Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Męska Rzecz


cybek1984

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję te poskładać bobbera ,na silniku Evo (narazie cały w proszku) ten starszy z dolnym odpowietrzeniem ,skrzynia Shovel na kopstarter ,suche sprzęgło 3 cale ,na sztywnej ramie.Niestety kasa mnie trochę hamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sorry za spóźnienie i kiepską jakość.Początkowo był to rocznicowy Fat Boy,co z niego wyszło-oceńcie sami ;)
oj Karolku, Karolku - nie miałeś czegoś prostego, przecież on na ramie krzywy i wahacz z jednej strony odleciał. Poza tym ta farba podkładowa czarna kiepsko się świeci - więcej polerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto było naprawdę zajeb....ie zrobione.Tylny wachacz i koło choć nie w moim stylu ,ale naprawdę wypas.Niestety pijany kierowca puszki zaparkował w tył moto i teraz jego wygląd jest nieciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hello Odświeżę temat bo moto zostało troszkę zmienione.Jeżeli chodzi o kanapę w pierwszym podejściu faktycznie porażka nie tylko jeżeli chodzi o wygląd.Kierownica też została zmieniona ma teraz bardziej rasowy wygląd. Poniżej wstawiam zdjęcie aktualne mam nadzieję że mi się uda Trasa na faaker see. Moto tak wogóle jest do sprzedania. Jak ktoś będzie zainteresowany prześlę więcej zdjęć.post-881-1254216400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Puta Madre.Motocykl na żywo robi naprawdę wrażenie .Silnik S&S też ma kilka koników więcej niż fabryka.
Widziałam ta bestię na żywo . W biegu prawie nie zeskoczyłam z moto mojemu meżowi , żeby dorwać Pana który na tym zajechał i porozmawiac z nim i "zmacać" to cacuszko Robi piorunujące wrażenie ( motocykl rzecz jasna )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Odświeżę temat bo moto zostało troszkę zmienione.Jeżeli chodzi o kanapę w pierwszym podejściu faktycznie porażka nie tylko jeżeli chodzi o wygląd.Kierownica też została zmieniona ma teraz bardziej rasowy wygląd. Poniżej wstawiam zdjęcie aktualne mam nadzieję że mi się uda Trasa na faaker see. Moto tak wogóle jest do sprzedania. Jak ktoś będzie zainteresowany prześlę więcej zdjęć.
Poprawki by "Ventor Garage" czyli dopieszczone na Maxa ,polecam wszystkim "zamożnym" na forum tą czarną bestię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.