Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Wybrać


krzyk

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu tylko szosowe endurasy , ja polecam FAZERA 600 z kuframi
deauville to turystyk,reszata szosowe endurasy które ewentualnie załapia sie na szutry..z tych co wymieniłes wybrałbym niezniszczalnego transalpa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deauville to turystyk,reszata szosowe endurasy które ewentualnie załapia sie na szutry..z tych co wymieniłes wybrałbym niezniszczalnego transalpa.
.jedzilem na devilce 650 w zeszlym sezonie (jakies 16 tys.km) Pogan ma racje devilka to typowy spokojny turystyk z wyzej wymienionych..wszystko zalezy ile masz wzrostu. Dla mnie 176 cm motor za wysoki . poza tym bardzo wygodny .oslona przed wiatrem rewelacja ale to motor tylko do spokojnej jazdy . przelotowa 110-130 fakt 190 polecisz ale to juz nie na ten silnik .prowadzenie rewelacja wygoda dobra.spalanie niezaleznie od predkosci 4.75-5 litrow max nigdy nie udal o mi sie przekroczyc tej bariery. jakosc wykonnia plastikow i chromow jak na tragicznie(prawie wszytkie devilki maja kolektory pordzewiale(motocykl byl robiony w hiszpani moze to dlatego) (kawasaki jest dla mnie w tym wzgledzie nie do pobicia) silnik rzeczywiscie pancerny i to glowni plus nawet bez oleju pojedzie:) jezeli masz dlugie nogi (devilka wazy 260 kg)nie szalejesz to motor jak znalazl ,rzeczywiscie bez awaryjny jedynie pąpa paliwa lubi robic cyrki , . szukaj modeli z dual cbs ,no chyba ze masz duzo kasy to devilka 700 tam juz wtrysk i abs na szuter sie nie nadaje mimo ze sprzedalem to naprawde nie widzialem wad poza tym ze wszystko plasikowe i motor dla mnie wysoki.moja miala orginalnie 60 tys przebiegu (rocznik 2002)i naprawde silniczek poza tym ze bral oleju 150 ml na 1000 to do niczego nie mozna sie bylo przyczepic.ja polecam .czesci na alegro masa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o tego typu maszynie.I jeżeli ja miałbym wybrać to tylko Varadero,model na wtrysku,czyli od 2003roku.Gaźniki dużo paliły.Poza tym jakość,komfort i bezawaryjność wg. mnie najlepsze w tej klasie.Oczywiście wiadro i vstrom są dla dużego faceta,natomiast pozostałe dla nieco niższych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że co odpowiedź to inna opinia.Jest tak, brat ma 178 cm wzrostu i chce typowy motocykl do turystyki. Tak, żeby wsiadł w Bielsku na motor i dojechał na mazury. Czyli V-strom i varadero będa za duże dla niego?Teraz miał choppera 800cm3 i nie bardzo jest z niego zadowolony.Koledzy a GSX1400 albo XJR1300 nadają się na dłuższe trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 176cm. jeżdzę na Vstromie i jestem zadowolony. Z kolegami z forum w sobotę wyjechaliśmy na Hel, w niedziele pod wieczór wróciliśmy i było oki Polecam stroma bo mało pali, bo jest naprawdę bezawaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że co odpowiedź to inna opinia.Jest tak, brat ma 178 cm wzrostu i chce typowy motocykl do turystyki.
No to niech rozważy w takim razie Hondę ST 1300 Pan European...Turystyk pierwsza klasa...Nie to, że swoje chwalę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 180 cm wzrostu, a Varadero zniechęciło mnie swoją... wielkością. A mój poprzedni motocykl nie był mały (Aprilia Pegaso 650), więc to nie kwestia przyzwyczajenia do "wagi lekkiej". VStrom... mam mieszane uczucia, mimo że wygodny i ogólnie przyjazny dla kierowcy - po zakończeniu jazdy po prostu nie zatęskniłem za nim. Transalp nigdy nie przypadał mi do gustu, bo niczym się nie wyróżnia (wygląd czy walory użytkowe). Może jazda próbna zmieniłaby to nastawienie - niestety nie miałem okazji nim pojeździć. Deauville ma coś, czym nie może się pochwalić żaden inny motocykl z tej stawki - KARDAN. Do tego wbudowane kufry, ładny wygląd itd. W mojej opinii najlepszy wybór w tej stawce.To była moja subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a GSX1400 albo XJR1300 nadają się na dłuższe trasy?
Pewnie,że sie nadają.Tyle tylko,że predkośc autobanowa w przypadku wersji,bez jakiejkolwiek owiewki oscylować musi w okolicach 130kmh,bo powyżej to już sie walka z wiatrakami zaczyna.A i deszczyk cały na klata sie bierze,no i wszelako gadzina też.Jeśli turystyk i długie trasy to jednak lepiej coś z szybą,golas raczej krótkie wypady i miasto.Na coś trza sie zdecydować.Ja tak jak pisałem powyżej,też myślałem o wiaderku,lub v-stromie a kupiłem gsx'a,bo doszedłem do wniosku,ze za duzo to raczej podróżował nie będę i chcę raczej coś uniwersalnego i klasycznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

potwierdzam bezawaryjność V-stroma 1000 ma wyższe siedzenie niż 650.wszystkiego o DL'u dowiesz się tutaj: http://www.vstromclub.fora.pl/a to mój DL w akcji:

jak bracik chce się przymierzyć do dużego Stroma to możemy się umówić na początku sezonu na pośmiganie. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.