Dla kolegów z Zagłębia możemy ustalić jakieś neutralne miejsce na spotkanko co by się nie musieli obawiać hanysów he he he...Czekam na propozycje.----------No i cisza...mimo, że pogoda do kitu..Śmigałem dziś po okolicy ale oprócz kilku zdesperowanych zapewne (jak ja...) miłośników szybkich maszynek nie spotkałem żadnego dostojnego ani głośnego cruisera... Co wy robicie w tych chałupach?..Posiadacze VTX-ów - ŁĄCZCIE SIĘ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam kolejnego posiadacza VTX-a. Po mojemu to jest to jeden z najlepszych sprzętów na rynku i nie mówię tylko o wyglądzie, ale głównie o bezawaryjności a jeżeli już to prostocie obsługi i naprawy. Mam swoją z 2004r i nie chcę innego.Miałem kilka innych,ale honda to jest to !Pozdrawiam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to dwa motocykle podobne a jednak różne.VTX większy, mocniejszy,lepiej się trzyma drogi. Silnik chłodzony cieczą bardziej stabilniejszy temperaturowo.Ogólnie prostota i piękno w jednym. Drag Star natomiast bardziej miękki(co nie wpływa dobrze na jazde po naszych koleinach)komfort siedzenia większy no i silnik chłodzony powietrzem co wpływa niekorzystnie na jego żywotność sprzęgła.Poza tym wadą Drag Starów JEST SŁABE SPRZĘGŁO JEDNOKIERUNKOWE,taki urok. Ogólnie miałem oba i zdecydowanie polecam VTX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...choc wygląd to subiektywna opinia uważam, że VTX jest ładniejszy.Moim zdaniem lampa i "wygięty" zbiornik odrózniają go od innych a już zwłaszcza od Drag Stara.Mam kilku kumpli na DG i im podoba się mój VTX. Ładnym motocyklem jest jest tez Suzuki, zarówno Intruder jak i VZR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.