Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Karta Motorowerowa ;) [gliwice]


defQ

Rekomendowane odpowiedzi

Bez licznow mi tu za mala krypto-reklame Ogolnie jesli ma ktos znajomego [rodzenstwo] ktory chciałby sobie taki dokumencik zrobic to zapraszam na PW. Zaczynam kurs prowadzic juz w ten piatek ;), dokument zostaje wydany przez dyrektora samochodówki w Gliwicach ;). Czyli na 100% po zrobionym kursie i zdaniu egzaminu otrzymuje taka osoba karte motorowerowa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo Ci nie napisze bo teraz dopiero pierwsza grupe bede robic... z teoria troche sie boje bo zbyt duzo informacji jest do powiedzenia a wiadomo jak 13-15 latkowie do tematu beda podchodzic, swoje wysiedziec odbebnic i sruuu [przynajmniej tak to narazie widze, wiem ze mocno uogolnilem... mam nadzieje ze sie myle], co do jazd to na placu musza wsumie tylko zaprezentowac umiejetnosc jazdy ósemki i slalomu bo na miasto nie moge z nimi wyjechac ;/, a egzamin [teoretyczny - sam testy ukladac wsumie moge] i praktyka to co wyzej [egzaminuje ja i osoba wydelegowana ze szkoly] --- defakto jest to, to samo co przechodziles w szkole , tylko ze robione przez OSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

..... swoje wysiedziec odbebnic i sruuu [przynajmniej tak to narazie widze, wiem ze mocno uogolnilem... mam nadzieje ze sie myle].......
Pamiętaj ,że jesteś odpowiedzialny za edukowanie tych małolatów . Marzy mi się motoryzacyjna edukacja dzieciaków w prawdziwym tego słowa znaczeniu , a podejrzewam że kończy się na nudnym wykładziku o dupie Maryny i wręczeniu papierka . Szkoda , szkoda . Też mam nadzieję , że się mylę , ale coś mi tak szepcze że jednak nie całkiem . Napisz jak jest faktycznie teraz ( bo trochę czasu już minęło) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie udalo mi sie ino raz przeprowadzic ta karte motorowerowa, i z zakladanych 2,5 godzinnego wykladu zrobilem prawie 4h [fakt, nie jest to imponujacy wynik, ale to co moglem przekazalem i na tym co wazne bardziej sie skupialem] ale powiem ze dzieciaki cholernie chcialy wiedziec, pytały bez oporów kazdy temat odnosnie prowadzenia skutera i przepisów, cos nie jasne i zaraz pytanie, wiec wg. mnie mylilem sie co do "wysiedziec i sruuu" . Mam nadzieje ze nastepne grupy tez beda chciały wiedziec. Tak samo pozniej jak przyjechaly do mnie na plac z rodzicami pojezdzic na skuterkach to tez dobrych pare pytan bylo, odnosnie jak sie ubrac, czego nie kupowac, i jak prowadzic taki skuter . zreszta rodzicom odrazu powiedzialem zeby te kaski co kupili dzieciakom za 50zł wywalili. Tyle ile mogłem to pomoglem... na nastepny raz juz wiem gdzie tez bledy popelnilem i mysle ze jesio lepiej mi to wyjdzie, aczkolwiek ciagle bede sie opierac o jeden wyklad bo tak to jest przewidziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ciagle bede sie opierac o jeden wyklad ......
a jak to się ma do praktyki ? Są jakieś jedzenia ? Nauka obsługi sprzęta ? Przepisy jakieś są wbijanie do łbów ? Jakiś egzamin ? Czy to tylko jest pogawędka o skuterkach ! Sorry ,że tak się pytam , ale moje córy zaczynają marudzić mi o skutery i chciałbym cośniecoś wiedzieć . Czy taki wykład coś wnosi do świadomości łeponiom , czy to tylko kolejna jałmużna dla państwa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio68 trudno mi powiedziec, no napewno jak sie ociepli i warunki pozwola na jazde, odswieze wtedy temat jak juz bede wiedziec ze mi sie szykuje grupaGiemul z praktyka to skromniutko niestety, bo jestem ograniczony ;/ [napewno chcialbym moc wiecej] ale nie ma prawa ktore by mi zezwalalo zabrac taka osobe w dzicz czyli na miasto, ino na placu manewrowym dzialam. a jak to wyglada ... ósemki, slalomik, górka i moga troche poszalec po samym placu, bo jest zamkniety a troche do pokrecenia sie na skuterku maja miejsca. To co robilem na wykladach to bralem bardziej z zycia, niz sucha teorie, przepisy najmocniej lizniete jak moglem, skrzyzowania, rozne sytuacje ect. to co ich na 80% spotka, troche postraszylem ze jazda na skuterze/moto nie nalezy do najlawiejszych rzeczy ect. z obslugi to duzo tez nie mozna powiedziec, swiatla jak sie nalezy ubrac zeby bylo wmiare bezpiecznie i na starosc nie miec problemow zdrowotnych. Trudno mi odpowiedziec czy taki wyklad cos im wnosi, to juz chyba zalezy od jednostki czy przyszla tutaj bo musiala, czy przyszla bo chciala. Egzamin jest teoretyczny i praktyczny ale robiony przezemnie pod "okiem" osoby delegowanej ze szkoly z ktora mamy podpisana umowe. Jesli chodzi o praktyczny egzamin to tak jak na kat. A [slalom z 5xosemka, ruszanie pod gorke, i hamowanko awaryjne ;)].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamCzytam i mam pytanko jakie wymagania są żeby można było odbyć taki kurs, i jakie koszty?Nie jestem z Gliwic ale widzę że u was najszybciej można to załatwić a zależy mi bo córa kończy w czerwcu 13 lat tak więc chciała by zdobyć takie uprawnienia.Prosił bym o jakiekolwiek info może być [email protected] lub [email protected] Skay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UPStartujemy umnie w szkole z ta karta motorowerowa Data: 9 kwiecien godz. 16.30Miejsce: Gliwice ul. Jasnogórksa 11 [biurowiec na przeciw czołgu] Plac manewrowy: Toszecka 6 [na terenie NAFTOPOLU]Cena: 99złKontakt: PW / gg - 1359129 Karta zostaje wydana przez dyrektora szkoly samochodowej w Gliwicach. Wiec 100% po odbytym szkoleniu i zdaniu egzaminu, osoba taka otrzymuje karte motorowerowa. Oczywiscie odbior osobisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

max osob 20 :), minimalnej ilosci niet ;)Co do egzaminow to jak sie nauczysz to zdasz.Wyklad jest o godz. 16.30 do 19.30 maxPozniej jazdy w soboty od 9 do 11 [kto chetny do pocwiczenia, mamy wlasne wozidełko w postaci skuterka]i egzamin za tydzien o godz. 12 [1h max to trwa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.